K-750 mootori sidur
#1

Ehk keegi seletaks, kas selle mootori siduri kohta seda, kas selle siduripulga ja tolle välimise ümmarguse lükatava klapi vahel käib mõni kuul ja kas selle klapi sisemises seinas peab olema auk? Eriti ootaks Motamehe asjalikku vastust, kuna tema peaks sama masinaga sõitma.
Vasta
#2

Seal ei käi mitte kuul vai lausa survelaager. See koosneb kolmest osast. Auguga junn (sinu joonisel klapp vene keelest tõlgituna liugur) millel on ümber O rõngas siis tuleb laager ja siis veel vahetükk millel on laiendatud äär (selle vatu jookseb laager ja seal on laagri jooksu soon sees). Liuguril peab auk sees olema. Selle augu sisse läheb otsapidi vahetükk (vene keelest - varda otsik) ja tsentreerib ennast laagriga koos. Varda otsiku teises otsas on ka auk mis tsentreerib ennast vardaga. Otsik toetub varda selle laiendatud osa peale. Mitte augu põhja.
Kui ta on sul niisama töötand siis on ilmselt kulunud ka see pika varda ots, mis siduriplaadi vastu jookseb. Selle varda teises otsas on neljakandiline otsik. Kui käigukast on peal saad selle kätte magnetpulgaga. Pika varda laagri pool otsas peab olema ka kummitihend.
Need jupid tuleb sul ilmselt uued otsida.
Vasta
#3

Liugur on mul olemas ja see pulk kummitihendinga on ka poest ostetud, ainult too survelaager on puudu. Ega sul juhtu mõnda sellist üle olema, ostaks ära.
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne