Mida tähendab sinu kasutajanimi?
#61

arvatavasti suur armastus harley davidson\'i vastu...kunagi tulevikus tahaks mõnd neist omada ikka
Vasta
#62

Kärnataja - lahe on suveõhtutel metsa vahel kärnatada e. sõita vms.

Cool
Vasta
#63

Tahtsin sisse regada oma nime all, kuid see oli juba kinni. panin siis veebilehe aadessi. (nüüd vahetaks ta küll heameelega ära , on teine liiga pretensioonikas).
Vasta
#64

Kunagise hüüdnime ligikaudne tõlge. Hiljuti sain teada, et Eestis on ka mõni tõeline Smolin olemas. Aga see pole mina.

Kaþdy automobil se stane jednou veteranem, nebude-li dřive seðrotovan.
Vasta
#65

Ülekiirus

Arrogance diminishes wisdom ! 
Vasta
#66

JackieD, Jackie_D [dsäki dii].
Seda nime kuulsin ma kunagi üle viie aasta tagasi MTV\'s mingis reklaamis. Kui aastal 1998 tihedamalt internetti kasutama hakkasin, siis võtsingi selle kasutajanimeks.
Vasta
#67

MrBungle...
Olen suur Faith No More fänn, ning minu arvates selle bändi läbi aegade parim laulja oli keegi Mike Patton. Faith No More oli Mike jaoks üks \"tavalisemaid bände kus ta kaasa on löönud, MrBungle ja Fantomas on veic ebatavalisemad........
Lisaks kõlab Mr Bungle väga sarnaselt Mr Bungholega - see siis vahel iseloomustab minu olemust (kuid loodetavasti mitte alati)
Vasta
#68

vanemad panid nimeks einar....põhikooli lõpus hakkasid sõbrad mint eintsiks kutsuma....Smile
Vasta
#69

Erka.... Minu hüüdnimi:yes

Vene Masin: Ehtne Ja Hää Smile
www.ladaklubi.ee
Vasta
#70

dworkin - kui ma ei eksi siis mingi ammune filosoof ja kuna kunagi oli ädasti interneti nime vaja siis sai see valitud ja nüüd kasutan seda igalpool

Siin kasvab eesti meeste sugu ja sammub vabadusele, siin kasvab priskelt eesti neiu ja sirgub eesti mehele!
Vasta
#71

nymmik = puhtalt perekonnanimi, lihtsalt õ on asendatud y-ga ja sema nimi igas foorumis.
Vasta
#72

Sillu on lihtsalt pärisnimest Silver tuletatud hüüdnimi ja muidugi on mind mõningad inimesed elu jooksul niimoodi kutsunud ka.

Vanade traktorite omanikud ja huvilised Facebook`is: https://www.facebook.com/groups/vanatraktorid/

Minu kanal YouTube`is: http://www.youtube.com/user/Kolhoos1?feature=mhee
Vasta
#73

Tuleb siis sünnijärgsest nimest Priit :yes
Vasta
#74

Rahvusvaheliselt kasutatav Cadillaci marki autode hüüdnimi.
Vasta
#75

Nooh-kes lugeda oskab,saab ju kah aru.Esimene massin,millega oma elus esimest korda sõitsin(kui jalad pedaalideni juba ulatusid:lol) ja kohe bambusesse panin...:duh
Vasta
#76

Hornet siis AMC Horneti järgi mida ma omaarust taastan.Kui kellegil sellise margi kohta mingit infot jagada on,oleks väga tänulik.
Vasta
#77

lugu järgmine: olin kala kunagi nime poolest aga kuna kalal pekki ei ole siis sai kalast tai kala ja nyyd on kala ää kadund ja tai on alles jäänd
Vasta
#78

Molotov on sellest ajast kui ma enda 51 ajatagant välja vedasin ja nüüd on see mu kõikidel mailikatel ja kontodelSmile
Vasta
#79

...hmm jaaa....nimi siis perekonnanimest (Veiert) tuletatud...vahetevahel ikka kutsutakse niimoodi
Vasta
#80

Olen muidu Ivar aga sihuke nimi yldjuhul netis juba eesWink
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne