Selgus, et Excelsior ja Saxonette esiraud.
#21

(30-09-2011, 14:22 PM)valdo Kirjutas:  
(29-07-2011, 14:12 PM)Ostap Bender Kirjutas:  Selle lisavarustus-vedruhargi võimalikeks tootjateks pakuvad sakslased firmasid BENTELER ja TIGER. Ilmusid kataloogidesse 30-nendatel ja olid saadaval veel 50-nendatel. Sobib päris hästi suvalise 30-nendate aastate saksa või eesti päritolu (ja eriti ajastukohase abimootoriga) jalgratta autentseks "tuunimiseks".

Mul oli lähiajal au saada oma erakogusse Otto Saare Jalgrattatehases 1940. aastal toodetud meestejalgratas Famos, millele oli juba tehases alla pandud selline vedruhark. Julgen nii väita sellepärast, et ratas oli tehasevärvis, sh ka hark (mis näitab, et ka see on viimistletud koos rattaga, sh marmoreeritud kiil ja üleminek).

Jah, nii see on! Nagu ostas näha oli, siis see AU maksis 600.- kopikatega. Rolleyes

Vasta
#22

(30-09-2011, 12:48 PM)Heiks Kirjutas:  Nüüd siis ammu lubatud pildid.

Vähemalt mulle paistab ta tänapäevase kruiserina. Vaheta need jubedad aluveljed kroomitute vastu või muretse raudveljed ja värvi raamiga sama tooni. Vot siis saaks õige väljanägemise.
Vasta
#23

(01-10-2011, 00:07 AM)Soobel Kirjutas:  
(30-09-2011, 12:48 PM)Heiks Kirjutas:  Nüüd siis ammu lubatud pildid.

Vähemalt mulle paistab ta tänapäevase kruiserina. Vaheta need jubedad aluveljed kroomitute vastu või muretse raudveljed ja värvi raamiga sama tooni. Vot siis saaks õige väljanägemise.


Tänan heade soovituste eest...see mind ennast ka pisut kriipis....Kui kusagilt sobivad peaks leidma siis proovin äraSmile

Korralik palkmaja www.kodutalu.ee
Vasta
#24

Juhtusin Tagadi laadal ühe Lätlase laual nägema sellist tagatuld, vaatasin, et sobib minu masinale nagu valatud ja võtsin ära, esmalt arvasin, et rootslaste toodang aga hiljem selgus, et Made in Germany. Tagant pirnipesa muidugi puudu...


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
           

Korralik palkmaja www.kodutalu.ee
Vasta
#25

Nädalavahetusel Hiiumaale minek, kruvisin pakiraami ka külge


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Korralik palkmaja www.kodutalu.ee
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne