Asi on ?

Näed siis..., vabandan vale andmete levitamise pärast! Sama gabariidiga AIR mootoril on küll 5,5/1399. AIS vist oli mingi suurendatud libistusega vms seeria, et gabariidi/võimsuse suhe väiksem, aga see pole seal pressil oluline näitaja.
http://unirais.com.ua/ru/air-1500/49-air-112-m4.html
Vasta

Tere,
Oskab keegi öelda, et kus võidi kasutada sellist VIHUR-I märki. Läbimõõt u. 35mm ja kinnitub M4 mutriga.

http://y.delfi.ee/norm/18152/14251585_Kefb75.jpeg

Ja kui kellegil on huvi see omandada siis andke teada.
Vasta

(30-06-2012, 16:30 PM)Martin460 Kirjutas:  Tere,
Oskab keegi öelda, et kus võidi kasutada sellist VIHUR-I märki. Läbimõõt u. 35mm ja kinnitub M4 mutriga.

http://y.delfi.ee/norm/18152/14251585_Kefb75.jpeg

Ja kui kellegil on huvi see omandada siis andke teada.

Rooli keskel ehk?

[Pilt: vihur5.gif]

Kaþdy automobil se stane jednou veteranem, nebude-li dřive seðrotovan.
Vasta

Franz Krull valanud asise potikaane, ainult minu sõrm selle sanga ei mahtunud.[Pilt: 210194050f123c_l.jpg]
Vasta

(07-07-2012, 16:03 PM)pen.skar Kirjutas:  Franz Krull valanud asise potikaane, ainult minu sõrm selle sanga ei mahtunud.
Ega sinna sõrmedega ligi mindagi(liiga tuline, et käega liigutada) - vanade ahjude siibriga tegemist.
Tõstmiseks kasutati terasvarrast, või tuletange.

Vasta

Hiljem neediti sellele pöördtelg külge, siis polnud vaja tahmase luugi kaudu kriiskat (venekeelsest krõška vast) võtta-panna.
Vasta

Huvitab, mida tähendab markeering OM ja siis tuleb No...


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Rain Rikas
Eesti Maanteemuuseumi peavarahoidja
rain.rikas@mnt.ee
Vasta

Proovi kas sobib "oružeinõi master", sest allpool on Len. vojennõi okrug. Esimene mõte, mis pähe tuleb peab õige olema.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

Pigem siis: Oruzeinaja Masterskaja

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta

(11-07-2012, 20:51 PM)Aspelund Kirjutas:  Pigem siis: Oruzeinaja Masterskaja
kas relvatöökoda tootis välikööke???

Rain Rikas
Eesti Maanteemuuseumi peavarahoidja
rain.rikas@mnt.ee
Vasta

(11-07-2012, 23:35 PM)Maanteemuuseum Kirjutas:  kas relvatöökoda tootis välikööke???

Sõjaväe tarbeks - miks ka mitte!
Vasta

Väliköök võib olla oskuslikes kätes vägagi tõhus relv.Toungue

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta

[Pilt: P2132467_zps892693c2.jpg]

[Pilt: P2132473_zps8ba0199b.jpg]

Veel pilte

Millega võib olla tegu? Mingi joonlaud?


Ette tänades
Hendri
Vasta

Kurja, ma olen sellist joonlauda näinud. Vist isa käes, ta oli maamõõtja.
Vasta

See on tõesti joonlaud tušiga joonestamiseks. Kuivatuspaberipakk vahepeal vahetatav- sulg küljega märgas pikapeale ka joonlauda. Kuivatuspaber imas endasse, enne kui joonist rikkuma pääses. Ja kui pääses, siis ziletiküljega koorisid joonist õhemaks sellest kohast.
Vasta

(14-02-2013, 00:24 AM)pen.skar Kirjutas:  ... siis ziletiküljega koorisid joonist õhemaks sellest kohast.
Ja-jah, ka zilett oli tal kalka kraapimiseks alati käepärast.
Nüüd sain ise ka teada, miks just selline joonlaud. Isa käest enam küsida ei saa, kahjuks.
Vasta

Tänud identifitseerimast! Kui keegi tunneb, et tal selline joonlaud puudu, siis minu käest saab. Tasuta!

Kui juba hoog sees, siis jätkan enda jaoks tundmatute esemete piltide postitamisega lootuses, et ehk keegi targem nende otstarvet teab.

[Pilt: P2162508_zpsceb91eac.jpg]
Pilt_2
Pilt_3
Keegi mainis, et peaks kuuluma sõiduauto Moskvitš juurde(?). Neid siis terve kotitäis olemas.

Ette tänades
Hendri
Vasta

Mosse esisilla sharniiride vahetatavad plastik kausid...värvus sõltus sellest, mis materjali oli parajasti saada... Rolleyes

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta

(17-02-2013, 01:34 AM)motamees Kirjutas:  [quote='h2rra' pid='303581' dateline='1361047086']
Mosse esisilla sarniiride vahetatavad plastik kausid...
Rooliotste omad.
[/quot
EI mitte rooliotsad vaid sarniirid. olen vana moso mees, Ma palju ei raagi aga tean.
Vasta

Sai siin vahepeal üks mootor uuele elule aidatud.
Mis mootoriga on tegemist?
[Pilt: 01012932832d631.jpg]
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne