Asi on ?

(21-03-2014, 01:44 AM)pen.skar Kirjutas:  Mingi elektrividin viiekümnendatest:...
võib olla vargapesa varasemast ajast, kui el. maksustamine käis pistikupesade arvu järgi elik juba enne sõda.
Vasta

Voolu võtmiseks lambipesast.
Vasta

"Vargapesa" see on tõesti. Huvitav, et riiklikult toodeti sellist asja, kuigi oli arvata, milleks teda kasutama hakatakse. Keegi on mugavamaks, kiiremaks kasutamiseks veel teise pirniotsaga teda pikendanud.
Vasta

Edevamatel oli veel 2 väljavõtet ja pirnipesa ka, toodi neid Lenskast siis kui meil või veel ainult olla laelamp - seinakontakt oli keelatud.

Dad.
Vasta

(21-03-2014, 14:13 PM)dad Kirjutas:  Edevamatel oli veel 2 väljavõtet ja pirnipesa ka, toodi neid Lenskast siis kui meil või veel ainult olla laelamp - seinakontakt oli keelatud.

Dad.

Tohohh hullu, kus see niimoodi oli? Viljandi korterites ei olnud küll seinakontaktid keelatud ei eesti, saksa, ega sotsialismiajal.
Või on jutt ühiselamutest?

Tervitab Veteran.
Vasta

(21-03-2014, 10:10 AM)tõnn Kirjutas:  Voolu võtmiseks lambipesast.

Kas sellist asja tänapäeval kah olemas on? Korterelamu keldrites on teadupärast valgustid vaid vahekäikudes. Vahel tahaks boksi veits rohkem valgustada kui taskulambiga, ja selline asjandus oleks just rusikas silmaauku.
Vasta

Väidetavalt pidi poest saadaval olema, kuid ise näinud ei ole ja lisaks lambile sinna ketaslõikurit taha ühendada ei soovita.

Kui kellegil osavad näpud oleks, siis teeks sellise ülemineku ise, säästupirni soklist ja pikendus juhtmest.
Vasta

Siin on väike selgitus:
http://arvamus.postimees.ee/686210/lugej...lumootjaid

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Juttu ennegi neist olnud:
http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=5809&pid=275091&highlight=Vargapesa#pid275091
Ja Viljandis oli müügil:
http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=5809&pid=294234&highlight=Vargapesa#pid294234

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

dx-ist pirne otsides jäid ka sellised silma. seega täitsa vabalt saadaval.
Vasta

(21-03-2014, 16:59 PM)tõnn Kirjutas:  Väidetavalt pidi poest saadaval olema, kuid ise näinud ei ole ja lisaks lambile sinna ketaslõikurit taha ühendada ei soovita.

Kui kellegil osavad näpud oleks, siis teeks sellise ülemineku ise, säästupirni soklist ja pikendus juhtmest.
Peaks saada olema küll. Mul mingi 10 aastat tagasi poest saadud, relaka, trelli ja pirniga korduvalt katsetatud, midagi ei juhtunud.

Puruks ja pool pööret tagasi!
Vasta

Keegi võiks ka konkreetse poe ära nimetada,kus on seda jubinat müüa.
Vasta

Keegi võiks ka konkreetse poe ära nimetada,kus on seda jubinat müüa.Olen pikalt uurinud ja küsinud,aga pole õnnestunud leida.
Vasta

Novembris 2011 oli see Viljandis müügil Anttila maja esimesel korrusel vasakut kätt, siuke pikk pood. Proua ütleb, et seda poodi seal enam pole.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

1974 aastal rippus mul sahvris,oli kahe pistikupesa,pirnipesa ja lülitiga variant,aga see on mullune lumi-mul ikka praegu vaja.
Vasta

Võibolla see pood kolis kusagile, pole ise sealtkandist ja ei tea.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

Tutikas zil 130 jubin, aga mis? Saan aru, et parempoolne Big Grin

[Pilt: 20140330_210133.jpg]
Vasta

(31-03-2014, 00:54 AM)vipi666 Kirjutas:  Tutikas zil 130 jubin, aga mis? Saan aru, et parempoolne Big Grin

[Pilt: 20140330_210133.jpg]

Väga hea töö-ja lollikindel kompressor!
Vasta

(31-03-2014, 00:54 AM)vipi666 Kirjutas:  Tutikas zil 130 jubin, aga mis? Saan aru, et parempoolne Big Grin

See tähendab, et mitte bolševik? Siis trotskist?

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

(27-03-2014, 11:50 AM)ahtos Kirjutas:  ...aga see on mullune lumi-mul ikka praegu vaja.
Mul oli vaja pistikupesaga voolu seal, kus oli olemas õuevalgustuse pirnipesa. Tehtud, mõeldud.
Üks pirn (võib olla katki), kruvikeeraja (võib olla katkine), juhet, pistikupesa, EPO liimi, kaks kruvi ja viineerijupp. Natuke pusimist ja valmis ta ongi. Kui viitsid järgi tulla, võid ka minu käest saada.
   

hp
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne