restaureerimiskonverents
#1

terv.
24. jaanuaril toimub restaureerimiskonverents - nii seisab Unic-Moto lehel kirjas. ehk oskab keegi täpsustada, millega tegu, kus ja kellele?
Vasta
#2

njah ma pakun et tegemist on siis uute nõuete arutamisega ja kõige sellega,mis on asjakohane... mis puudutab uunikume Toungue
Vasta
#3

kergitab natuke
Vasta
#4

Värskem info www.unic.ee ja sealt üritused.

Dad.
Vasta
#5

teeme leidmise mugavamaks:
otselink

ainult et kole palju teemasid kole lühikese aja jooksul:???

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#6

Kas raamatu laat on samal päeval ja kohal, või ei toimugi sellel aastal?
Vasta
#7

Tegemist on esimese EVMK\"Unic-Moto\" poolt korraldatava populaarteadusliku üritusega. Esimene on seega üldisem ja ülevaatlikum, edaspidi üritame süveneda kitsamatesse teemadesse.

Huvilised võivad oma pakutava kirjanduse aknalauale üles seada.

Lugupidamisega
Tõnu Piibur
Vasta
#8

Tundub, et huvitav ja informatiivne üritus tuleb. Veaks ennastki kohale.
Kas Viljandist on keegi minemas sellise arvestusega, et mõni koht vaba ja Kurtna poole suundub läbi Vändra? Vastused paluks privasse.

Või läheb mõni seltskond Pärnust, ühineks äkki.

1950 M-400; 1962 K-175A; 1984 Accord, 1973 Mopar power, Swedish daily-driver Wagon
Vasta
#9

Ise olen kohal. Kas veel keegi foorumlastest läheb. (peale Aspelundi kes ka esineb) Vaataks näod üle.

1950 M-400; 1962 K-175A; 1984 Accord, 1973 Mopar power, Swedish daily-driver Wagon
Vasta
#10

Sai kah ennast üles antud.
Vasta
#11

Kuna ei leidnud kedagi kes sõidaks siis jääb mul kahjuks minemata kuigi oleks ullult tahtnud minnaSadSadSadSadSad
Vasta
#12

Grahv, Sul võimalus täitsa olemas tulla:

Rong
*0232 Pärnu-Tallinn, stardib Pärnust 06:55:00, Kiisas (lähim peatus Kurtnale) 09:20:00, pilet 40.00 EEK

Tagasi:

0239 Tallinn-Pärnu ümberist.Raplas Kiisast väljub 18:02:00, Pärnus 20:40:00 40.00 EEK

Asp
Vasta
#13

foorumlastest veel tulevad oldmoped ja samuel
Vasta
#14

Ma lähen ise hommikul Tallinnast rongiga. Väljub 08:40:00, Kiisas 09:18:00. Veidi jalgsikäimist ja kohal. Saab enne algust ehk muuseumigi vaadata. Seal peaks üks põnev eksponaat lisaks olema, nii sajandi algusest.

Asp
Vasta
#15

Infoks: Tallinnast Sakala Keskuse juurest väljub iga täistund marsuuttakso liinil Tallinn-Kutna-Kiisa.
Maksab 15.-

Mul käib naine iga päev sellega Tallinnast Kurtnas tööl...
Vasta
#16

Ma olen ka mineja. Mul autos ruumi üle.

Puhh.
Vasta
#17

Mul autos 3 vaba kohta Nõmmelt stardiga.

Dad.
Vasta
#18

Puhh aitas mind ka hädast välja.
Vasta
#19

nonii. Saatsin paar sõpra Slovakkiasse õlle järgi.
kohtume ca 4tunni pärast Kurtnas. Kes \"meie omadest\" mind mu kulguriga ühendab, sikutagu siis julgelt varrukast!

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#20

Kah käidud, nähtud-kuulatud. Oli algajale (mulle) kindlasti hariv ja informatiivne üritus. Eriti vinge oli juba eelmainitud värvimise osa ja ka restaureerimise üldpõhimõtted ja algtõed said selgeks.
Kohal oli nii mõnigi foorumlane.
Kokkuvõttes tasus 200 km sõit end ära.

1950 M-400; 1962 K-175A; 1984 Accord, 1973 Mopar power, Swedish daily-driver Wagon
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne