Mis margi keskjooks?
#1

Vaatasin siin pilte. Osadel Diamantidel sarnane, kas sobib ka mõnele teisele margile?


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#2

Mina ei tea! Aga ksf! Balduurist on kahju (kuigi kipuvad väitma, et kass on hoopis siga ja muidu paha mees), keegi teine ka midagi vastu ei kirjuta. No olid sõjaaja Diamantidel ja pealesõja reparatsiooni ratastel tõesti seda sorti ketirattad ja ka pedaalid. Kaldun arvama, et ka teistel selle ajajärgu nimetatud saksa ratastel võisid sellised sõlmed ja detailid olla (konkreetsed teadmised selle kohta puuduvad ja otsida ei viitsi).
Veel lohutuseks - ei ole jalg- ja mootorratta teemad ei siin foorumis ega ka mujal populaarsed ja noortepärased, see on üksikute friikide rida ja normaalseid inimesi ei huvita, va vb ksf! Dad. Samas näiteks osta ehee keskonnas on tihti peale näha salapäraseid tegelasi, kel raha ja huvi venajalgratta teema vastu üles näidata on küll ja veel, "tõsised huvilised" on sellest siiralt hämmastunud...
Vasta
#3

Aitähh! Pärit see ilmselt 41aasta ratta küljest. Raami küll ei leidnud, aga tagarumm ja mõned jupid veel. Olivad mingi inglase külge pandud. Ma tolle pärast küsisin, et mul on üks 41 a. sõja Diamanti jäänus. Sellel on sarnane ketiratas nagu Wandereridel. Kass peab lootma, et need õudsed vene rattad jäävadgi ajalukku ja meie kaubandusvõrgus neid enam kunagi müügile ei tule. Mul tegelt üks raam ka vajaks tuvastamist, sa seda aukude, aastaarvude ja numbrite asja ikka tead.
Vasta
#4

Sellised ketirattad peaksid minu arvates jääma jah tagumisse sõja poolde ja pärastsõja aega.
Raami teemat olen vaadanud, aga sama lugu, midagi tarka kosta ei oska. Kas on kindel, et sealse teema raam ja ketiratas käivad kokku?
Vasta
#5

Usun küll, panen mõnipäev pildi.
Vasta
#6

Olen sarnast ketiratast reparatsiooni-Simsonitel näinud ka.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne