kus võib sõita
#21

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Tim Thomson
Tsikli lükkamine pole mingil juhul mingi offence, muidu saaks ment ju trahvi määrata põhjusetult aeglase, tuledeta jne. sõidu eest, vales kohas, suunatuld näitamata vasakpöörde sooritamise eest jne. jne.
Jah aga lükkamiseks peavad olema ark paberid ja kindlustus !!! nii nagu auto slepis vedamiseks. Ja vist peab olema vastava kategooria juhiluba kah. Eii tohi ju oma 10 aastast venda või keda iganes panna auto rooli, mida sa avalikul teel pukseerid.
Ratta käekõrval lükkamine peaks võrduma laias laastus auto pukseerimisega.
Vasta
#22

nigunii metsas mente pole vaevalt nad ka tulevad:rull
Vasta
#23

Ei saa need mendid sulle midagi teha kui sa tee peal käekõrval tsiklit lükkad. Peaasi et teisi ei sega jne.
See ju samamoodi osalemine liikluses kui näiteks aiakäru lükkamine ja siis ometi keegi sulle tulede ja muu sellise pärast turja ei hüppa. Autokoolist jäi kah nagu meelde et ükskõik mida see inimene endaga kaasas ei vea, (inimjõul ikka) jalakäijaks jääb ta ikkagi.

Ainuke mure tsikli lükkamisel vist see, et ment võib kahtlustama hakata, et tsikkel on varastatud. Siis peaks olema näidata mingid paberid mis tõestavad tsikli õiguslikku kuulumist sulle.
Vasta
#24

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: ux
nigunii metsas mente pole vaevalt nad ka tulevad:rull

täna tulid!
aga ma ei tea kas nad läksid mere äärde või mida nad seal tegid, välja ma seda uurima ka ei hakanud ja panin ajama nii kuda jõudsin!
Vasta
#25

eitea, minul on niipalju old et kunagi kui väiek olin siis sai punnvõrriga maanteeäärest lastud 20km tallinna ja tagasi kokku 40km, ment yts aind, et miks tuled ei põle Toungue ..eks ta proovigu ise vene punnal tuld ees põelma saada.. saab ilusti hõõguma traadi aga paras nökerdamine junõu..

Tsikliga kuskil karuperses metsas miksmitte sõita, krossikaga ka maanteeäärsetel põldudel, vahest on teeservas sinivalge auto seisma jäänd aga siis 1.2.3.4. 100 ja kadunud, sikkel kõva ja omal kogemust jätkub siis poel probleemi.. mu endal seda esimest jääb väheks etkel Sad
Vasta
#26

see oleks kyll käva (sikli lykkamise load)Big Grin
Vasta
#27

oma valdustes oleval teel võib sõita siis kui sa oled pannud üles sildi \"era tee\"
Vasta
#28

No ma mölisen kah siis, et LE kehtib TEEDEL. Ja ment loeb teeks ka põllu peal oleva raja, mida kasutatakse liiklemiseks.

Eesti keeles, et kui sõidad traktori jälgede peal ja ment mölisema tuleb, siis saad nii et koliseb....:yes Kui just mingi norm ment pole, kes sääsest tuuma pommi ei teeBig Grin
Vasta
#29

a meil siin saaremaal on suht loge elu.minu tsiklil pole ei pabereid,tulesid ega omal lube kah.siiamaani pole vahele jäänud aga vot autoga võtsid kohe rajalt maha.tsikliga ju hea.gaas põhja ja metsa poole.minu filosoofia on et tee aga ära vahele jää
Vasta
#30

aga samas on ju ka nii et kui ei tee, siis vahele ei jää Smile aga ei tegelikult mina ei tule küll midagi ütlema, et ära sa metsavahel sõida, kuskil peab ju sõitma ka see, kellel lube poole Wink

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]
Vasta
#31

MA jäin mentidele vahele mingi ilge rondiga, oi kus see on tapapill. Siiski olin oma sissesõidutee peal u 10 m peamaanteest. Need poisid tulid lihtsalt uudistama ja ütlesid, et ärge siis sellega tee peale minge ja vaadake, et keegi surma ei saaks, see on põhiline.Big Grin
Vasta
#32

sebi krossikas, wabandad alati wälja -

dok. pole ju, lube pole vaja, teel ainult ei tohi sõita. Kui sõidad tasakesi tee ääres,
normaalne ment ei tee midagi.

Big Grin
Vasta
#33

mina põgenemise teed kah ei valiks. arvatavalt peaxin ikkagi kinni ja loodaxin vaid noomitusele. aga noh, kes teab, mis juhtub siis, kui käes on praktika.. Smile

Pots ja postivahe.


Vasta
#34

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: jokker666
kas metsas võib tsikliga sõita ilma mente kartmata kui pole tulesi, reg tunnistust ja -märke, kindlustust, lube

Igal pool võib nii sõita aint vahele ei tohi jäädaBig Grin
Vasta
#35

Tänapäeva noored mendid on jummala ülbed. mu sõber lükkas deltat külavahel käekõrval (delta ise jummala kobe) , aga ikka tulid mendid targutama. Järgminekord lubasid trahvi teha...:wow teise säga punna on nagu rotti peerukaarik, aga ment küsis: kas tuled põlevad? Ment käskis käekõrval koju lükkata. Siis oli tiba vahejutu ja mant kysis jälle: Oled sa mingi miljonär we? Säga vastas: ei ole, ma olen sendinär. Ment tõmbas suuska.:bounce
Vasta
#36

wtf?Käekõrval lükkamise eest nüüd küll keegi trahvi ei saa teha.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne