Mida tähendab sinu kasutajanimi?
#41

Suvaline tähelühend, sellest ka suured tähed. Sai kunagi väga ammu hakatud kasutama just internetis kolades, tänaseks päevaks on see ainus koht kus ma seda kasutan.

Kui aga vaadata, et siin on ka kasutaja nimega nuf, meenub kahtlaselt palju kolme p6rsakese lugu Big Grin
Vasta
#42

Nii on mind juba ammusest ajast kutsutud. Ja see ka mu perek. nimiCoolhea lihtne on vähemalt.
Vasta
#43

Nimi räägib iseenda eest. Mida muud ikka arvata tegelasest, kes põeb kroonilise \"autohaiguse\" akuutset vormi, oma igapäevaseid asjatoimetusi ajab IŽ-412IE tüüpi masinaga ja lisaks ootab maal veel üks M2140 reataureerimist...:bounce

Puruks ja pool pööret tagasi!
Vasta
#44

alati kasutanud sellist nimeSmileei midagi erilist see ei tähendaSmile
Vasta
#45

Kuna vahetasin Ascona Astra vastu, siis Astra + Ascona = Astrona.

Aga kuna projektikas on mul Kadett B, milles on 1/3 tehnikast Rekordi oma siis kaalusin ka nime
Rekord + Kadett = Rakett Big Grin



68\' Kadett B 2d Sedan - 18E (tuksub)
97\' Astra F Caravan Motion - X20XEV
83\' Ascona C SR/E - > müün juppe
Vasta
#46

Astrona, äkki sobiks Reket Wink

Aga minu nimi on pärist Ülo Mattheuse novellist \"Inimene Aspelund\". Seal oli viiulimeister Jöran Aspelund. Sama novelli põhjal tegid Hannes ja Renita Lintrop lühifilmi \"Meister\" Lembit Petersoniga peaosas. Sellest filmist kirjutati siis 1991 või 1992 aasta \"Noortekalendris\" ( Smile kaugetel noorusaegadel anti tõesti välja sellist väikeformaadilist raamatukest). Seda lugedes nimi Aspelund (lühendatult Asp) mulle silma jäigi. Keskkooli viimases klassis sai seda varjunimena kasutatud kontrolltöödel (korra sai seetõttu ka muusikaajaloo tunnist välja lennatud). Nüüd siis üle kümne aasta selle nime alla internetis elatud.

Aspelund

PS Rootsi keeles tähendab see küll \"haavasalu\".
Vasta
#47

rando- minu eesnimi

Ainult loll teab seda, mida ise näinud ei ole.
Vasta
#48

Nimi tuli sellest, et kunagi ammu-ammu istusime sõpradega kuskil kuhnjas laua taga, võtsime õlut-viina ja parandasime maailma. Kuna aastaajaks oli talv ja väljas möllas kõva lumetorm ning kraadiklaas eriti üle -15 ei suvatsenud näidata, siis tekkis ühel semul üks mõttevälgatus - kus riigis või maal keegi hetkel olla soovib? Kõik rahvas muidugi: vot sinna sooja mere äärde ja sinna päikse kätte jne. Küsiti siis minu käest: \"Noh kuhu siis sina?\" - mina \"Norrasse või kuhugi sinna põhja poole\". Seejärel tuli üldine naer ja \"kas praegune ilm sind ei rahulda et hullemat otsid\". Ja siis keegi ütles:\"Sa oled ikka tõeline north küll !\". Sellest hetkest peale on mind nii pisitasa kutsutud.
Jah... Põhjamaad mind millegi pärast tõmbavad ja tõsine lumine ning külm talv meeldib mulle ka väga. Meeldivad ka kõik teised aastaajadWink

MB 260E W124
G3 GTI
Nissan Qash Ai-Ai
Vasta
#49

PVR on tuletatud perekonna nimest, sellega said hakkama mu kallid klassikaaslased
Vasta
#50

heilo - minu eesnimi, minu andmetel on Eestis 11 heilot, suht harv nähtus, netis kõlbab küll
Vasta
#51

GTRacer ... Autoks on VW Golf GT ja siis paningi GT järgi et GT + Racer
Vasta
#52

manic - \"laenatud\" selliselt bändilt nagu Manic Street Preachers. Aga oleks võinud midagi tuletada ka nimedest Supergrass, Radiohead, Plecebo, Suede, Kula Shaker, Blur, Space, Mansun, Bluetones, Cast jne, jne.
Nats kahetähenduslik ka, vahest võtab huvi vanatehnika (ja muusika) vastu maniakaalsed vormid Smile
Vasta
#53

svenson viitab mu eesnimele... kunagi kutsusid mu 2 tädipoega mind nii, mis mulle üldse ei meeldinud, aga miskipärast netis ideaalne nimi... muidugi ma suur rootsikuningriigi fänn kah... (my next car is volvo Wink )
Vasta
#54

nujah, minu puhul (oli) tegu siis lihtsalt fantaasiavaegusega, e. eesnime algusega .

Hetkel kaalun Hulguse nime all esinemist, põhjendama vist ei pea ?

muudetud palju, palju hiljem:
Kui ka oma perekond kutsub sellise hüüdnimega ja kodunt mind harva leiab, siis miks mitte?

al/hulgus


Vasta
#55

Mulle keegi kunagi haakis sellise hüüdnime ja kunagi ka msn`s kasutasin seda, kuid nüüd muutsin seal ära ja siia on jäänd- ühesõnaga vana hüüdnimi
Vasta
#56

Nimi on kõva 5 aastat olnud mul juba. Sai kunagi koolis võrgus arvutimänge mängitud: olin PRIITO (mäng DukeNukem 3D)
Kokku panin nii Priit+O (perekonnanime esitäht)... naised ütlevad PRIITÖ... hellitav hääldusä... :lol
Vasta
#57

Jyrka= hüüdnimi (Jürgenist) ning EE on perekonnanime kaks esimest tähte.

Pots ja postivahe.


Vasta
#58

Alo on mu nimi ja kunagi esimene-teine klass kutsusid klassivennad mind Altsiks - siis vahetus kool ja hüüdnimi jäi vanasse kooli. Kuna Alo on paljudes kohtades juba kasutusel (Eestis ikkagi umb 140 sama nimega inimest ja kodulinnas suisa täisnimekaimSmile) siis kasutan Altsi Smile

Vasta
#59

Timo = Tim (kuna netis ei ole ma ainukene sellise nimega) = Xim

viimasel ajal olen foormites nii Xim kui ka Tim.
Vasta
#60

Aastaid tagasi hakkasin endale lõua otsa habet kasvatama. Kasvatasin vist pea kaks aastat või midagi sellist...
Kui see \"pintsel\" ajapikku venides juba massist päris hästi silma hakkas torkama (oli selline pikk ja kole sorakas), hakkas mu tollane abikaasa mind sokuks hüüdma. Osad sõbrad võtsid kah nime omaks ja nii siis jäi. Big Grin
Urmaseid ju käte- jalgadega segada...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne