#1

Tere,
olen siin vimmased 9 kuud üritanud m-72 ehitada ,mis peaks olema nüüd miilitsa mootorratta värvi ja eelmine kuu sain ta lõpuks tööle , aga nüüd on mul üks mure.
Ma tahaks ka kõik tulede ja signaali juhtmed ka ära ühendada , aga pole leidnud siiamaani kuskilt korralikku skeemi, nii et nüüd ma loodan ,et teie targad inimesed oskatte mind sellega natuke aidata.Big Grin
Mõned pildid ka mootorrattast: http://fotoalbum.ee/photos/KarlGustav/sets/1034843
Vasta
#2

Tere.

Hetkel selline välja pakkuda. Mul on kuskil parem ka aga praegu ei leia üles.


Lugupidamisega
Marko

   

Lõplike olenditena võime me olla eksituses ka siis kui me oleme endas täiesti kindlad ning meie mõistmisvõimaluste avardumine sõltub sellest, kuivõrd avatud me oleme teiste vaatekohtadele.
Vasta
#3

Eks hädapärast kõlbab see ka ,aga oleks parem kui oleks täpselt näidatud kuidas need juhtmed süütelukku lähevad, aga aitähh sellegi eest.
Vasta
#4

Mina ise seda asja eriti ei jaga, aga M72-st on ju selle aparaadi juures raam ja vb veel midagi. Selle M-i skeemiga ei olegi ehk üks-ühele midagi peale hakata? Latern mingi K750M ja edasi, süütelukk vähe teisem kui vanal emmmmil...Peaksid vähe asjasse süvenema ja selgeks tegema, mida, kuidas ja kuhu. Aga vb pole vaja ka? Rolleyes
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne