Välkujad
#81

Kas vaid minul ja kuidas leida lahendus. 
Foorumi päisesse on tekkinud reklaamid 
Pakutakse igasugu jama. 
Kasutatavad seadmed on androidid ja vaatan läbi chrome.

Teistes infokanalites ja foorumites seda ei esine ainult automotos.
Vasta
#82

Sama siin!

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983
Vasta
#83

(09-04-2020, 08:02 AM)MeelisV Kirjutas:  ...
Foorumi päisesse on tekkinud reklaamid 
...
Kasutatavad seadmed on androidid ja vaatan läbi chrome. ...
sama siin, telefuunis ei saa üldse vaadata, tekkinud alles äsja.
Vasta
#84

Päris häiriv jah. Ülemine reklaam on nähtav alla poole kerides ka. Lisaks on allpool teine selline poole ekraani suurune veel lisaks.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#85

Mingi nipiga sai konkreetse reklaamivahendaja pakkumistest loobuda aga siis tuli järgmine vahendaja. Nüüd sellest loobudes jäi reklaami suurune tühi hall ruut sama suur nagu eelneval pildil. 
Igaljuhul jama asi on.
Vasta
#86

OK, vabandan, see on mingi viga tekkinud, see peaks olema ühes kindlas mõõdus ainult all jaluses. Sain vist ära parandatud, see google reklaami majandamise keskkond on nii keeruliseks tehtud. Ei saagi aru, kas puhta lollidele tehtud, et annad täieliku ligipääsu siis tehisintellekt otsustab, milline on parim koht reklaami jaoks... Ilmselgelt ta hakkas üle käte toimetama ja õnneks suutsin leida ka koha kust see vaikimisi kinni keerata. Ilmselt võtab mingi aja, muutus leheni jõuab.

Edit: Ehee, tavaliselt on tuleb reklaami eest paar senti päevas, aga eile on tulnud lausa 3 eurot Big Grin
Vasta
#87

Ma võin maksta paar senti päevas et reklaami ei oleks.  Big Grin
Vasta
#88

Mul on Firefoxil Adblock peal ja midagi ei vilgu.
Vasta
#89

(09-04-2020, 10:59 AM)Peeter2 Kirjutas:  Mul on Firefoxil Adblock peal ja midagi ei vilgu.
Vaba valik, mul on endal ka Adblock vaikimis peal, aga teatud lehtedel ma võtan alati maha, et natukenegi tegijaid toetada. Viimased aastad ongi serveri kulud selle eest ilusti makstud saadud.

Hetkel kukkus asi välja natukene tööõnnetusena, sest seal seadeid muutes ei kajastu need kohe lehel jne. Google surub peale oma uusi funktsioone nagu mingisugune "auto ads" mis mingil põhjusel oli sisselülitatud kui mul kästi seda koodi lehel muuta.

Minu lähenemine ongi olnud selline, et kui on reklaam, siis olgu see tagasihoidlikum ega takista lehe kasutamist. Ja olekski pigem kasutaja vaba valik sinna vajutada. Ehk kui võimalik pange automoto rohelisse nimekirja näiteks homme Smile
Vasta
#90

(09-04-2020, 12:26 PM)svenson Kirjutas:  
(09-04-2020, 10:59 AM)Peeter2 Kirjutas:  Mul on Firefoxil Adblock peal ja midagi ei vilgu.
Minu lähenemine ongi olnud selline, et kui on reklaam, siis olgu see tagasihoidlikum ega takista lehe kasutamist. Ja olekski pigem kasutaja vaba valik sinna vajutada. Ehk kui võimalik pange automoto rohelisse nimekirja näiteks homme Smile
Saab tehtud.
Vasta
#91

Päeva peale sai heaks aga õhtul jälle reklaamid tagasi.
Vasta
#92

(09-04-2020, 22:13 PM)MeelisV Kirjutas:  Päeva peale sai heaks aga õhtul jälle reklaamid tagasi.

Tundub, et on vaja ka veebilehitseja mälu küpsisepurust puhtaks teha. Hetkel peaks ainult jaluses olema väike kastikene.
Vasta
#93

Tegin puhtaks ja on ok. 
Huvitav oli et päeval oli ka reklaamivaba ilma küpsisepuru emaldamiseta.
Vasta
#94

(09-04-2020, 23:23 PM)MeelisV Kirjutas:  Tegin puhtaks ja on ok. 
Huvitav oli et päeval oli ka reklaamivaba ilma küpsisepuru emaldamiseta.

Ma võtsin näitamise koodi üldse maha kuna, ei saanud seda kohe normaalseks, nüüd õhtul oli aega rohkem süveneda ja näppida.

Seoses sellega tegin korda ka Google otsingu, mis nüüd suudab märksõna järgi foorumisse laetud piltide seast suht pädeva valiku kuvada.

otsingu aken asub www.automoto.ee lehel, proovige kas töötab nt märksõnaga UAZ, Volga jne.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne