Venelastest lemmikud
#41

Mina sain aru :bounce
Kuskohas te neid kiiruseid proovite seal 140 kandis, kas siis Iz on tõepoolest nii kindel teel? Muidu oleks vaja rattad ära tasakaalustada, ega keegi ei tea, mis see maksta võib?
Vasta
#42

ma ei usu eluski et ta ikkagi 190-200 välja jookseb liiga utoopia..krt autoga siuksel kiirusel on juba nii et oh shit, mida siis selle vene ratta seljas oli ?
Vasta
#43

Te ikka üldse ei loe asju mõttega läbi. See ei läinud 200 välja. Selles iva ongi. Spido lihtsalt valetab nii palju.
Rattaid saab ise tasakaalustada. Pesed laagrid puhtaks, et nad kerged oleks. Siis paned võlli peale ja tasakaalustama. Tasakaalu vihtideks kasutan ma liimitavaid valuvelje raskusi. See koht mis alla vajub on raskem ja vastaspoole tuleb panna viht. Senikaua jamad kuni ratas ükskõik millise koha peal seisma jääb.
Vasta
#44

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: IZJU2
140 km/h kellal Jupiteriga sõita pole minu arust mingi ime.

Jah, spidomeeter kipub rohkem näitama. Samas olen ise sõbra autoga oma tsiklile järgi sõitnud pikemal sirgel 145km/h, kuna üks tuttav vintis peaga \"laenas\" seda korra ja ei tahtnud jätta oma ratast teadmata kohta.

Spidomeetri järgi on näitu kõige enam olnud ligi 155, arvan, et tegelikku kiirust suutis Jup5 mul sõita oma 140 km/h välja.

Põhimõtteliselt vahet pole...
Vasta
#45

Ei no kui voshod jookseks 140 välja oleks küll lahe:yes, reaalselt läheb ta küll poole vähem(krt küll). Ei tea, mis see suudaks siis mu poole kergema raami ja nelja ratta peal korda saata:lol Hea, kui tast 110km\\h kätte saad...
Vasta
#46

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: wanker
nu aga kes on proovind kui palju turist välja jookseb??
mul oli aasta tagasi turist ka. mingi 90km/h sain kätte spidoka järgi.Siis oli ka nii et esiratas tahtis ära lennta (mul oli esiratas kahksas.
Vasta
#47

Iz jup 5 kiirus oli vist passis antud 125km (võin ka eksida ), ületades sellist kiirus muutus masin juhitavus kehvaks. Pealegi kui sai tippkiirust proovitud tuli ühel potil küünal vahetada. Mingi 130 km tuli kuidagi ära.
Motoroller tulitsa 200 cm3 saavutas kiiruse 110km/h, kahekesi ja alla mäge, muidu 90km.
:smug
Vasta
#48

Vase ei jõua 4-käiguga eriti minnagi,kui tahad 90km/h sisse saada siis peab küll mingi 5km tee lõigu leidma.:lol
Vasta
#49

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: jupp
Vase ei jõua 4-käiguga eriti minnagi,kui tahad 90km/h sisse saada siis peab küll mingi 5km tee lõigu leidma.:lol


kas sinujaoks on ainult masin see,mis näit.üle 200 jookseb?Vene masin ei ole ette nähtud üle 90 sõitma.Sellel kiirusel sõites tunned linnulaulu,looduselõhna,jneWink
Mõnus kiirus cruisimiseks...
Loodetavasti saite aru,mida ma mõtlen..
Vasta
#50

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: jupp
Vase ei jõua 4-käiguga eriti minnagi,kui tahad 90km/h sisse saada siis peab küll mingi 5km tee lõigu leidma.:lol

Mis masin on VASE?
Vasta
#51

nu kui sai turistiga lastud siis endal küll sellist tunet ei olnud et võiks lendu minna ja kusjuures ma lasi veel kruusateepeal(hea pikk sirge oli, kahjuks nata tõusev).....ja krt ei läind pöördegi...ehk oskate midagi välja pakkuda miks.....mingi 90 läheb ära ja ikka pöörded madalad...Sad
Vasta
#52

nu lasete küll mingi 100-150-ga aga vat kui kett maha tuleb :lol siis saab nalja......(kui tuleb maha mitte lähe puru)..... kui tuled veel omal jalal koju siis...:o..paneb mõtlema:???
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne