Asi on ?

Punane latern punaste laternate tänavalt.

Tervitab Veteran.
Vasta

Alumise ääre ümber käib kummist soonega tihend ja ümber klaasi käib metall võre...niinimetatud "lautalatern". olid tavalise kestaga ja oli ka plahvatuskindlad... antud punane plafoon on olnud kasutusel militaarobjektil, häire edastamisel valguse ja helisignaaliga... sellest ka graveeritud numbrid..

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta

Kas ei ole tegemist NL aegse kõrgehitise (korsten, sõrestikmastmast) signaaltule kupliga?
Vasta

Sarnast kuplit (tõsi küll, värvitut) olen ise väga edukalt kasutanud koera jooginõuna. Oli kuudi kõrvale ülemise ääreni maasse kaevatud, pesemiseks sai vajadusel välja võtta, kuid suurim pluss oli see, et vett mahutas piisavalt ja kui koer juhtus ketis olema, ei saanud ta sellist anumat ketiga ümber tõmmata.

Puruks ja pool pööret tagasi!
Vasta

Ei ole küll mingi antiik, kuid äkki Tarkade Klubi oskab aidata:

Leidsin täna kraamides ca 20 sellist täiesti uut noamoodi asja, ei oska nime anda.
Väidetvalt juustunuga, kuid mismoodi......terav pole mingist servast.

Peal kirjas: SPREDDY, STAINLESS, SWEDEN

[Pilt: 33734-nuga.JPG]

P.S. Väga vabandan pildi kvaliteedi pärast Sad

Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta

tegemist on lilliputtidele mõeldud tordilabidaga - rootsis neid toodeti, et igasugu diskrimineerimisi vältida
Vasta

Ehk on võinuga, pigem voimixi vms määrde, aga miks ka mitte kalamarja pealekandmiseks leiva- ja saiaviilule. Spreddy, ingl k. spread = määrima.
Terv, IP
Vasta

Mesiniku tööriist ?

Tervitab Veteran.
Vasta

(18-04-2013, 06:39 AM)Veteran Kirjutas:  Mesiniku tööriist ?

Mingi kärjenuga?
Vasta

(17-04-2013, 23:11 PM)Isapull Kirjutas:  Ehk on võinuga, pigem voimixi vms määrde, aga miks ka mitte kalamarja pealekandmiseks leiva- ja saiaviilule. Spreddy, ingl k. spread = määrima.
Terv, IP

Kaldun ühinema Isapulli arvamusega. Tegemist on omapärase kuju ja kujundusega määrdenoaga. Segadust võib tekitada rootslaste disainile omane "elegants ja kordumatu graatsia" Big Grin

Mis ei tapa, teeb vigaseks!
Vasta

Mingit teravat serva pole, otseselt lõigata küll sellega midagi ei saa.
Imelik on see jõnks metallis vahetult enne käepidet, samas võib see olla vabalt mingi disainiime.

Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta

Aga miks neid 20tk on? Viitaks nagu sellele, et igale lauasistujale antakse per kappale kätte? Siis peab tal ikka mingi muu funktsioon olema kui pasteedi laialiajamine.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Kogusele pole mõtet erilist tähelepanu koondada, ema mäletamist mööda mingi sõbranna tõi talle need kunagi ja väitis juustunoad olema, suvalises pappkarbis. Oli kuskilt saanud või miskit.

Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta

(18-04-2013, 08:04 AM)Mufff Kirjutas:  
(17-04-2013, 23:11 PM)Isapull Kirjutas:  Ehk on võinuga, pigem voimixi vms määrde, aga miks ka mitte kalamarja pealekandmiseks leiva- ja saiaviilule. Spreddy, ingl k. spread = määrima.
Terv, IP

Kaldun ühinema Isapulli arvamusega. Tegemist on omapärase kuju ja kujundusega määrdenoaga. Segadust võib tekitada rootslaste disainile omane "elegants ja kordumatu graatsia" Big Grin

Mitmed painded varre kinnituse juures viitavad täiendavale elastsusele, mis väldib materjali murdumisega seonduvaid võimalikke probleeme antud tarviku puhul. Külmkapist võetud taluvõikamaka saab sellegi poolest saiaviilust läbi vajutada. IP
Vasta

(18-04-2013, 11:04 AM)Maamees Kirjutas:  Mingit teravat serva pole, otseselt lõigata küll sellega midagi ei saa.
Imelik on see jõnks metallis vahetult enne käepidet, samas võib see olla vabalt mingi disainiime.
Lõikeserva pole, teravaid nurki samuti mitte, jõnks käepidemes ehk selleks, et "aparaat" veidi painduda saaks... Sellisega oleks üsna mõnus remondi ajal tapeediserva põrandaliistu taha ajada. Või autos näiteks laepolstrit kuhugi ääre vahele pressida.

Puruks ja pool pööret tagasi!
Vasta

Tavaline võinuga mida kapitalist kasutab. Esimest korda nägin sellist rublaaja lõpus, kui Rootsist väliseesti külalised käisid ja suht sarnase vidina kinkisid. Kiire tootekoolitus külaliste poolt (tõmmata servaga piki või pinda nii et moodustuks kena kaardus õhuke rull) oli asi, mida karmi nõukaaja kooliga inimene elus esimest korda nägi.

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta

"jõnks" varre lähedal ?
selle peal seisab tera laua pinnast kõrgamal ja ei määri lina ära kui noa maha paned.
Vasta

(19-04-2013, 14:12 PM)MeelisV Kirjutas:  "jõnks" varre lähedal ?
selle peal seisab tera laua pinnast kõrgamal ja ei määri lina ära kui noa maha paned.

Geniaalne, tänud!

Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta

(18-04-2013, 11:13 AM)Marko Kirjutas:  Aga miks neid 20tk on? Viitaks nagu sellele, et igale lauasistujale antakse per kappale kätte? Siis peab tal ikka mingi muu funktsioon olema kui pasteedi laialiajamine.

Rootsi laud võib siinkohal võtmesõnaks olla. Seal ju igasuguseid topsikuid ja totsikuid erinevate määrdeainetega. Ja ikka igat liiki määrdele on oma labidat vaja määrimiseks, ega siis häid asju omavahel solkida tohi.
Vasta

Ostetud autost sai selline "pliiats" leitud. Pole mina oma lühildase elu jooksul sellis asjandust varem näinud ja ega oska talle ka mõistlikku funktsiooni välja pakkuda.
[Pilt: DSCN6957.JPG]
[Pilt: DSCN6955.JPG]
ja kui nüüd otsast sisse piiluda ja vastu valgust vaadata paistab sealt selline skaala ?
[Pilt: DSCN6960.JPG]
Lugeda ma oskan ja suutsin ise kokku veerida, et sinna kirjutatud kirillitsas "röntgen" aga kuidas ja milleks mu mõistus väga ei võta.
Kuna vähemalt vanasti herr Röntgeni leiutis kasutas teatud radioaktiivseid isotoope siis olen seda pliiatsit targu oma munadest kaugemal hoidnud Big Grin (kuigi mul Geigeri loendurit käepärast võtta ei ole, siis ma siiski ei usu, et see kusagilt otsast paha kiirgust evida võiks. Muidugi samas mingit patareid seal see ei tundu olevat)
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne