Veiniriiul
#1

Juba pikemat aega plaanis omale keldrisse veiniriiul hankida. Väga palju just ruumi ei ole, kuid midagi annab aretada. Olen vaadanud ja otsinud erinevaid kuid just seda õiget pole leidnud kuni Põltsamaa lossi veinikeldris nägin sellist: [Pilt: 088193907a5de1.jpg]

Tegu siis keeramiliste plokkidega (kolm auku=üks plokk). Arvatavasti on see veiniriiuliks kohandatud (samas on keraamilisi riiulimooduleid spetsiaalselt veinidele ka müügil). Millega võib olla tegu ja kust saada võib?
Vasta
#2

[/i]Tallinnas Lasnamäel Bauhausis oli mõned ajad tagasi analoogseid elemente müügil.
Odavam ilmselt otsida kusagilt maaparandus torusid,sellised punasest savist tehtud.Neid oli kahes erinevas läbimõõdus.

Vasta
#3

Bauhausi omad on vahtplastist. Seetõttu küll ka odavad.
Vasta
#4

Seal ka üks veiniriiul: http://varstu.planet.ee/kuut/#IMG_2825.JPG
Korjad metallikokkuostust mootori plokke paned üksteise otsa ja ongi valmis.
Vasta
#5

Bauhausi vahtplastist jama olen käega katsunud ning igast nurga alt vaadanud. Ainuke hea asi nende juures oligi hind. Vein tahab saada ikka puitu, kivi või metalli. Kuivendustorusi olen isegi mõelnud. Kunagi ka omasin kuusnurkseid selliseid torusi, kuid sinna (vist) veinipudel sisse ei mahtunud. Nendesse, mis pildil, mahub. Mootoriplokid on päris huvitav idee. Hetkel siiski veel otsin pildil olevaid asjandusi. Ehk kuidagi ahjudega seotud?
Vasta
#6

Vaata militaarnet`st saksa uduheitjat või NL katjušat, kui vaid kaliiber sobib. Aga poisse mahutab hästi palju ja peale selle veel transporditav või iseliikuv! Võtad ühe pudeli ära, teine vajub asemele!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne