Mida tähendab sinu kasutajanimi?

Basilioks ristis mu üks kunagine töökaaslane. Kandsin siis massist eristumiseks pisikesi ümmarguste klaasidega musti päikeseprille. Koos "moosivarga naeratusega" olevat need mulle andnud sarnasuse vastava tegelasega veneaegsest "Buratino" filmist. Aasta võis siis olla 1998 vms. Selles tutvusringkonnas olen siiani Basilio. Olen sama nime all ringi hõljunud ka mujal netis.
Vapiloomaks on mul paks ja laisk, poolemeetrise naeratusega madratsitriibuline kõuts, kelle pilti varem ka siin avatarina pruukisin. Kuna üheltmaalt tabas avatare ikaldus ja hakati nõudma, et pildil peab olema kujutatud ainult (vana)tehnika, siis loobusin. Kui ma ei saa panna avatariks enda soovitud pilti, siis ärgu parem olgugi!

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta

Mina olen Marko...
Nagu Marko, igal pool (peaaegu). Tõsi küll, sellega peab natuke tegelema, et igal pool Marko olla aga pole hullu, raha ei ole siiani küsitud.
Ja aru ma ei saa, miks ma peaksin siia näiteks Taluja järele kirjutama. Või üldse Ishijupiks või Pontuks hakkama? Ma olen ju Marko. Peaaegu 50 aastat juba.

lugupidamisega
Marko

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Minu kasutajanimi tuleb ka minu enda päris nimest, tõsi üks täht on lõpust puudu. Ja seda sel põhjusel, et kunagi väga ammu ühes teises kohas, kus oli vaja kasutajanime panna, ei saanud rohkem tähti/ühikuid nimetada. Sellest ajast peale kõikjal sama nimega!

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
Vasta

Eks valdav enamus vist teab niigi et mls tuleneb eesnimest Meelis ja Luik on Luik, olgu sile või karvane... Toungue

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

Kunagi aegade alguses oli vaja imekiiresti ühte teemasse sisse minnes kasutajanime. Kuna midagi head pähe ei karanud, siis virutasin esimese silmahakanud asjanduse nime sinna. Selleks oli muu uus kollane DAF, mis läbi akna silma paistis. Uskuge või mitte aga keegi oli juba selle nime endale suutnud haarata. Parasndasin siis natuke kirjapilti, Daff, ja läbi ta läks ning tänaseni ta mul küljes on.

Aquila captas non muscas.
Vasta

Urmas =umm
Vasta

Enda kasutajanime valisin miski põhjusega. Aga enam ei tule meelde mille pärast. Necro tähendab kreeka keeles surma. Minul ja surmal pole praegu mingisugust ühist jada. Rääkimata suma ja vanatehnika kaudsetest ühtivusest. Kuid nimi oli on ja arvatavasti ka jääb.

Almost Again
Vasta

Matuu= Madis Tahtsin registeerida nimega Madis, aga võetud juba, siis Matu, aga too oli ka kinni, kuni valisin Matuu. See oli vaba ja hetkel siin kasutangi sedaWink
Vasta

Hea teema, aga mercedesest muruniitja ehitamine oli parem! Sad
Mida see "Kass" tähendab, seda ka ei tea! On vist üks väike karvane (üldjuhul) loom, umbes nagu gepard või tiiger, ainult palju väiksem? No on Automoto, see, et autodest eriti midagi ei ole, see on ju isegi hea, aga tsiklitest võiks muu jama vahele siiski midagi olla ka? Rolleyes
Vasta

Mersuteemast tunneme ilmselt kõik puudust, täna näiteks noormees ostab variaatorit ehk siis pööretel rakenduvat sidurit Smile
Kass nimega ei ole seotav?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Pigem ajab kõik see jura kassi pöördesse...probleem on selles, et lugeda pole siin midagi, mujal pole aga sedagi! Toungue
Vasta

Deeremees.... Olen sõitnud John Deerega ja sestap ka selline nimi, mis mul kohe meelde tuli kui siia registeerima hakkasin.Big Grin Päris nimi Sander.
Vasta

Kui foorumii avastasin siis tahtsin küsida rahvalt saksa liikurniiduki E-303 kohta ning kuna mingit normaalset nime pähe ei tulnud siis saigi masina nimi ka mu foorumi kasutaja nimeks.

NB.-Riigiaparaadi hammasrattad ja väntvõll vajaks kiiremas korras remonti.
Vasta

Minu oma tuleb mu ametist----plekksepp ( alates 1992 aastast)
Vasta

Registreerimisel ei tulnud nime jaoks ideed pähe,ja saigi mingi suvaline autoteemaline lajatatudBig Grin
Vasta

Lühend krdi eksmoori ees ja perekonnanimest.
Vasta

Sai kunagi otsitud Audit C2 kerega ja siis selline nimi. Läks mõni aasta mööda ja nüüd on olemas C4 100 ja C2 200, ehk väga absurdne see nimi ei tundugi.

Audi S8 4.2 1998
Audi 200 2.1 5E 1981
Volkswagen T3 Syncro Caravelle GL 1990
Ex Audi 100 2.2 R5 1985; Audi 100 2.8E V6 1992; Audi 90 2.0 R5 1986, Audi 100 2.2 R5 1986, Audi 100 2.8Q V6 1991
Vasta

(30-08-2013, 20:30 PM)vipi666 Kirjutas:  Lühend krdi eksmoori ees ja perekonnanimest.
Kas moor oli otse põrgust, et tema initsiaalide taga va "metsalise arvu" kasutad? Big Grin

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta

(30-08-2013, 20:52 PM)Basilio Kirjutas:  
(30-08-2013, 20:30 PM)vipi666 Kirjutas:  Lühend krdi eksmoori ees ja perekonnanimest.
Kas moor oli otse põrgust, et tema initsiaalide taga va "metsalise arvu" kasutad? Big Grin

Äkäää. Big Grin
See 666 tuli ühest krdi teisest eksmoorist, kes mulle omalajal Ratesse kasutaja tegi, pani nime ja sinna 666 järgi. No ma siis võtsin metsalise numbri üle . Ju see krdi ekseks arvas, et ma paras saatan olen nahh.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne