Asi on ?

Liivaprits on õige. Kabiini siseneb ainult õhk, liiv ringleb, prits ejektori põhimõttega. Hermeetilise koguriga saaks ka vedelikuga töötada, sarnane prits tirib käigukastist õli sutsti välja.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

mis priboor on pildil?

http://postimg.org/gallery/6mm5yxv4/490366ac/
Vasta

(03-06-2014, 00:32 AM)kalleb Kirjutas:  mis priboor on pildil?

http://postimg.org/gallery/6mm5yxv4/490366ac/

Kas see mitte ei ole telegraafi (ehk siis morse) koodi saatmise seade?
Keskel siduriga tsentrifugaalkiirusregulaator, nupust seadistatav sõnade arv minutis. Otsa peal karp kontaktidega kust jooksis üle perforeeritud paberilint sinna eelnevalt "salvestatud" sõnumiga.
Nii arvan mina isiklikult...
Vasta

Tõenäoliselt suudab sama masin seda paberlinti ka perforeerida, st vastuvõtjana töötada.

PS Liivapritsikabiin on saadaval. Üks foorumirüütel on mu raualasu teemal siin igasuguseid huvisid ja lubadusi poetanud aga ma pole teda juba viis kuud näinud. Ilmselt ei ole ma seotud. Kontakt privas.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Vahepeatus Vissuvere laadalt tagasiteel. Hakkas silma mingi roostes plekist nui koolivennal sauna juures. Oleks ees augud- sobiks kastekannule. Taga paar keerdu hõredat keeret. Sees kivistunud kollane mass. Kaalub umbes 2 kg. [Pilt: Nui.JPG]
Vasta

Helista 110 ja küsi sealt Big Grin Tulevad kiiresti.

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta

Ee, khm, mina küll seda pudelit tühjaks ei joonud ja siis edasi sõitma läinud või milles puänt? PS- kellegil oblikhapet oleks pakkuda?
Vasta

Peaks olema panzerfausti laeng.
Vasta

Ilus leid!

Julgen pakkuda et tegu on Panzerfaust 60ga.
Vasta

60- aastanummer?
Vasta

Panzerfaust 60
This was the most common version, with production starting in September 1944. It had a much more practical range of 60 m (66 yd), although with a muzzle velocity of only 45 m (148 ft) per second it would take 1.3 seconds for the warhead to reach a tank at that range. To achieve the higher velocity, the tube diameter was increased to 5 cm (2.0 in) and 134 g (4.7 oz) of propellant used. It also had an improved flip-up rear sight and trigger mechanism. The weapon now weighed 6.1 kg (13 lb). It could defeat 200 mm (7.9 in) of armor.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta

Kaks mõrvarit saunaterassil... See pilt sobiks ka
siia galeriisse,las muu maailm ka mõtleb:
Mis asi see "Laua viin" on Rolleyes
Vasta

Tuleks proovida haamriga koputada, et kas see kollane mass seal välja ka pudiseb Smile
Vasta

(03-06-2014, 19:36 PM)pen.skar Kirjutas:  Ee, khm, mina küll seda pudelit tühjaks ei joonud ja siis sõitma läinud või milles puänt? PS- kellegil oblikhapet oleks pakkuda?

Tallinna poole juhtud, siis siit saab http://keemiakaubandus.ee/toostuslik-keemia/

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

Mis otstarbeks on selline nuga?

[Pilt: P1010471.JPG]

[Pilt: P1010472.JPG]

[Pilt: P1010473.JPG]
Vasta

veneaegne toode , õmbluste harutamiseks ,(oli ka naaskli funktsioon)- kasutasid ka kingsepad
Vasta

Vanalt taluasemelt tulid sellised suht massiivsed tükid mingist suuremast asjast, ajastu ilmselt enne suurt sõda. Sakilistel juppidel markeering 117 ja kolmandal jupil 118. ühe tüki teise peale panin sobivuse tõttu. kas see sinna ka tegelikult käib ei tea. ehk keegi kusagil midagi sarnast trehvanud, omal pole küll mingeid ideid.

[Pilt: P6271313800x600_zpsb05f845d.jpg]

[Pilt: P6271315800x600_zps96c47565.jpg]
Vasta

[Pilt: 1]
Vasta

mürsust tehtud laualipuvarras
Vasta

Ongi, omapärase 1MS aegse automaatkahuri täismetall, kasutatud mürsust tehtud laualipu jalg. Kahur oli vist kuuetoruline "bon-bon", kasutati torpeedode, miinide ja kaatrite vastu. Laskmisel rauad ringis veeresid- kui üles jõudis, oli lask sees ja vinnastatud.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne