Välkujad
#21

No ma ei tea....mul lisaks ka kirves igaks juhuks voodi all, et kui muu ei aita, tuleb pöialt hakata kaksama, nii vähehaaval. Aga olgu, ootan homseni...
Vasta
#22

Käisin siinsete kõlakate peale ka Internet Exploreriga AMF lehte uurimas. Mind juba oodati ja tervitati kahe(!) reklaamaknaga. Vanasti oligi teine alanurk ju täitsa kasutamata, puhas priiskamine ja laristamine. Lisaks lapilistele poistele olid asja tasakaalustamas kelmikad tüdrukud. Kuna siin huvituti lapilistest poistest, siis täpsustan, et tegu Scoutspataljoni värbamisreklaamiga. Olles lehte mõnda aega üllatunult põrnitsenud, adusin, et käsitledes mõlemat nurka ühtse tervikuna, võib ilmneda mõningane uumor. Eks vaadake ise:
                   

...
Vasta
#23

tere hommikut,see et sõdur käib hiilimas on uus Nato versioon luurerügemendi tööst,tahetakse teada-näha kellega-kaua magad,varsti paneb arvuti näoilme järgi paika millisele erakonnale sa lojaalne oled.
Vasta
#24

Minu kaebustele on reageeritud, täna hommikul oli üleval otsas lõpuks ka minu, auto-moto foorumi haige mehe, kuvaril reklaam. Aga jällegi, kui teistel on tüdrukud, suguhaigused ja sõdurpoisid, siis miks minul on mingi pensionääride - visonääride jama ja kopsupõletik? Ikka käib mingi susserdamine ja vahetegemine! Sad
Vasta
#25

Mul on sõdurpoiss hiire eest kah ärajooksma hakanud. Kas mingit reklaamide teemat ei saa teha? Paneks kõik kireva ühte kohta kokku.
Vasta
#26

tehke oma elu lihtsaks ja installeerige adblock plus oma arvutisse.

Reklaami saab tänapäeval muudmoodi ka teha, kui vilkuvalt ja hüppavalt. Interneti turunduse koolitused on abiks, kui muidu ei oska. See viimane lõik siis reklaamimeestele, mitte antud foorumi haldajatele ega kasutajatele.
Vasta
#27

vaat selle ääädblokiga on seuke lugu, et sai seda proovitud. esteks oli ta seuke asi, et natsa proovid ja siis pead maksma. no ehk oleks isegi maksnud, a õnneks selgus enne tõde. asi nimelt tappis massina ää. mitte nigu lüljutist, a tõmmas tasahilju kässarit peale, kuni nii umbes nädaliga oligi sõit lõplikult sõidetud. päält hulka vaevanägemist sai aparaat elustatud ja nüid käib endise hooga ja seekord ilma selle äädiblokeerijata.
muljun aga lolli järjekindlusega asju nukast kinni ja katsun edasi elada.
Vasta
#28


Täna kui foorumisse jõudsin,et reklaami vaadata olid juba foorumimehed suurt
tänuväärset vaeva näinud ja reklaamidele reklaami teinud.Arvan,et nüüd nägid kõik seda laigulist sõdurpoissi ja mis ta öelda tahtis.
Loodan,et ka kaasfoorumlane Kass tipib arvuti klaviatuuri ikka kõigi kümmne
sõrmega.

Kõike mida teed,tee hästi!
Vasta
#29

Kirjutamist on palju, tuleks varbad ja muud kehaosad ka appi võtta, aga tegelikult tipin ikka kahe kõveraa näpuga, keel suunurgast väljas ja suu kuivamas.
kirvest pole aga tõesti veel kasutanud, loodan ikka kopsudega vabaks saada, siidi veel on! Reklaame aga jälle ei ole.
Vasta
#30

Üldiselt reegel on see, et 1 reklaam korraga. Aga reklaamijad on kavalad siis nad mõtlevad igasuguseid asju välja, et rohkem tähelepanu saada. Siis vahel peab seda neile lihtsalt meeldetuletama, et nad ikka väheke relevantsemaid sõnumeid siia paneks ja kokkulepitust kinni peaks. Muidugi odavalt me ka end ei müü Smile

Sven
Vasta
#31

Küsiks sellise küsimuse,et miks ei toimi "Märgi kõik foorumid loetuks" ,või on mul midagi valest seadistatud ?
Vasta
#32

(24-11-2011, 22:00 PM)lauren Kirjutas:  Küsiks sellise küsimuse,et miks ei toimi "Märgi kõik foorumid loetuks" ,või on mul midagi valest seadistatud ?

Mul sama probleem! Paistab, et juba pikemat aega...
Vasta
#33

(07-11-2011, 13:03 PM)taavi Kirjutas:  tehke oma elu lihtsaks ja installeerige adblock plus oma arvutisse.

Reklaami saab tänapäeval muudmoodi ka teha, kui vilkuvalt ja hüppavalt. Interneti turunduse koolitused on abiks, kui muidu ei oska. See viimane lõik siis reklaamimeestele, mitte antud foorumi haldajatele ega kasutajatele.

Oehh, nüüd siis kaubanduslikud jm teadaanded nii osavaks läinud, et ronivad ka blokist läbi, peab miskit uut katsetama. vahepeal ei mahtunud enam 15" ekraanilt foorumit lugema. Ribake all, aknake paremal, aknake vasakul, foorumi kasti all, veel teist samapalju kommertsteateid. liiguvad ja ronivad...


Vasta
#34

pisikese ekraaniga on mul see häda, et reklaamide kinni panemise ristikest enamasti pole näha. jääb kuskile serva taha. ja siis tuleb foorumi lugemiseks igal jumala teemal ja leheküljel kõigepealt reklaamile klikkida, mispeale see avatakse uues aknas. siis see aken kinni panna ja siis on soovitud leht foorumist näha. täbar on, et avatud reklaamiakent ei saa ka enne kinni, kuni asi on ennast tervenisti alla laadinud. uimase ühendusega tüütab vahel ää küll.
Vasta
#35

Mis lehitsejaid te kasutate?
Mul Mozilla Firefoxiga ilma igasuguste lisatarkvaradeta pole küll väga viga. Mõnikord kuskil nurgas midagi virvendab, üldjuhul mitte.
See kehtib automoto kohta, igasugused Delfid jms õudused ei kannata tõesti kriitikat.
Vasta
#36

Minul jälle mujal probleemi pole, ainult automoto reklaame täis...

Taivo
55624799
Vasta
#37

Proovin Ansipi moodi: jah, ma vabandan.

Ma räägin veelkord läbi reklaamvõrgustiku haldajaga, et nad ei kasutaks pealetükkivaid bännerformaate. Kui ei saa ja segab endiselt paljusid kasutajaid ning seal mingeid mõistlike pakkumisi ka ei tule siis paneme selle poe kinni!

Selgitan natukene nende reklaamide tausta. See ei ole küll suur summa, igakuiselt 100 € kanti, kuid mitme kuu peale tuleb sellest rohkem kui vaja domeeninime, serveri ja muude IT-kulude katteks. Seega oleme väikeses huviliste ringis arutanud mõtet, et hakkaks natukene nalja ka tegema. Ostame hea hinnaga mõne klassikalise vanasõiduki ja vuntsitame nende väheste vahenditega, kuid nupukalt ülesse. Hiljem realiseerime õnnelikule uuele omanikule sümboolse-õiglase summa eest.

Seda kõike loomulikult linti võttes, kõvasti tarka juttu ajades ja hiljem Youtube automoto.ee kanalile ülesse laadides.

Hetkel ollakse ideega seal maal, et asjaosalised mõtlevad läbi vaba aega ja muud ressursid, et siis juba millegi konkreetsega forumleerida.
Vasta
#38

äi põle väga põhjust vabandada.
kui reklaam sisse toob, siis nende kinni toksimisega ju teemine kõik seltsis foorumile raha. ega see nüüd nii ullult ka ei sega. ainult veidi tüütu, ei muud.
hea foorumi lugemise eest võib ju neid kinni toksida küll. formaat võiks jah seuke olla, et sulgemise rist ikka iga ekraaniga nähtav oleks.
Smile
Vasta
#39

Kasutan lehitsejana vastavalt seadistatud Googel-Moogeli Chrome'i ja reklaame peaaegu ei näe. Vahel mõni jõuab blokist läbi, siis panen ristist kinni ja asi mutt. Kui see aitab foorumit rahastada ja ülal pidada, siis minugi poolest, las ta olla! Iseasi, kaua selle reklaami eest makstakse, kui tulemust pole... Aga reklaamihaisid see vist ei huvitagi. Klient on kõik juba kinni maksnud ja nendel on pohhui kas keegi loeb või mitte!
Ise olen selline põikpea, kes pealetükkivat reklaami kunagi põhimõtteliselt ei loe ja sama põhimõtteliselt selliselt reklaamitud kaupa ka ei osta.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta
#40

(21-11-2012, 10:39 AM)Basilio Kirjutas:  Kasutan lehitsejana vastavalt seadistatud Googel-Moogeli Chrome'i ja reklaame peaaegu ei näe. Vahel mõni jõuab blokist läbi, siis panen ristist kinni ja asi mutt. Kui see aitab foorumit rahastada ja ülal pidada, siis minugi poolest, las ta olla!...

Natuke seadistamist, paar lisamist ja "aknad pestud".
Suhtume mõistvalt, niikaua kui "tehtagu, antagu" vormis (tasuta)foorum toimib ja ise maksma ei pea, siis oleme( oleme ju?) nõus ka reklaame lugema, eriti kui AdBlocki jm vormis programijupid vabalt saadaval.


Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne