Ei oska valida?
#41

müüks küll kui asi sõidaks ja oleks kõik juppid küljes, praegu on sidurikorvi küllest ära sest tahtsin moskva sidurikorvi peale panna, aga ei istu ja pole jõudnud veel kokku tagasi laduda ja suunakaid ka praegu külles pole ja dok-ta ja kui sõitma saan ja suunad külge siis 2500.-
Vasta
#42

Ise said selle ju 1000.-
Mis sa talle siis juurde oled teind, et sa 2,5 tahad saada?:???

Vene Masin: Ehtne Ja Hää Smile
www.ladaklubi.ee
Vasta
#43

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Erka
Ise said selle ju 1000.-
Mis sa talle siis juurde oled teind, et sa 2,5 tahad saada?:???

praeguseks on sinna peale läinud nii 600.- ja kasumit tahaks ka saada

Ainult loll teab seda, mida ise näinud ei ole.
Vasta
#44

Kasum kulub alati ära...
Aga, aga
Siin ei tasu sul enam seda müüa..
Kõik said sinu ostuhinna teada ja ei ole nõus lambist 1500.- peale maksma.
NB: See on minu arvamus.
Aga vaata: Äri foorumis tahab keegi minski osta. Äkki on nõus...

Vene Masin: Ehtne Ja Hää Smile
www.ladaklubi.ee
Vasta
#45

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Erka
Kasum kulub alati ära...
Aga, aga
Siin ei tasu sul enam seda müüa..
Kõik said sinu ostuhinna teada ja ei ole nõus lambist 1500.- peale maksma.
NB: See on minu arvamus.
Aga vaata: Äri foorumis tahab keegi minski osta. Äkki on nõus...

keda see ostuhind nii väga ikka huvitab, peamine on müügihind ja praegu on sellised minskid samas hinnaklassis

Ainult loll teab seda, mida ise näinud ei ole.
Vasta
#46

Re: keda see ostuhind nii väga ikka huvitab, peamine on müügihind ja praegu on sellised minskid samas hinnaklassis

Ära siis kohe kõrri karga...
Ega tglt korralikku masinat odavamalt ei saagi... \'
Millal sa ta korda saadpalju su minski tippkiirus siis ka on?
:???

Vene Masin: Ehtne Ja Hää Smile
www.ladaklubi.ee
Vasta
#47

korda saamisest ei oska midagi suurt lubada, võib- olla järgmine nädalavahetus

Ainult loll teab seda, mida ise näinud ei ole.
Vasta
#48

Again:
Kas minskidel on laibakad?
On kõrge porilaud originaalne?

Vene Masin: Ehtne Ja Hää Smile
www.ladaklubi.ee
Vasta
#49

olen näinud et on laibakad, aga minu arust suht mõttetud sellisele masinale, esimene porikas on tõeesti kõrga ja mina tegin ette porilapaka, sest muidu saab mootor poriseks ja ise ka

Ainult loll teab seda, mida ise näinud ei ole.
Vasta
#50

ŽTahad minskit maha müüa ja kangemat osta we?
Minsk pole jah nii kange masin, et laibakaid vaja oleks.
Mulle see kõrge porilaud ei istu. kuidagi liiga pik on, aga ex see ole ka maitse asi!

Vene Masin: Ehtne Ja Hää Smile
www.ladaklubi.ee
Vasta
#51

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Erka
ŽTahad minskit maha müüa ja kangemat osta we?
Minsk pole jah nii kange masin, et laibakaid vaja oleks.
Mulle see kõrge porilaud ei istu. kuidagi liiga pik on, aga ex see ole ka maitse asi!

praegu veel ei taha osta midagi, paar projekti käsil ja minsk paistab hästi vastupidavat praegu

Ainult loll teab seda, mida ise näinud ei ole.
Vasta
#52

Kuule, nottt või mis iganes. Kas tead seda lugu, et ei ole olemas s...a masinat, on olemas s..t omanik. Pannonia on täitsa korralik pill, mul endal ka T5, peaaegu, et lihtsalt sissesõidetud ja selle kiirendusel ei ole midagi viga, samuti tippkiirusel ka mitte. Iseenest ei ole Pannonia mingiks rallipilliks kunagi tehtudki v a muidugi vastav tehasetoodang. Ise alustasin Pannoniaga ja ei ole sel viga midagi. Asi ka muidugi selles, et alguses oli kükkorv küljes, nii sai paremini käigud, pidurid selgeks ilma, et oleks külili pannud. Siis hiljem sooloks. Tubli, Priit, Pannonia läheb tõesti üle 100, isa ütles, et tema omala jal sai 120 km / h, kuid see on juba ratta piinamine minu arvates ja mida kuradit seda kiirust sulle vaja on? Tsikliga on vahel hea ka niisama podistada. Käikude koha pealt on Pannonial kõik üles ja kõige alumine on vaba, kunagi ei pea muretsema, kas läks käik välja või lükkas üle esimese peale. Olge siis tublid.
Vasta
#53

Miks minskil ei peaks laibakaid olema? Kubatuur ei ole ju seoses laibakatega, tsikli raskus ja kiirus on olulised. Minu minskil on laibakad (eelmise omaniku poolt vist) ja ega nad viga ei tee. Tegelt on isegi üsna hea laibakast kinni võtta ja keldrist tsikkel välja sikutada.
Vasta
#54

Ega laibakatel tglt viga ei ole.
Kui ma endale minski ostan, tahaks ka, et laibakad küljes oleks.
Välimus on nendega shefim ja kes teab mis võib teinekord juhtuda...
Mina pooldan laibakaid...Wink

Vene Masin: Ehtne Ja Hää Smile
www.ladaklubi.ee
Vasta
#55

ega jah see 300 oli jälle joppamine aga ma üle 1000 ilma dokkideta pilli eest ei maksaks sest dokkide tegemine maksab ka 1500 Sad
Vasta
#56

Mina arwanet osta see pill mis sulle meeldib mulle meeldiwad jawad ja sünnipäewapaiku kui sain 14 sai 350ccm Jawa Muhe pill Laxust läeb käima olen pannud küll laxu aga omna wigadest :keersilm kui sa ostad mingi jura akkab see igawax muutuma aga kui ikka wõimsa siis sul on pikalt tegemistBig Grin ma soowiton osta 250 we 350...
Vasta
#57

Ex ma mõtlen selle asja üle...:bounce

Vene Masin: Ehtne Ja Hää Smile
www.ladaklubi.ee
Vasta
#58

Ei kurat!
Üritan Minskit ära võtta ja siis on sellega jok!

Vene Masin: Ehtne Ja Hää Smile
www.ladaklubi.ee
Vasta
#59

Minsk on jah alustusex kõige parem, küll kunagi 350-neste ja 700-jaste juurde ka jõuab. Iga asi omal ajalWink
Vasta
#60

oige jutt sul:bounce

Vene Masin: Ehtne Ja Hää Smile
www.ladaklubi.ee
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne