Asi on ?

Midagi sellist?


Manustatud failid Pilt (pildid)
   
Vasta

(06-12-2022, 18:15 PM)pen.skar Kirjutas:  ... rohusööja looma nahk ju ei hülga vett...
Täieline OT aga
Väide ebatäpne, nt kobras on samasugune rohusööja (toiduks ainult heintaimed, puukoor nagu põder, p-põder, hirv jt) aga veeloom ...
Vasta

Mnjah, kopranahast paat-mes tu massa võis...
Vasta

Misasi too olla võiks? Mingi sõjardite värk nähtavasti. Allveelaeva näidik?


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta

Ниже уровня, выше уровня.
Nivoo või taseme näidik. Kasuta kus ja kuis tahad.
Mootoriõli taseme näidikuks steam punk stiilis masinale, näiteks.
Vasta

Eks kasutatav toitepinge määrab ka otstarbe. Kas sel mingeid markeeringuid pole peal?

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta

Seda "niže ja võše" värki taipasin tegelikult ise ka... Steampunkida väga ei viitsi praegu, vbl. vanemas eas, kui see iga õnnestub saavutada. Aga idee on hea. Seda, et antud pribori õnnestub tarvitada kus iganes, ka ei usu. Ma ei taha hästi uskuda, et ta canbusi või windowsiga ühildub. Mis sundis mind allveelaevateemat mainimast, on see, et kunagi hallil ajal andis üks nimetatud riistapuul aega teeninud inime mulle kastitäie elektroonikat, kus sisaldus ka nähtav ese. infoks veel, et kaitseklaas näidiku ees asub lõõtsataolises hoidikus.
Lisapilte ka:


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       
Vasta

Idanaabri foorumites väidetakse, et tegemist on variomeetriga ja käib elektroonikaaparatuuri külge. Sõnal "variomeeter" on mitu tähendust, siinjuures mõeldakse raadiotehnilist detaili.

Tarkus ei tule alati aastatega, mõnikord tulevad aastad üksi ka.
Vasta

Garaažileiud 
Tuttuus nõukaaegne pahtliprits. Kas sellega on midagi mõistlikku peale hakata ka tänpäeval? Pritspahtli paigaldamisel? Ärge näkku lööge, olen võhik.
Mingi hammasrattapaar. Minu jaoks müstika. Mis see on?


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
           

Do'nt panic
Vasta

(05-02-2023, 22:55 PM)giordanobruno Kirjutas:  Mingi hammasrattapaar. Minu jaoks müstika. Mis see on?
Rehvi (de)montaaziks?
Vasta

(05-02-2023, 23:01 PM)Raivo Kirjutas:  Rehvi (de)montaaziks?

Täpselt nii on, see on rehvipingi väike sugulane.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(05-02-2023, 23:01 PM)Raivo Kirjutas:  
(05-02-2023, 22:55 PM)giordanobruno Kirjutas:  Mingi hammasrattapaar. Minu jaoks müstika. Mis see on?
Rehvi (de)montaaziks?
jah, mul arvutis ka paar fotot selle kasutamisest


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                   
Pilt (pildid)
   
Vasta

(05-02-2023, 22:55 PM)giordanobruno Kirjutas:  Garaažileiud 
Tuttuus nõukaaegne pahtliprits. Kas sellega on midagi mõistlikku peale hakata ka tänpäeval? Pritspahtli paigaldamisel? Ärge näkku lööge, olen võhik.
Mingi hammasrattapaar. Minu jaoks müstika. Mis see on?
Värvi või pahtli püstol on samast seeriast nagu kompressor co-7 Vilnius nagu passis ka kirjas. Värvi püstolil voolab värv ülevalt nõust, siin aga tuleb alt ja spets survemahutist. Lasnakoskis on originaal mahuti realiseerimisel koos reduktoriga. Parimat  h2rra.

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta

Mille kojamehed?
[Pilt: IMG_20230205_194023.jpg]
Vasta

Pikkust pildilt ei näe, aga pakuks Zil-150/ 164 / !57 vanem tüüp, millel juhiaken on avatav.
Vasta

(21-03-2023, 09:27 AM)Sidorov Kirjutas:  Pikkust pildilt ei näe, aga pakuks Zil-150/ 164 / !57 vanem tüüp, millel juhiaken on avatav.
Pildiotsing seda ei kinnita. Aga avatav aken võiks teema olla küll....
Vasta

(21-03-2023, 23:38 PM)ronny25 Kirjutas:  
(21-03-2023, 09:27 AM)Sidorov Kirjutas:  Pikkust pildilt ei näe, aga pakuks Zil-150/ 164 / !57 vanem tüüp, millel juhiaken on avatav.
Pildiotsing seda ei kinnita. Aga avatav aken võiks teema olla küll....

On küll teema. Just nii nagu Sidorov kirjutas. Zis 150/151 ja Zil 164/157.

Mis ei tapa, teeb vigaseks!
Vasta

Vast passib siin küsida.

Oskab keegi öelda millise krusa alt see ratas on napsatud:
   
   
   

On saadaval, kui kellegi on säärane puudu. Kastmispüti alla on mul uuema kaasiku pastlaid piisavalt. Tuul kohe välja ei tuiska, aga kahe aasta jooksul oli enamus sissepumbatud 3 bar siiski lahkuda otsustanud.
Vasta

Gaz AA järel veetava supikatla oma?

Või

ZIF-55 kompressori oma?

[Pilt: zif_55__197035569f.webp]

Iseõppinud spetsialist - energeetika valdkonnas.
Vasta

Küllap on supikatla või kompressori ratas jah, poldiaukude poolest saab kasutada ka GAZ AA/MM küljes. Siiani arvasin, et tehasest autodele selliseid velgi külge ei pandud, aga hiljuti avastasin ühe foto aastast 1932, pildil siis NAZ AA (Nižni Novgorod oli veel Gorkiks ümber nimetamata):

[Pilt: NAZAA_4.jpg]
http://denisovets.ru/gaz/gazpages/gazaa.html

Kui palju ja mis ajani selliseid kahe auguga velgi autodel kasutati, ei tea. Aga igatahes vähemalt katsetatud neid on.

Puruks ja pool pööret tagasi!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne