Mida tähendab sinu kasutajanimi?
#1

Oleks huvitav kuulda....minu omast saate ehk aru?
Vasta
#2

oh hea topic... minuomast saavad kah ehk kõik mõistust omavad inimesed aru... aga mulle meeldib see küsimus... veidramate nimedega inimesed astuge ette!

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]
Vasta
#3

Motamees tähendab ümber tõlgituna-- üks igavene luuser ja niisama jutupaunik. Mees kes kõik asjad untsu keerab.Big Grin

Muidugi tähendab see seda et ma sõidan peale muu ka mootorrattaga. Või vastupidi.
Vasta
#4

Fordi ideeauto

M: Skoda Felicia 1995 osadena.
Vasta
#5

kes lugeda oskab..saab ise aru !
Vasta
#6

Hüüdnimi vene kroonust kuna mu nime oli neil võimatu hääldada (Agu)Big Grin
Vasta
#7

Koostatud initsiaalist ja perekonnamimest kunagi mailiaadressi jaoks...lihtne,eks???
Vasta
#8

iseloom:lol
Vasta
#9

kunagi sai sapakaga ringi rallitud...
Vasta
#10

unu - kunagi oli mailiaadress: unu@888.nu... läks nagu lõpuga hästi riimi. Midagi ei tähenda. ei ole uuno ega uunu ega uno... lihtsalt siuke unu - ja nüüd on igal pool kasutajanimi.
Vasta
#11

Meitel muhus selline komme et kutsutakse talu nimede järgi mehi.nt Männiku Tõnn, Sumari Paul jne.Mina olen lühend Saadu Mihkel ehk Saadukas.

Miks need puud alati vale koha peal on?
Vasta
#12

minu hyydnimi mis on mul juba kymme aastat =)
Vasta
#13

Täiesti suvaliselt võetud.
Vasta
#14

Minu nimega selline asi, et see oli minu vanaisa perekonnanimi enne kui see 30.- ndatel ära eestistati ja siis kunagi ma mõtlesin et võiks endale selle perekonnanime uuesti tagasi võtta. Ja nii ma teda aegajalt kasutangi siin ja näiteks kui ma jutukasse kuhugi igavusest juhtun.
Vasta
#15

Nottt, nii kutsuti meil seda liitrist salaviina mida ma ohtralt hävitasin Big GrinBig GrinBig Grin
Vasta
#16

eesnimest võetud (Vallo siis)

1950 M-400; 1962 K-175A; 1984 Accord, 1973 Mopar power, Swedish daily-driver Wagon
Vasta
#17

Kirjaveast alguse saanud.
Kunagi MSNi meili aadressi tehes tuli viga sisseBig Grin \"n\"-i asemel tuli \"h\"
Nüüd kasutan seda kõigis foorumites kus ma kolamas käin.

Edit: Minu kasutajanimes olevaid „L“ tähti tuleb hääldada pehmemalt (keeleots vastu ülemisi esihambaid), nagu sõnas hobusetall (laut).
Ma ei ole jumal!
Vasta
#18

shadow of me - minu vari

ee....no et kui ma mingi käki kokku keeran,siis ple mina syydiBig Grin

(tegelikult ma ei saanud ise ka aru,mis praegu ytlesin)
Vasta
#19

minu nimi on nagu mu eesnimi...SiimCool

OldSchool Rulez...Smile
Vasta
#20

:keersilm oma nime initsiaalidest kokku pandud... mis muud see ike olla saab Big Grin
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne