Mis jalgrattaga tegu?
#1

Mis marki jalgrattaga võiks tegu olla?


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                       
Vasta
#2

Pakuks ebakindlalt, et vb Miele, sildi ja porilauamärgi jäänus justkui oleks seda tegu, porilauakinnitused sobiks, vända ülemise silma kuju ei erista pildilt. Rattad aga ei ole tuttavad, S rummuga olen näinud ja vb ka keegi on mulle öelnud (Ksf! Illi123?) mis see võiks olla, ka tagumist rummumärki justkui trefanud kusagil pildil, kas ühtib Astoria lingiga? ei tea, millegipärast seostaks rummumärki austria toodanguga...
Aga jällegi näitaks raaminr ja sildiaukude vahe mõndagi. 30-ndate teise poole Miele sildid olid küll üldiselt terasplekist, pildil paistab messingist olevat.
Vasta
#3

See peaks igal juhul olema Miele. Ilmselt sama "eesti erimudel" (ettepoole astega erilise kujuga lenks, kroomitud ja erilise kinnitusega porilauad, 60-hambaline "mittemielelik" ketiratas jne.) mille jäänused minulgi on. Raaminumber oli minu mäletamist mööda sadulamuhvi vasemal küljel ja tõenäoliselt 5XXXXX suurusjärgus. Minul näiteks 1937a. 591508.
Tagajooks on Mielede puhul mitte väga levinud "Astoria" firmalt BSW (varasema ja ka hilisema nimega "Simson").
Igal juhul oleksin huvitatud rohkematest detailfotodest.
Kas sadul on "Miele" omatoodang või mõni muu ?

Suur Kombinaator
www.tsiklitall.ee
Vasta
#4

Raami nr. 588128, sildi aukude vahe tsentrist tsentrisse on 79 mm.
Mis kõige olulisem, ratas on saadaval Cool!!! (tel. 5227999)
PS. Lenks on tõepoolest ettepoole astega ja silt on messingist.
Vasta
#5

Porilaual oleva kaunistuse jäänus viitab pigem Triumphile. Antud jäänusel puudub Miele märgile iseloomuliku keskosa alumise kinnitus punkti murde koht. Ratta enda kohta ei oska midagi kosta.

[Pilt: DSC03785.JPG]
Vasta
#6

Juba ammu kritiseerin, et mehed, teil on liiga palju asju! Toungue
Onumeelise pildil on ilmselt pealesõja Miele porilauamärk, mis küll oluliselt ei erine ennesõja omast aga kinnituspostid porilauale on teise tegumoega vist küll. Aga kas maakera kinnituspulga jälge märgil näha on, seda peaks märgi pealt juba vaatama. Ksf! Valdo naiste Miele teemas siin foorumis on samamoodi murdunud esiporika märk näha, kes tahab - otsib ise, kuigi ka sealt pole detaile eriti näha.
Vasta
#7

Jah , vaatasin oma silmaga ksf.Willemi ratta üle - maakera alumise kinnituspulga murde koht puudub - seda ma eelmise postitusega öelda tahtsingi. Samas vaatasin üle ksf!Valdo kunagise postituse Saksa porilaua kaunistuste kohta.Ka seal olevate Miele märkide erimite seas ei leidu meie jäänusega sobilikku vastet.
Vasta
#8

Meelis, Sinu TWN märgi välimine ring on ühtlase ringikujulise ristlõikega, teema märgijäänuse ja Miele oma aga ei ole...
http://forum.automoto.ee/showthread.php?...ight=miele
Vasta
#9

Porilaua kuju, otsalõige ja erilised kinnitused ning sildi ja kahvlikrooni kuju on väga Miele moodi, lisaks eelpool mainitule mis kattub minu rattaraipel nähtuga.
Pildil ähmaselt nähtav tagumine helkur ei ole nähtavasti originaal, muidu oleks "Miele"-kirje ratta omanikule juba silma hakanud.

Suur Kombinaator
www.tsiklitall.ee
Vasta
#10

Jumal tänatud!
Lõpuks ometi on saabunud õnn minugi õuele, ühe haruldase ja hinnalise jalgratta näolBig Grin!!!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne