Asi on ?

Millega tegu ? Miskit periskoobi laadse asjaga?
Minul igatahes vaja ei lähe, kui kellegil leiab kasutust võib teada anda

[Pilt: 24670891a1ac18_l.jpg]

[Pilt: 246708896435f5_l.jpg]



Vasta

(01-07-2016, 16:09 PM)Jossu Kirjutas:  Millega tegu ? Miskit periskoobi laadse asjaga?
Minul igatahes vaja ei lähe, kui kellegil leiab kasutust võib teada anda
http://teh-detal96.satom.ru/p/17053978-p...-bmo-190b/

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

Vene kroonus oli selle asja rahvapärane nimetus Тримплекс.
https://youtu.be/EBGgjxQf2os


[Pilt: 7934526.jpg]
Vasta

Millega tegu! Seisnud maal, välitingimustes vähemalt 20 aastat, kui mitte rohkem.
Arvan, et mingi tungraud, küsisin FBst ENSV grupist, sealt tuli vastakaid arvamusi:

1. Pildi järgi on raske öelda,kuid tundub õlitunkrauana. Sinna toru sisse käis puust käepikendus. Ma võin muidugi eksida.

2.  Kas selline variant ei võiks olla üks neljast kraana "käpast", enne päris hüdrole üleminekut?

3. Mulle tuli seda asjandust vaadates meelde maal olnud tavotipump =D ise ka ei tea miks.

4. Palkmaja remondil alumiste palkide vahetusel kasutatav pika käiguga tungraud.

5. See riistapuu on raudtee rõõpa tõstja-tungraud.Kasutatakse teel lohkude välja võtmise (suflaasil)l,või liiprite vahetusel.Kraam peaks olema rangelt inventarina arvel ja registreeritud

6. Töste jõud 15 tonni

Asjast kaks pilti:

[Pilt: 20160709_134117.jpg]

[Pilt: 20160709_134129.jpg]
Vasta

5. vastus on õige. silinder on pandud tagurpidi, et saaks max. madalalt tõstma hakata ( nende kõrvade külge kinnitub tõsteseade).  Kuna on oranži värvi, siis on kindel, et rohu sisse ära ei kao   Big Grin

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta

Tänud, H2rra!
Vasta

Mis lambiga võiks tegu olla ja milleks kasutati ?
Põhja all on magnet.

   
   
   
Vasta

Äkki ongi tegemist lihtsa magnetlambiga [Pilt: animated-light-bulb-image-0023.gif]
Vasta

           

Kommentaarideta

PS kõiketaluvalekoguvale - broneerida ei saa, ei kuulu mulle.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Äkki suure saehammaste räsija ?
Vasta

Nujah, oli minulgi esimene valik aga kuskile pole ketast/linti toetada. Kruvimine ka veider "insenerid" üle käinud ja miski mutri lisanud.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Privas tulnud nõue sundis käepidemete sisekülgi uurima, seal kirjas H3B3 
Võimalik konflikt slaavi tähtedega.
Selle kirje ümber on viilkatusega maja kontuur.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

kas huvi pärast nzvz.ru lehte proovisid?
äkki juhatab õigele otsale.
Vasta

Need on tavalised räsamis tangid, toetamise kohapealt on puudu üks ketas mille vastu sae leht toetab ja millega reguleeritakse kui palju hammast painutatakse.
Mul on endal inglaste valmistatud originaalid, ja peaks ütlema, et minu meelest parim variant sae räsamiseks. [Pilt: mystery%20tool.jpg]

Kui kunagi pilt kaotsi peaks minema siis originaali nimi on eclipse 77 saw set
Vasta

Sellised messingust detailid. Millega võiks tegu olla?
Niipalju on teada, et detailide omaniku esiisa olla esimese EW-aegadel ratsarügemendis teeninud. Ehk on hobustega kuidagi seotud?...

[Pilt: P1010562.JPG]

[Pilt: P1010563.JPG]

[Pilt: P1010564.JPG]
Vasta

Ma teen praegu nalja ja pakun et esimese ilmasõja aegsete granaatide splindid :-)
Vasta

(06-08-2016, 23:13 PM)Marko Kirjutas:  Nujah, oli minulgi esimene valik aga kuskile pole ketast/linti toetada. Kruvimine ka veider "insenerid" üle käinud ja miski mutri lisanud.

See tundubki olema mingi samkombunn värk, sest olen 99% kindel, et mul on garaažis kusagil sahtlis täpselt samasugused plommimise tangid (tina plommidele) vedelemas.
Vasta

(18-08-2016, 14:25 PM)maaks Kirjutas:  Ma teen praegu nalja ja pakun et esimese ilmasõja aegsete granaatide splindid :-)

See granaat kukub küll siis hobuse taguotsast suure pauguga välja. Big Grin
Vasta

Minule lõi silme ette  analoogne veneaegsete lõdvikuklambrite kinnitamine. seal kah selline splindi  süsteem, kus lint käib splindi vahest läbi ja keeratakse pingule. antud asjadel on keeramise abinõu kaasas olemas ja auk selle sees on pärastiseks asendi fikseerimiseks.  Vot sellised luulud tulid minule    Big Grin

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta

Setukate valdkonda asi kindlasti ei kuulu.Mul siin setukaid ja nende juurde kuuluvat ragamenti palju,selline jublakas küll võõras.Aga see lõdvikupinguti asi on küll tõenäoline.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne