ZIS-110 kabrio Eestis?
#1

Kas Eestis ja kellel on liikunud lahtist ZIS-110-d?Nagu erinevad netiallikad ja raamatud (Kratkii avtomobilnõi spravotšnik) väidavad,tehti neid ülivähe.Ise mäletan (olin siis nii mingi 6-või 7-aastane-seega 88 või 89),et üks säärane (veel R8 mootoriga) oli tollases Haapsalu EPT-s kus siinkirjutaja isa omal ajal töötas,värvimisel.Rohkem pole sellist masinat näinud,kuidas see Läänemaale remonti jõudis,ei mäletanud ka minu isa.
Vasta
#2

Kinnisi on ja on olnud üsna mitmeid. Lahtisi
ei tea ega pole luulnud, et oleks olnud
siinmail.


Parimat,

Valdo

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#3

Üks oli, aga seda vaid vähest aega teel Venemaalt Soome. Sellest masinast olen ma kunagi mingit saatejuppi näinud.

Rohkem teadaolevalt mitte.

Asp
Vasta
#4

Huvitav,äkki siis oligi see sama Haapsalu EPT-s tegemisel???Isa mul kunagi midagi arvas,et \"ju see kuhugi välismaale edasi läks...\"
Ja veel;umbes 11 aastat tagasi pakkus üks Läänemaa mees minu isale veel haltuurakorras tegemiseks kiirabivariandi 110-t,millele oli aga peale aretatud kas GAZ-53 bensumootor või vist Avia diisel (täpselt enam ei mäleta) kuid see pakkumine jäi ainult juttude tasemele.Toda kesta,ilma mootori ja sisustuseta,olen samuti korra näinud,kuid see oli veidi hiljem,umbes 9,5 aasta eest. Karta on,et see on samuti kuhugi põhjanaabrite poole edasi rännanud:-( Või teab seda keegi täpsemalt?

Tervitades,

mrali
Vasta
#5

muideks jahh see cabrio.läks lenskast joonelt läbi eesti.sealt offe käest ostetult 2500 taala eest arikad ta soome aalto hannulale müüsid.ideaalses korras aint kandle märk puudu.kiirabi zis hiljuti lillekülas nähtud.muideks tartus tubli mees hetkel cabriot ehitab.nii et varsti eestiski olemas.
Vasta
#6

Tartu mees teeb kinnisest lahtise ... mitte ei taasta kabriot ... parandage mindu kui eksin.

Dad.
Vasta
#7

just. nii vana.minu käest saadud kinnisest kerest cabriot teeb. sul õigus.
Vasta
#8

Jutt jumala õige. Kinnisel kerel võetakse katus maha. Nii et Eestis varsti kabrio variant ka olemas. Jõudu talle!
Terv.Jaanus
Vasta
#9

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Jaanus
Jutt jumala õige. Kinnisel kerel võetakse katus maha, uksepostid ja joonised ka olemas. Nii et Eestis varsti kabrio variant ka olemas. Jõudu talle!
Terv.Jaanus
Kust need joonised pärit? Huvitav oleks neid uurida.

Huvitun GAZ 12 ZIM-i varuosadest ning selle sõidukiga seotud kirjandusest, dokumentidest ja mälestustest.
Vasta
#10

Juhtusin eile vaatama lehekülge www.autogallery.org.ru ja leitsin müügis oleva lahtise ZIS 110. Sinna on ka auto pildid lisatud. Kahju küll et nii kallis 500000.- euri, saksas küsiti hästi korralikult restaureeritud Maibah ja maksis kõigest 450000.- euri.
Vasta
#11

kuidas sa said vaatata kui mul on seal kirjas temporery closed.
Vasta
#12

Vaata selle lehe venekeelset sektsiooni.Too 500 000 euri maksev sõiduk asub ise kuskil Saksamaal.

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: matiz
kuidas sa said vaatata kui mul on seal kirjas temporery closed.
Vasta
#13

To Jaanus.
Muide hea küsimus kus sa tead et kõik joonised olemas on???
Vasta
#14

Kas keegi oskab kosta, kas Heino Jaanuse 110B ongi seesama kinnisest kerest kabrioletiks ümber ehitatud masin, mida siin teemas eelnevalt on mainitud? Või on Jaanuse oma tehasest kabrioletina tulnud masin?

http://forte.delfi.ee/news/motoshow/moto...d=66778761

[Pilt: motoshow-2013-66778801.jpg]

...
Vasta
#15

Seesama.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#16

http://www.autogallery.org.ru/k/z/zis110a.jpg

Kas ma loen õieti, et siin stange küljes silt Tallinn-Palermo?
Mis sõit see oli?

ZAZ965A 1968
Vasta
#17

Kohalik vanatehnikute sõit 1982. aastal. Ja see ei ole eestlaste auto, vaid üks lätlaste omandis olevast kahest originaalist.

Üks oli Riia muuseumis, teine on Uzvara väljapanekus.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#18

Kui seda taastamise artiklit lugeda, siis sealt ei tule kusagilt välja, et on kinnisest tehtud.Kogu jutt on taastamisest ja restaureerimisest.
Vasta
#19

Kui Autolehe artiklit lugeda, siis ei tehta selle auto eluloost mingit saladust. Eks asi on kinni ka selles, kes kirjutas või küsis.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne