Väikeroomiku Valmet TERRI 30 taassünd
#21

Tänud austet ksf! Tift,

Usun, et 10 mm on veel viimane piir, st. , et kui 6 mm kulus sel masinal läbi 35 aastaga, siis 10mm lint peaks kestma järgnevad 58 aastatWink, ehk oleksin eluks ajaks tänulik ja mitte ainult.

Terv., IP
Vasta
#22

Mul jäi ennist see koht vahele, kus sa roomikute mõõtudest rääkisid, vabandust! Nüüd on asi selge! Millega sa neid ribadeks lõikad? Noaga üritamine on suht hmm.. raske Smile


Vasta
#23

Noaga on vähe niru küll see nüsimine. Paksu kaevanduse linti olen väga edukalt saepingis lõiganud, sai kunagi Hiluxile tagumised porilapid tehtud. Tõsi, et ketta puhastamine on pärast omaette probleem. Aga kui selleks juba eraldi ketas tekib siis need meetrid pole probleemiks.

Tervitades, IP
Vasta
#24

Lugupeetud ksf. IsaPull! Täna sikutasin oma öuele rulli transportöörilinti, laius on juba lõigatud umbes 400 mm peale, kuid mul on seda ca`30 meetrit (mõõtsin kakskümmend välja ja igavesti pikk jupp jäi veel üle. Soovi korral on see kõik sinu. Rull on ühes tükis. Ei ole uus, kuid vist on parem jupp välja valitud. Kui hea ta on- eks seda pead päevavalges ise vaatama. Kui ei jätku siis saab mõned jupid juurde kah Smile. Ah jaa, üritasin kaliibriga mööta, mu meelest on see 8 mm paks. Ma`i tea, kus on IP pesa, vahest saaks transpordiga kuidagi majandada...


Vasta
#25

Ooo!

Priima uudis -austet ksf! Tift! Lindimure hakkaski juba mõistust võtma. Mul ettepanek vahetada Privas kontakte. Helistaksin ise ja räägiksime asjast lähemalt. Panen oma kontakti teele.

Pean ka ikkagi metalllamellid üle mõõtma, neil tehasest ettepuuritud avad ja nende vahekaugus peab sobima lindi laiusega. Originaalis oli roomiku laius 500, sellest 60 on veotähik, jääb järgi vajalik 440, mille saaks pikki pooleks. Ühesõnaga täpsustan, ega 400-sest pooleks tehes suunajate kinnituspoltide avad lindi servast üle ülatu. Veel oleks põnev teada, kas sel lindil on riie terves laiuses ja mitmes kihis ning kas on servas laias ulatuses seda "vastikut ja venivat" riideta kummi. Kui liigset tüli ei tee mõistagi.

Tänades, IP
Vasta
#26

Vaata, see lint on juba lõigatud, tõenäoliselt 800 mm lindist. laius on 400 mm ja pikkust on niipalju, et sa saad need neli riba kõik ühes pikkuses välla lõigata, kas siis ühest servast või teisest servast, nii nagu soovi on.5 korda neli o ju kakskümmend, rullis on aga üle kolmekümne. Ma just tulin sõidust, päev otsa polte keeranud ja hommikul taas pool kuus sadulasse... a krt temaga, ma lähen vaatan....
No nii, üks serv on lõigatud ja seal on riie kenasti servani. Lõikamata servas on riie peaaegu lõpuni, kuskil 5 mm enne serva löpeb ära.. Aga nagu ma ütlesin - sellest lõigatud servast lõikad oma 22 mm riba täies pikkuses ja ongi korras. Ah jaa, kihtide ülelugemine läks meelest, kuid neid on seal ikka rohkem, kui üks. Ma lõikasin mõni aeg tagasi sellest oma põkale mootori ja hüdropumba vahelisele muhvile väikse tükikese - siis tundus neid kihte päris mitu olevat Smile.


Vasta
#27

No kui nii, siis olen südamest tänulik ja võtan homme päeval ühendust.

Tänades, IP
Vasta
#28

Muuhulgas, kuniks elutempo ei luba masinale käsi külge panna, leidsin, et tuleks elektrisüsteemi kasutajapool välja kujundada. Armatuuri jäävad kangid, kellad, kontrolllambid, süütelukk, ujutuspump ja see spiraalnöör, millega süüde maha tõmmatakse, kui juht pealt maha lendab.

Kogu nupumajandus jääb juhtrauale, selleks plaanin kasutada ühe hiina ATV nupukomplekti. Mõistagi lähevad kõik tulede lülitused läbi releede ja kaitsmete.

Tegin oma algeliste arvutigraafikaoskustega tulevasest armatuurlauast alljärgneva eskiisi. Hulk vaeva sai nähtud vanade kaootiliselt paiknevate nuppude ja lambikeste avade kinnitegemiseks enne värvitöid. Nüüd siis võimalus uusi auke puurida.

[Pilt: large_25879123_0pVl.jpg]

Täpsemalt siin;    

Ahjaa, vahepeal tuleb ka uusi mõtteid. Nimelt tekkis idee, lisaks el. 4-astmelise reguleeringuga kätesoojendusele peale tuunida ka istmesoojenduse. Panin hoobilt mõtte Goooglei otsingusse, aga vajalikku auto istmest pärinevat soojendusmatti koos lülitiga ei leidnud. Päris palju oli seevastu arvamuslehekülgi, kuidas istmesoojendused kahjustavad sperma kvaliteeti ja "keedavad" niisama. Kuna lapsed tehtud ja talvel istuks pigem soojale, kui jäätunud pingile, arvan, et istmesoojendus on siiski hea mõte. Juhul, kui kellelgi lugupeetud kaasfoorumlastest juhtub mõnda vana utiliseerimist ootavat autoistet, kus säärased matid sees, oleksin huvitatud kaupa tegemast.

Tervitades,

IP
Vasta
#29

Mõnus projekt!
Mina pigem vaataks uute istmesoojendusmattide poole, näiteks http://www.ladu24.ee/et/tarvikud/7002,23317,0,1/315948
Kusagil netis liikudes nägin hiljuti ka istmesse sisse käivat matti, hind oli küll vist peaaegu kaks korda kallim, kui ülaltoodul kuid mäletamist mööda sisaldas komplekt eneses ka vajalikke lüliteid.
Vasta
#30

katsun homme päevavalges oma "mativarud" üle vaadata. äkki on kogemata mõned järel.
Vasta
#31

Tänud ksf!-d bro ja diesel!

Esimese hooga mõtlesin ka, et võiks auto istme peale tõmmatava soojenduskoti istme sisse peita, kuid siis meenusid need paar samalaadset toodet, mis minuga erinevatel talvedel vaid paar nädalat kaastööd tegid. Võimalik, et on ka kvaliteetsemaid tooteid liikvel.

Kuna auto istmesiseseid soojendusmatte ühekaupa müüdavatena pole trehvanud, tekkis mõte siinkohal kasutatute järele küsida. Autodes toimivad need ikka aastaid.

T., IP

Vasta
#32

Teretus!
Mul on - aga ei anna (istmesoojendusmatid).
Nimelt pole küll kasutusel, aga pole seda viitsimist, et välja harutada (küljes autol, millel vastav juhtmestik eemaldatud).

Postituse mõte:
Tahan lihtsalt suunata. Erinevat vanemate bmw-de (5-ne e34 ja e39 kere, 7-ne e32 ja e38 kere) hulgas liigub soojendusega istmeid hulga. Riidest istmed liiguvad pahatihti ka aitähh või "nelipaki" eest.

Lihtsalt teadmiseks, muud asjalikku öelda pole.

Päikest ja edu!

(14-07-2010, 20:10 PM)dad Kirjutas:  Ärilises mõttes jah, ei tasu Eestis peale nakotsi müügi ja raha vahenduse miski ära, kuid siiski on palju asju, mis käivad just entusiasmist ja kestavad üle põlvkondade.

Parimat, Geoloogide parun, Tambets
Vasta
#33

Au ja kiitus ksf! Tifti'le vajaliku lindi eest, millest Terri omale uued roomikud saab. Tuhat tänu veel takkaotsa järelegi!

Nüüdsiis, tuleb läbi teha üks tõsine lindilõikus"pidu" ja allpool fotol olevad lamellid sellel ritta ajada.

[Pilt: large_25883389_ewq3.jpg]

Aga vähe sellest. Teisel pool linti käivad iga lamelli kohta veel 4 suunajat, mis igaüks omakorda kahe M6x25 poldiga läbi lindi lamelli külge kinnituvad. Et neid jublakaid on palju, pole kahtlust, ja kõverad, erinevad ning kulunud on nad ka. Tulevad kõik uued, sest originaale pole mõtet isegi otsida mitte. Mainitud polte ja mutreid tuleb kumbagi osta ca 1200 tk. Väiksemas ämbris on need vanad, mis tuli puruks lõigata.

[Pilt: large_25883387_ETTT.jpg]

Kohalik sepp võttis juba ette stantsi nikerdamise, millega uued, ribaterasest suunajad pikkisuunas nõgusaks ja ristisuunas kumeraks lüüa, seda ühe pauguga. Näis, kas õnnestub....

Tervitades, IP

Vasta
#34

Kui sobib see lint siis mis mul üle muud jääb öölda, lugupeetud IP kui et.. Terviseks! Smile
Kui edaspidi kellegil vaja peaks minema, siis möned tükid ikka saab, entusiasmi meil ka jätkubBig Grin .
Jälgin te Terri tegemist huviga. Jõudu!


Vasta
#35

masendav, täiesti masendav.
siis oma panust terri ehitusse pean silmas.
ei, mitte et ma ütleks, et küttematte pole.
lihtsalt alzheimer on üle mõistuse juba läinud ja no ei olnud meeles asja kontrollida.
teeks taskuräti sisse sõlme, a põle seukest asja ja ega siis ka nigunii ei mäletaks, mida sõlm tähendama peaks.
masendav.
a ma ikke tasahilju luban proovida meeles pidada.
Vasta
#36

(04-10-2011, 23:07 PM)bro Kirjutas:  Mõnus projekt!
Mina pigem vaataks uute istmesoojendusmattide poole, näiteks http://www.ladu24.ee/et/tarvikud/7002,23317,0,1/315948
Kusagil netis liikudes nägin hiljuti ka istmesse sisse käivat matti, hind oli küll vist peaaegu kaks korda kallim, kui ülaltoodul kuid mäletamist mööda sisaldas komplekt eneses ka vajalikke lüliteid.

olen paar korda ostnud neid pealekäivaid soojendusmatte - üle ühe talve ei kesta, ju vist lähevad traadikesed sees puru ja enam ei soojenda, samas tehasest istmesse installitud soojendused pole mu p...e ja 100 kg all veel kordagi otsi andnud ...
Vasta
#37

meeles oli.
a tulemust põle.
ju siis prügimäele läksid.
kahju, et ei saand abiks olla.
Vasta
#38

Pole hullu ju miskit ksf! diesel, tänud et võtsid vaevaks uurida. Küllap ma ikkagi leian selle mati.

Vahepeal muideks sai kokku ka käigukast. Vahetatud said kõik simmerid, veovõllide laagrid, survelaager, liikuvate taldrikute juhtpuksid, kaane tihend, rihmad ja õli muidugi ka. Metallist sai väljavoolitud vintsi pidurihoob.

[Pilt: large_25883385_0aFK.jpg]

Variaatorite taldrikud tunduvad kuidagi määrdunud olema, aga ma ei leidnud põhjust neid väljaspoolt lihvida. Oleks mõttetult sealse tsingikihi maha tõmmanud. Värvida pole neid mõtet, sest ilmselt saavad kuuma ja ultrahelijakuuzit mul neile pakkuda polnud.

Siin üks plõks ka pealtvaates;

[Pilt: large_25883393_pyoc.jpg]


Täna tuli treipingist ka ventilaatoripoole lisa rihmaseib, millelt saab vungi peale autolt pärit 55A Delco generaator. Mootori enda magneeto jääb tööle süütesüsteemi tarbeks. Kõik muud elektrilised pudi-padinad saavad suraka lisagenekalt, kuna originaalmagneeto annab vaid 170W ja ei taha mitte seda maha põletada. Lisageneka paigaldamine on omaette alamprojekt, mida püüan ka kajastada.

Tervitades,

IP
Vasta
#39

Vara..., väga vara on veel öelda, et "hakkab looma", kuid siiski. Tänu minu lugupeetud isa, hr. Toomas L. pingutustele ja nähtud vaevale sai lõpuks uus alusraam ratastele....

[Pilt: large_25933229_4t8m.jpg]

Kõik rattad said lahti võetud ja kolmkümmend kaks uut ratta- ja võllilaagrit selle käiguosasse investeeritud. Kuna osa vanadest plastikratastest olid kasutamiskõlbmatuks kulunud, sai need uute isetehtutega asendatud. Nimelt, kuna sama mõõtu sobivaid ei leidnud läks käikku niiskuskindel vineer ja jäme paksuseinaline plasttoru, millest rattad omale katte said.

Samuti, veotähikud olid sedavõrd kulunud, et viskasid roomikut üle. Ka siinkohal tuli appi hr. T. oma osavate käte ja julge pealehakkamisega ning said ka tähikud vineerist valmis tehtud.

Tervitades, IP

Vasta
#40

Elektrifitseerimisest...

Ammukirjeldatud mõte masinale auto generaator peale sättida hakkab reaalsuseks kujunema.

Väntvõlli magneetopoolsesse otsa oli seetarvis teist rihmaseibi juurde vaja, mis valmis treiti. Kui kellegi veel tuleb sarnane mõte ROTAX 503-le teist genekat sättida, võin lahkelt korraliku seibijoonise saata.

[Pilt: large_25965033_IzCA.jpg]

Koos hakkavad need seibid ja käsistarteri "kutsikakauss" kokku ja mootori külge sedasi:

[Pilt: large_25965039_Eh2I.jpg]

Siin ka generaatori kinnituskronstein, mis liigub mootori asukoha reguleerimisel koos mootoriga ja seepärast eraldi reguleeringut ei vaja.

[Pilt: large_25965051_cyjf.jpg]

Mootor on käigukasti suhtes raamil liigutatav, et saada täpselt paikka peavariaatori rihma jooksunurk ja ühtlasi võimaldab kasutada teatud vahemikus erineva pikkusega rihmasid ning pingutada kulumise korral.

Mõned vidinad on vahepeal veel kokku saanud, nagu nt-x korpus ja alusraam, aga sellest juba edaspidi.

Tervitades, IP

Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne