Välkujad
#41

Just! Tsiteerides kodumaist filmiklassikat: "Seltsimees kunstiteadlast oleme nõus kuulama tundide kaupa!" Big Grin

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta
#42

Nonii, võitluses reklaamidega keerasin privaatsuseadetes googel-moogeli brauseris asja rangemaks ja enam ei saa sisse logida ka peale asja tagasivõtmist (passwordid võtab foorum omaks aga ikka tekstiks "tere külaline"). Tuli IE üles otsida, saan jälle sisse logida.
Vasta
#43

(22-11-2012, 09:08 AM)Maanteemuuseum Kirjutas:  Nonii, võitluses reklaamidega keerasin privaatsuseadetes googel-moogeli brauseris asja rangemaks ja enam ei saa sisse logida ka peale asja tagasivõtmist (passwordid võtab foorum omaks aga ikka tekstiks "tere külaline"). Tuli IE üles otsida, saan jälle sisse logida.

Löö puhver tühjaks (ma isegi ei tea, mis nime all see end kroomis varjata võiks...) Äkki cache...
Vasta
#44

(22-11-2012, 11:01 AM)v6sa Kirjutas:  
(22-11-2012, 09:08 AM)Maanteemuuseum Kirjutas:  Nonii, võitluses reklaamidega keerasin privaatsuseadetes googel-moogeli brauseris asja rangemaks ja enam ei saa sisse logida ka peale asja tagasivõtmist (passwordid võtab foorum omaks aga ikka tekstiks "tere külaline"). Tuli IE üles otsida, saan jälle sisse logida.

Löö puhver tühjaks (ma isegi ei tea, mis nime all see end kroomis varjata võiks...) Äkki cache...
Chrome puhvri tühjendamine:
Aadress bari kõrval olev nupp "Kohanda ja halda Google Chromi", seal vali
Seaded >> Kuva täpsemad seaded..

Privaatsuse allalõigus nupp [Tühjenda sirvimisandmed..]

Kustuta andmed mis on loodud: - vali algusest peale
Vaata, et oleks linnukesed:
"Tühjenda vahemälu"
"Kustuta küpsisefailid ja muud saidi ning pistikprogrammi andmed"
vajuta [Tühjenda sirvimisandmed]

NB! sellega kustutatakse ka kõik cookie'de põhised paroolid
Vasta
#45

(22-11-2012, 13:48 PM)nunu Kirjutas:  .... NB! sellega kustutatakse ka kõik cookie'de põhised paroolid
no seda küll vaja pole, pooli paroole ma ei mäleta mitte, mis teha, vanainimese pea ...Sad
Vasta
#46

(22-11-2012, 22:48 PM)Maanteemuuseum Kirjutas:  
(22-11-2012, 13:48 PM)nunu Kirjutas:  .... NB! sellega kustutatakse ka kõik cookie'de põhised paroolid
no seda küll vaja pole, pooli paroole ma ei mäleta mitte, mis teha, vanainimese pea ...Sad
Järjekordne tõestus sellest, et mitte ainult mobiiltelefon ei mõju hävitavalt, vaid ka arvutid ....
.. ah et millele hävitavalt...
...vot ei mäleta, vanainimeste asi -- ei vist ei olnud. Jah õige, vanainimese pea Toungue
Vasta
#47

Ma kroomi ei kasuta, aga normaalsetel brauseritel saab ka domeeni/lehekülje kaupa küpsiseid säilitada/kustutada.

Ma usun, et kuskil sealsamas alammenüüs pakub ka chrome seda varianti. Sealt lihtsalt kõik forum.automoto.ee cookie'd kustutada ja ongi valmis. Siis kaob ainult foorumi parool ära, aga seda teab ju iga õige foorumlane une pealt Big Grin
Vasta
#48

[Pilt: 4bc8c1233042.jpg]

põhiline ikka et viies kolonn ei rjundaks
Vasta
#49

väga nõme, kui taimefüsoloogia loengus külastad automoto foorumit ja autoreklaami riba hakkab muusikat mängima...
Adblocki panin peale - soovis võtab kuulutustel väiksed pildid ära, aga automoto foorum on nii kange, et siin jäävad komertsteated alles.
Vasta
#50

(08-02-2013, 13:27 PM)hillar2 Kirjutas:  väga nõme, kui taimefüsoloogia loengus külastad automoto foorumit ja autoreklaami riba hakkab muusikat mängima...
Adblocki panin peale - soovis võtab kuulutustel väiksed pildid ära, aga automoto foorum on nii kange, et siin jäävad komertsteated alles.

Väga hea tähelepanek! Edaspidi katsume audiot tegevat reklaami siin mitte näidata.
Vasta
#51

(08-02-2013, 13:27 PM)hillar2 Kirjutas:  väga nõme, kui taimefüsoloogia loengus külastad automoto foorumit ja autoreklaami riba hakkab muusikat mängima...
Adblocki panin peale - soovis võtab kuulutustel väiksed pildid ära, aga automoto foorum on nii kange, et siin jäävad komertsteated alles.

Natuke näppimist selle ädplokiga ja keerab kõik nii kapitaalselt kinni, et isegi ei tea, millest ilma olen jäänud. Jupp aega juba ei piiksu, vilgu ega välgu kuskilt.
vihje, kui blokid, siis lingist kustuta ära kõik mis peale .com/ , vms jääb. sellelt lehelt enam ei välgu.


Vasta
#52

Ehk oleks võimalik mobiili-brauserit kasutavatele sisse logitud külastajatele reklaami mitte näidata?
Igal uuel aknal poolt ekraani kattev, aga mikroskoopilist sulgemise "ristikest" omav reklaam on väga jäle, kui palju peaks maksma et selle pa*aga enam mitte kunagi kokku puutuma ei peaks?

Kui peres on GAZ-52, ei ole 4x4 autot (ka Talveralliks) vaja
Vasta
#53

Järgmises uuenduste voorus saab foorum pihuseadme sõbraliku naha ümber.

(24-03-2014, 23:38 PM)Andres_k Kirjutas:  Ehk oleks võimalik mobiili-brauserit kasutavatele sisse logitud külastajatele reklaami mitte näidata?
Igal uuel aknal poolt ekraani kattev, aga mikroskoopilist sulgemise "ristikest" omav reklaam on väga jäle, kui palju peaks maksma et selle pa*aga enam mitte kunagi kokku puutuma ei peaks?
Vasta
#54

(25-03-2014, 13:11 PM)svenson Kirjutas:  Järgmises uuenduste voorus saab foorum pihuseadme sõbraliku naha ümber.

(24-03-2014, 23:38 PM)Andres_k Kirjutas:  Ehk oleks võimalik mobiili-brauserit kasutavatele sisse logitud külastajatele reklaami mitte näidata?
Igal uuel aknal poolt ekraani kattev, aga mikroskoopilist sulgemise "ristikest" omav reklaam on väga jäle, kui palju peaks maksma et selle pa*aga enam mitte kunagi kokku puutuma ei peaks?

toetan seda küsimust ja kiidan takka uue "naha" tekitamisele pihuseadmetele.
tavalist lehte nati tüütu sõrmitseda jah
Vasta
#55

no koristage see amsveri ja mingi kattla jama ära.
Vasta
#56

Kui te kasutate arvutiga internetti, või Android süsteemi nutikas, siis installige endale Adblock. Enamus juradest kaovad nagu nõiaväel.

https://adblockplus.org/en/opera , siit saate ta endale tõmmata. Ette tulev leht on Opera jaoks mõeldud. Kui kasutate mõnda muud lehitsejat või nutikat, siis klikkige vastava märgi peale, ''Install for Opera'' paremal pool. Kui te ei leia endale sobivat märki sealt, siis on teie käsutuses kas Mac, või mõni muu jura, ning tegelege ise oma probleemiga.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
#57

Tänud viplala.
Vasta
#58

mina ka tänan. aga pean mainima, et seesinane adblock on mõnel juhul takistuseks ka. vististi mobilest (küllap siit foorumist mõni link oli) vaatsi mingit autot ja selgus, et pilt ei allunud klikkidele. nägi seda üht pisikest, mis avalehel ja ei saand teisu pilte näha, ega ees olevat eraldi lahti muljuda.
kui see nüüd oli ikke adblockist johtuv. põle jõud veel pikemalt katsetada.
Vasta
#59

(02-04-2014, 00:32 AM)viplala Kirjutas:  ///siis on teie käsutuses kas Mac, või mõni muu jura, ning tegelege ise oma probleemiga.

Vabandan, aga kas ma saan õigesti aru, et Mac = muu jura? Rolleyes
O.T. kuningas, nagu ma olen...
Vasta
#60

(03-04-2014, 21:52 PM)Tom Kirjutas:  
(02-04-2014, 00:32 AM)viplala Kirjutas:  ///siis on teie käsutuses kas Mac, või mõni muu jura, ning tegelege ise oma probleemiga.

Vabandan, aga kas ma saan õigesti aru, et Mac = muu jura? Rolleyes
O.T. kuningas, nagu ma olen...

Täiesti õigesti saad aru Big Grin

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne