keemiline metall
#1

On kellelgi kogemusi, millise firma keemilist metalli tasub kasutada (kui neil üldse mingit vahet on) ning kust saaks seda Tallinnas osta? Internetikaubamajadega ei viitsiks jännata, sest tarvis oleks seda juba täna.
Vasta
#2

Üsna levinud on Loctite tooted.

/Probleemiga tuleb tegeleda kohe!/
Vasta
#3

Äkki saab aidata Nescotech AS (http://www.nescotech.ee/192est.html) Tallinnas Tuukri tänaval.

Mina sain nende käest paar aastat tagasi tuubi kahekomponendilist liimi tihendi metalli külge liimimiseks. Tegeleti minu mikroskoopilise sooviga väga asjalikult (suheldi vene ja inglise keeles). Jaemüüki samas vist eriti ei toimu, sest mina sain oma tuubi kätte sekretäri käest. Soovitatud toode täitis oma ülesannet väga hästi ja ei maksnud prisma-selveri toodetest oluliselt rohkem. Nende valikut vaadates tundub, et absoluutselt iga töö jaoks on mingi pasta või liim olemas ja vanasõidukid võiks poltide ja mutrite kasutamise asemel hoopis kokku liimida Smile



Vasta
#4

Kui alumiiniumi parandamiseks, siis parimad tooted on vaieldamatult Devcon F ja J-B Weld. Esimest saab Nescotechist, teist soovi korral minu käest. Kusjuures, Jaapani tsiklitootjad kasutasid juba 40a tagasi Devcon F-i mootorites õlikanalite pruntimiseks ja kestavad siiani.
Vasta
#5

Kas see keemiline metall jääb lõpuks nagu mingi alumiiniumi sulam või veel kõvem?
Oleks vaja ühe plastist juraka külge, millel on sooned,  mingi klomp tekitada, mida siis saaks töödelda. Käiata, viilida, puurida.
Või on mingi kõvem plast olemas? EPO? Mis sobiks selleks paremini?
Vasta
#6

(04-01-2016, 19:46 PM)pannkook Kirjutas:  Kas see keemiline metall jääb lõpuks nagu mingi alumiiniumi sulam või veel kõvem?
Oleks vaja ühe plastist juraka külge, millel on sooned,  mingi klomp tekitada, mida siis saaks töödelda. Käiata, viilida, puurida.
Või on mingi kõvem plast olemas? EPO? Mis sobiks selleks paremini?

Minu kogemus ütleb, et plasti külge ei pruugi ta kinni jääda.
Vasta
#7

ta ikka  EPO  rohkem , plasti  külge  vaevalt  karestamata  jääb  .
Vasta
#8

Würth mine osta on letti kaup ja pärast komenteeri kuidas oli.
Mitte ükski keemia ei asenda päris metalli !!!
Vasta
#9

Pannkook, kas seda tööd (kokku)sulatades ehk õigem oleks teha? Jootekolvi ja traadist S tähtedega saab imet teha.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#10

tegu siis sellise jupstükiga. Üks variant oleks need keskmised rajad minema peitliga lüüa ja siis tekkivasse siini miski plekk vinkel lükata....
   
Vasta
#11

Kas relvade puhul kasutatavad lisavarustuse siinid ei klapi mõõtude põhjal?

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta
#12

Mul ahtriandur pandud Riga pesumasina trumlist tehtud plekiriba küljes see piisavalt vetruv ja ei roosteta.Sellelee kannatab ka ümber järgijäänud kontsu teha uus tükk.Keemiline metall seal ei kesta vibra tõttu.
Vasta
#13

rigasid vedeleb 2tk. See RV plekk on hea mõte.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne