Paz-672 käiguvahetusega roolil?
#1

Kurtnas jõudis mu silma alla Paz-672 remondiraamat, milles olev joonis näitas käiguvahetussüsteemi versiooni, millel käigukang oli roolil.

On kellelgi viiteid selle süsteemi eksistentsile väljaspool jooniseid?

Parimat
A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#2

Hiiumaal oli kindlasti selline olemas.
Vasta
#3

Ei aita küll Aspelundi oma otsingutes edasi, aga...
...Mäletan sellise kangiga bussi kunagi sõitmas ... Mina olin siis pisike ja bussijuht oli mitte halli, vaid lausa valge peaga... Mootoril olid kolvid siis veel kõik ühes reas...
Vasta
#4

minu bussil on veel jäänused alles sellest. Visati vanade meeste jutu järgi kaunis kiirelt küll välja, sest kippus logisema

Lähedal asuvat tuld on kaugemal asuva veega raske kustutada...
Vasta
#5

(02-10-2011, 19:59 PM)tiit Kirjutas:  Hiiumaal oli kindlasti selline olemas.

Jep. Meil kolhoosis oli see tõesti olemas. Sõitsin sellega igapäevaselt lasteaeda. Taga olid ümmargused tuled sel bussil Wink. Käigud käisid sama loogikaga nagu maas. Mäletan hästi, kuidas bussijuht Ülo, kohalt minekuks, teist käiku enda poole tõmbas. Wink
Vasta
#6

(03-10-2011, 16:29 PM)sm.Poljakov Kirjutas:  
(02-10-2011, 19:59 PM)tiit Kirjutas:  Hiiumaal oli kindlasti selline olemas.

Jep. Meil kolhoosis oli see tõesti olemas. Sõitsin sellega igapäevaselt lasteaeda. Taga olid ümmargused tuled sel bussil Wink. Käigud käisid sama loogikaga nagu maas. Mäletan hästi, kuidas bussijuht Ülo, kohalt minekuks, teist käiku enda poole tõmbas. Wink
Juba 652 mudelil pruugitud sellist lahendust. Ühel kaasfoorumlasel peaks antud valitsalahendus isegi eksisteerima (mitte bussi küljes).
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne