Venelastest lemmikud
#1

Mul old kunagi 66a Riga-4, Praegu on 66a Jupiter, vahepeal olnud 2 Minski, Voshod aastast 71, Voshod 3 aastast 80 ja Voshod 3m aastast 90, kart oli ka jah. Kõige etem pill tundus neist ikka Voshod 3M, bensu võttis jämedalt 4l, siis ei jäänd kunagi tee peale, külma mootori ja tuulise ilmaga sain tast 140 ka kätte( ausalt, autodest liikusin ikka mäggatavalt kiiremini) ja töökindel oli ka. Sõidetud 3000km ei jäänud kordagi teele. Huvitab mis pillid teil on olnud, palju umbes maksnud ja mis teile kõige rohkem meeldib
Vasta
#2

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: nottt
Mul old kunagi 66a Riga-4, Praegu on 66a Jupiter, vahepeal olnud 2 Minski, Voshod aastast 71, Voshod 3 aastast 80 ja Voshod 3m aastast 90, kart oli ka jah. Kõige etem pill tundus neist ikka Voshod 3M, bensu võttis jämedalt 4l, siis ei jäänd kunagi tee peale, külma mootori ja tuulise ilmaga sain tast 140 ka kätte( ausalt, autodest liikusin ikka mäggatavalt kiiremini) ja töökindel oli ka. Sõidetud 3000km ei jäänud kordagi teele. Huvitab mis pillid teil on olnud, palju umbes maksnud ja mis teile kõige rohkem meeldib

Võrr ikka kõige lahedamBig GrinBig GrinBig Grin
Vasta
#3

ei taha kurvastada aga selline teema ala mis pill on olnud ja palju maksis on juba olemas Smile
Vasta
#4

Voshod???140km/h???
Vasta
#5

tundub imelik et voshod 175 ja 140 km/h. Aga külma mootori ja tuulise ilmaga ta seda suutis, kui tahad võin pildi sulle saata ja otsusta siis ise edasi
Vasta
#6

Miks ta külmana paremini peaks minema kui muidu?Millega sa üldse kiirust mõõtsid?Spidomeetrid kipuvad tihtipeale natuke valetama.
Vasta
#7

natukese asemel vahest isegi väga palju Toungue oleneb rattast ja korrasolekusyt Smile
Vasta
#8

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: nottt
tundub imelik et voshod 175 ja 140 km/h. Aga külma mootori ja tuulise ilmaga ta seda suutis, kui tahad võin pildi sulle saata ja otsusta siis ise edasi
No siis pidi küll orkaan tagantpoolt puhuma.
On sul politseiradari pilt kus kiirus peal?
Vasta
#9

ma tahaks ka pilti!
mitte et ma nii kõva mees oleks ja selle põhjal kiiruse ära ütleksin, aga sellist imelooma tahaks näha küll. näitaks lastelastelegi...

a muide - mitu numbrit 3M sihverplaadil ongi?

ei taha ironiseerida, aga teen seda siiski: mul õnnestus korra planeta spordiga kell põhja kerida ja spidokas peesse keerata (seal 140 peal). andsin endale aru küll, et täpsus võib ikka väga vale sellel kellal olla, aga ikkagi oli hing rahul. kui juba 3M sellega hakkama saab, siis vist pole mu hingerahust enam tuhkagi järgi.
Vasta
#10

Jumala palju on igasuguseid tüüpe, kes luuletavad oma tsiklitest ja autodest imekiiruseid välja.Nt üks mees kes müüs vanema tüübi 350-st jawat ütles, et see on tal tohutult forsseeritud ja läheb 3. käiguga 150 km/h välja. Sellepeale, kui ma mainisin, et spido näitab 140-ni ei osanud ta midagi muud öelda kui ainult:\"A nool oligi põhjas...\":lol
Väliselt ei olnud selle mootori juures küll mingit erilist forsseeringut näha.
Vasta
#11

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: iz350
by the way vossi spido näitab max 120 km/h.

no neh, seda minagi mõtlesin. aga ju siis seier läks teisele ringile...
Vasta
#12

Poiss lasi mu jupiter 4-ga 140km/h. See oli mu meelest juba kõva sõna. Ma ise pole tihkand nii palju välja lasta. Mõtlesin ikka mootori peale.
Siin poisid panevad ühe jupi pütiga 140 välja ja nende meelest see jumala normaalne. Ega naad oska veel mõelda. Isegi niipalju mitte et jutt usutav oleks.
Vasta
#13

Kiirust mõõtsin GPS nimelise seadmega mis ehk veel täpsem on, spidokal 3M 140 peal ja siis veel tühja ruumi ka, mida seier ohtralt kasutas kui 140 sees oli, ja mul oli ka kondel peal, siuke voolujooneline kiiver Smile))). Kui teil see forseering nii uskumatu näib siis 66 aasta Jupiter kulgeb umbes 150km/h. Teil need pillid ei liigu vist selle pärast et te ei tea kumba pidi seda gaasi väänata
Vasta
#14

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: nottt
külma mootori ja tuulise ilmaga sain tast 140 ka kätte( ausalt, autodest liikusin ikka mäggatavalt kiiremini)

Kle, sa oled vist omaarust ikka jube naljakas.
Vasta
#15

HAHAHAAHAAA.....GPS seade on täpne ?
ära aja naerma ma olen sõjalistel võistlustel selle asjaga ära eksind kuna see valetas rämedalt ........ja meil pold yldse odav gps

pluss see ,et su jupiteri kiirus katse ei ole yldse usutav...........tee meile ilusam vale !


Tsitaat:Niimoodi kirjutas: nottt
Kiirust mõõtsin GPS nimelise seadmega mis ehk veel täpsem on, spidokal 3M 140 peal ja siis veel tühja ruumi ka, mida seier ohtralt kasutas kui 140 sees oli, ja mul oli ka kondel peal, siuke voolujooneline kiiver Smile))). Kui teil see forseering nii uskumatu näib siis 66 aasta Jupiter kulgeb umbes 150km/h. Teil need pillid ei liigu vist selle pärast et te ei tea kumba pidi seda gaasi väänata
Vasta
#16

Sirvides A.Palu ühtedest \"piibli\" väljaannetest selgus et Iz Jupiteri 66 aasta tippkiirus on 110.. nii et 150 on suht vale ja spidokas on ka nagu 140-nene ja kui 66 aasta jookseks 150 siis nagu jup5 ei tohiks 200 mingi probleem olla ? samas K-175A tippkiirus 80 km/h
Vasta
#17

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: nottt
Kiirust mõõtsin GPS nimelise seadmega mis ehk veel täpsem on, spidokal 3M 140 peal ja siis veel tühja ruumi ka, mida seier ohtralt kasutas kui 140 sees oli, ja mul oli ka kondel peal, siuke voolujooneline kiiver Smile))). Kui teil see forseering nii uskumatu näib siis 66 aasta Jupiter kulgeb umbes 150km/h. Teil need pillid ei liigu vist selle pärast et te ei tea kumba pidi seda gaasi väänata

usu mind, pole palju mehi, kes 175cc panevad 140-ga liikuma. kui see saladus pole, siis kes mootori autor on? ära tule ütlema, et põlveotsas tehtud. ja ära unusta, et kui sellist juttu ajad, siis pead seda kuidagi tõestama kah, muidu jääb selline fekaal maik manu:yes
Vasta
#18

Ja minuarvates on asi isegi selles, et kui voshod ka on mootori poolest võimeline 140kmh välja minema... siis sellise masinaga sellise kiirusega sõita ei ole küll reaalne....
Vasta
#19

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: nottt
Mul old kunagi 66a Riga-4

Ja kui juba peedistamiseks läks... siis kas tõesti 66a Riga 4?
Vasta
#20

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: oldmoped
Ja minuarvates on asi isegi selles, et kui voshod ka on mootori poolest võimeline 140kmh välja minema... siis sellise masinaga sellise kiirusega sõita ei ole küll reaalne....

Mis ta siis tehniliselt Jawast ja Izist nii palju kehvem on? Käimari ülekanded on teine asi..
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne