Jama Kingi ML seguga.
#1

 Ikka olen kasutanud roostetõrjeks ML õli. Viimased 4-5 aastat on kasutusel Kingi ML vedelik. Olin sellega igati rahul, kuni viimase ajani...
Ostsin ükskord jälle kolm survepudelit Kingi ML õli juurde ja asusin auto kallale. Nagu sutsaka lasin, vaatan, vale aine. Loen etiketti, õige asi. Teen tööd edasi. Igakord lastes kahtlesin, aga silt õige ja juu siis on uus aine nendel. Said need pudelid otsa, läksin uue portsu järgi. Kodus tööle hakates oli aga vana tuttav segu jälle käes. No nüüd sai asi selgeks, et neil tehases midagi valesti läinud.
Hakkasin asja uurima. Lõpuks tuli välja, et King oli vahetanud tootjafirmat. Motip pidi nüüd neile tarnima ML segu. Toodab aga valet asja. No ei saa ma keemilist koostist tõestada ja katset ka ei viitsi praegu tegema hakata. Tilgutasin aga valetoodangut ja õiget toodangut tilga roostes plekile. Võltsasi on nagu küünlarasv - tilk jääb hunnikusse. Õige ML segu vajub mööda plekki laiali. Pildil on 2 x tilk võltsasja ja 2 x tilk õiget asja. 
Nüüd ei usalda enam Kingi toodangut ja Motipi oma ka mette. Lasevad üle ... mõlemad. Olgu, et juhtub vahel apsakaid. King aga ei tee apsaka heastamiseks midagi. Toodangut letilt ära ei korja ja asenduspudeleid ka ei anna.
Ah jaa võlts asi on läbipaistev/piimjas ja pritsist lastes kipub kuhjuma. Kõik muud ML segud on olnud pruunikad ja kangesti vedelad/valguvad.
   
   
Siiani olen ütelnud, et kõik ML segud on enam vähem võrdsed. Nüüd võtan sõnad tagasi ja soovitan vältida Kingi ja Motipi toodangut. Võtke teiste firmade oma, näiteks Dinitroli.
Vasta
#2

Olen ise ka sellist asja märgand, ja mitte ainult tehnikavaldkonnas.
Aga see on ammu teada, et Lääne firmad toodavad sitta ida euroopa koertele, need pole 50 a värvilist rämpsu näinud ja on vaimustuses kõigest rämpsust, mis tuleb, peaasi, et värvilises pakendis. Pakend on sama, aga sisu viimane rämps, hind paraku viimasel ajal suurem , kui arenenud riikides. Koerapoisiga paraku on nii -- isegi kui Peremees viskab rammusa kondi asemel mädanend liha, kostub truualamlik lalin. Aga vaata positiivselt -- nii hästi, kui praegu ei ole me kunagi elanud ja meid kaitsevad NATO sõjardid.
Vasta
#3

Jess! Tuli ära.... Aga kuhu reptiloidid jäid?

Teemasse ka: Kingi kleepsu kandvaid asju ei julge mina enam ammu soetada. Oli mingi roosteehmati, mis peale teist vajutust enam pudelist väljuda ei soovinud. Otse loomulikult saadeti mind kukele pretensiooniga. Tõsi, ega mul tšekki ka polnud esitada. Paar korda on erinevad värvid osutunud konfliktseteks.

Mis kioskist säärast suurepärast toodet müüdi?
Vasta
#4

Äkki on punane pihusti kuradist? See vist sitta väljutava pudeli peal?
Vasta
#5

Minu teadmisel tegelevad nato mehed sõjamoonaga, aga Jurkmani arvates villivad nad roostetõrjevedelikku.
Punane pihusti pole teema, kuna selle vist panin ise sinna otsa. Seal oli kena voolik pihustiga torukese kaelas. Sai kenasti kõik karbid teadmata lõga täis lasta.
Purgid ostsin Kuressaare autopoest. Seal pole eriti õiendamisel mõtet, nemad ju ei tooda midagi. Helistasin maaletooja telefonile. Olid asjast teadlikud, aga midagi ette ka ei võta, kuna vastaspool (motip) on liiga suur kompanii. Rääkisin midagi ka tarbijakaitsest, nendel pohh. Pakkusid mulle lõga sertifikaati, kus kenasti kirjas, et on ikkagi korrosioonitõrjevedelik. No mis ma selle paberiga ikke teen. Mõtlesin, et joo jääb. Ei tapa mind see kolm purki ka ära, nagu paljusid teisi eestlasi. Nii elavadki kompaniid sitta müües rahulikult edasi. Aga "laulu" sisse lubasin nad panna ja seda ka siin tegin. Täpselt nagu lubasin salmi panna kummifirma "rehvid123", sita käitumise eest. Igal võimalikul viisil teavitan võimalikke ostjaid ebameeldiva kogemuse saamise eest.
Nii, et hoidke teema üleval.
Vasta
#6

(17-10-2018, 09:02 AM)motamees Kirjutas:  Minu teadmisel tegelevad nato mehed sõjamoonaga, aga Jurkmani arvates villivad nad roostetõrjevedelikku.
Punane pihusti pole teema, kuna selle vist panin ise sinna otsa. Seal oli kena voolik pihustiga torukese kaelas. Sai kenasti kõik karbid teadmata lõga täis lasta.
Purgid ostsin Kuressaare autopoest. Seal pole eriti õiendamisel mõtet, nemad ju ei tooda midagi. Helistasin maaletooja telefonile. Olid asjast teadlikud, aga midagi ette ka ei võta, kuna vastaspool (motip) on liiga suur kompanii. Rääkisin midagi ka tarbijakaitsest, nendel pohh. Pakkusid mulle lõga sertifikaati, kus kenasti kirjas, et on ikkagi korrosioonitõrjevedelik. No mis ma selle paberiga ikke teen. Mõtlesin, et joo jääb. Ei tapa mind see kolm purki ka ära, nagu paljusid teisi eestlasi. Nii elavadki kompaniid sitta müües rahulikult edasi. Aga "laulu" sisse lubasin nad panna ja seda ka siin tegin. Täpselt nagu lubasin salmi panna kummifirma "rehvid123", sita käitumise eest. Igal võimalikul viisil teavitan võimalikke ostjaid ebameeldiva kogemuse saamise eest.
Nii, et hoidke teema üleval.

Pane siia kirja need ML ained mis veel aitajad on olnud. Ma olen sinuga samasse ämbrisse astunud. See valge paslööbin ei roni kohe üldse. Jääbki nagu vaha.
Vasta
#7

Kas oled proovinud ka Bardahl tooteid ?
Sprinteri tegin 4 aastat tagasi ML-ga ja olen rahul, algul küll haises aga siiani pole vähemalt rebane ennast näidanud.
Vasta
#8

(17-10-2018, 19:15 PM)fanatt Kirjutas:  Pane siia kirja need ML ained mis veel aitajad on olnud...

Eks ma olen kasutanud erinevaid, aga katse tulemus näitas, et ML segud enamvähem võrdsed.
http://www.ladaklubi.ee/foorum/viewtopic.php?f=18&t=875
Kunagi ostsin Addinoli 20L kanistriga. Siis aga kadus see ära. Eks siis kasutasin kättejuhtuvaid. Vaatasin odavama otsa asju. Dinitroli olen sellepärast kasutanud vähe. Vene ajal polnud muidugi peale Movili midagi saada. Sellepärast seda ilmselt kasutanud kõige pikaajalisemalt. Addinoli ilmselt liitrites kõige rohkem.
Kõik kasutatud on olnud minu meelest aitajad, välja arvatud viimane tell Kingi oma. Võib-olla on see mingi asja jaoks omal kohal, aga ärgu müügu seda ML sildi all. See on petmine.
Täna tuli sõber näitama ennast. Oli tulnud just auto põhja pritsimast. Leidsin tal pagasnikust petukauba pudeli. Nii, et pettus levib nagu katk.
Vasta
#9

Mingeid toote seerianumbreid võik kuupäevi ka kirjas oli?
Vasta
#10

(17-10-2018, 20:50 PM)tõnn Kirjutas:  Mingeid toote seerianumbreid võik kuupäevi ka kirjas oli?

Kõige lihtsam tuvastamise meetod on - lase vussu korgi sisse. Kui on nähtamatu, siis pettus, kui pruunikas, siis õige.
Vasta
#11

Kuidas Movilis tänasel päeval end õigustab ?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne