Opel Corsa cupee 1,2 bensiin
#1

Sai siis Oliveri käest neli päeva tagasi Opel corsa cupee soetatud. Kere ja tehnika on heas korras.
Tegemist vajaks käsipidur ja sumbutaja viimane pott. Käsipiduri saab ehk pigutamise teel paremaks ning sumpa potti saab keevituse teel korda. Halvimal juhul pean golfi oma külge vägistma.
Uuemad pildid.
[Pilt: P7275781.JPG] [Pilt: P7275767.JPG] [Pilt: P7275765.JPG] [Pilt: P7275760.JPG] [Pilt: P7275756.JPG]

Salongist mõned pildid.
[Pilt: DSC00358.JPG] [Pilt: P7275735.JPG]

[Pilt: P7275743.JPG] [Pilt: P7275763.JPG]
Vahe peal sai auto kanalile aetud ja põhjale pilk peale visatud. Tulemus oli veelgi parem ,kui lootsin. Läbivaid auke polnud. Karpidelt leidsin mõne väikse rooste täppikese. Käsipidur sai korda tehtud. Piisas ainult pingutamisest. Sumbutajaga on juba rohkem tööd. Rooste uss on oma töö ära teinud juba :? Vana sumpa sai maha ära kakutud ning hakkasime sõbraga golf II sumpat koos resokaga alla sobitama. Enne sobitamist sai paar väiksemat auku ka veel lappitud elektroot keevitusega Big Grin . Paras kepp oli küll keevitada ,kuid lõpptulemusega jäin isegi rahule.
Põhi- [Pilt: P7295816.JPG] Sumbutaja paik Big Grin [Pilt: P7295807.JPG] Vana sumbutaja- [Pilt: P7295802.JPG] [Pilt: P7295801.JPG]
Golf II reso- [Pilt: P7295805.JPG] - [Pilt: P7295819.JPG]
[Pilt: P8015823.JPG] [Pilt: P8015843.JPG] [Pilt: P8015840.JPG] [Pilt: P8015826.JPG] [Pilt: P8015822.JPG]
Vähe madalale jäi leegikas, kuid paremini ei osanud enam paigutada kahjuks.
Vasta
#2

jõudu tööle ja masin kena viisakas üldmõttes...
kuid kuidas sellise keevitusega rahule saad jääda, aru ma ei saa.
Joosep



Vasta
#3

(08-08-2011, 15:58 PM)Jossu Kirjutas:  jõudu tööle ja masin kena viisakas üldmõttes...
kuid kuidas sellise keevitusega rahule saad jääda, aru ma ei saa.
Joosep

Pilt pole ilus tõesti ,kuid paremini ei andnud enam elektroodiga keevitada. Rahule jäin selle ,et keevitus kohast ei hakkanud leegikas läbi laskma ega plärisema. Tahtsin võimalikuld odavalt ja koduste vahenditega autole koralikku sumbutaja alla ning lõppuks peale pikka pusimise sain ka .
Vasta
#4

aga see paik pole seal õhutihedalt ju, suland augud sees ju... kui juba miskit säästuprojekt lase nende sumpa paigalduskomplekti pasta/hermetsiga üle..



Vasta
#5

Nii ta läks, midagi teha pole. Tulevase igapäevaauto ostuks jäi raha puudu ja kahte autot ma nagunii ei jõuaks pidada, siiski vanust 17 alles.

1988 aasta sellesse foorumisse vist liiga uus aga tõestuseks väike pilt, et raha läks siiski uuele autole Cool
[Pilt: orig_25546691_0mpK.jpg]
Vasta
#6

Super, 4 päeva tervelt omasid kõvat projektikat mida korda tehaBig Grin



Vasta
#7

Tore vaadata, et auto ikka edasi elab, mitte rauda v. varuosadeks ei rända.

Tuli meelde kohe eelmise omaniku sama auto teema

Jõudu ja vastupidavust!
Vasta
#8

(09-08-2011, 09:13 AM)Jossu Kirjutas:  Super, 4 päeva tervelt omasid kõvat projektikat mida korda tehaBig Grin

Ajad midagi sassi.

Hetkel auto ikka uue omaniku käes. Mina olen eelmine ja minu käes oli see auto juba selle aasta jaanuarist.
Vasta
#9

Üle pikka aja on häid uudiseid ka . Täna käisin ülevaatus punktis autot kontrollimas. Vaadati üe ning öeldi ,et parem rooliots vajab vahetust.
Homme lähen varakault linna ning ostan rooliotsa ära. Ehk õnnestub ülevaatus ka ära teha Wink
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne