Auto kere kallutamise rakised
#1

Tere.

 Oleks vaja kahte sellist rakist ,mis kinnituvad auto rataste kinnituskohtadesse.
Autol vaja põhjatöid teha ja kere külili kallutada.
Poldivalem on 4 x 114,3.
Võimalusel laenaks Tartu kandis.
Või kui on kellelgi jooniseid,laseks need valmistada.

tel.  53675104

O: Norton model 18 1938 vl. porilauad,pakkuda vöib ka muid pre-war inglise tsiklite juppe
Vasta
#2

Ära tegema küll hakka, mul seisab 4tk sigulli omasid, usun et on teisigi, kellel neid vedeleb. Kahjuks Harjumaa-Tallinn.
Vasta
#3

Tere! Oleks huvitatud kahe tüki omandamisest. Suhtleks edasi privas.
Vasta
#4

(17-03-2015, 10:59 AM)Envir Kirjutas:  Ära tegema küll hakka, mul seisab 4tk sigulli omasid, usun et on teisigi, kellel neid vedeleb. Kahjuks Harjumaa-Tallinn.

Kas Ziguli omad mitte tungraua avadesse ei toetanud - endalgi selline kuskil kuuris olemas, orig. vändatava tungiga veel toimus tõstmine. Teine variant (nn. saslõki-tüüpi) kinnitus otstest stange kronsade avadesse, sai auto suvalisse asendisse keerata. Vaese mehe kalluti oli selline et auto lükati külameeste abiga külili, keskmise ukseposti alla pandi autorehv ja sai ka nii töö tehtud.

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta
#5

Ma ei oska privaatsõnumiga pilte saata. Kuna tekkis küsimusi, saavad teised ka vaadata.


   

   

   

   
Vasta
#6

mul ka huvi nende vastu
Smile
Vasta
#7

Ühed on juba müüdud, teised on ühele huvilisele ära lubatud.
Vasta
#8

Mul ka üks komplekt mosse omasi jalus.Kui on huvi helista 52 93 999.Täitsa uued.
Vasta
#9

Rauad leitud!

O: Norton model 18 1938 vl. porilauad,pakkuda vöib ka muid pre-war inglise tsiklite juppe
Vasta
#10

Sooviksin samuti soetada komplekti VAZ-ile sobivaid kallutusraudu. Kui kellegil jõude seisavad siis teeme diili.

Kontakt 5IIO2O7
Vasta
#11

Kui mõnel ZAZ-i mehel on mure puki järgi ,siis mul on ratastel kahele poole kallutatav pukk. Kinnitub esisilla ja tagasilla kinnituskohtadest. Muhu tagasillast ma palju ei tea. nii et ei oska öelda kas sinna istub. muidu on igate pidi reguleerida võimalik neid kinnitusi. Müügiks pole aga asjalikule inimesele saab laenata. asub tartumaal.
Vasta
#12

Loll küsimus aga mis tänapäeval siis sellised rakised ka maksavad?


Vasta
#13

(04-10-2015, 15:42 PM)MAZ Kirjutas:  Loll küsimus aga mis tänapäeval siis sellised rakised ka maksavad?

Materjal pluss töö  Smile
Vasta
#14

(03-10-2015, 23:33 PM)loonik Kirjutas:  Sooviksin samuti soetada komplekti VAZ-ile sobivaid kallutusraudu. Kui kellegil jõude seisavad siis teeme diili.

Kontakt 5IIO2O7

Küsiks korra veel kallutusraudu laenuks Tallinna kandis... Kontakt vt. ülalt.
Vasta
#15

Kas kellegil neid rakiseid veel vedeleb ? 
Tänud ette.
Vasta
#16

On olemas auto kallutamise abinou,mis on töötab nagu see https://www.youtube.com/watch?v=RuR_RhorRpY.
Kuna tegin ka teise ,siis yks on myygiks. Omahind on ca.500,alla selle ei tahaks myya. Karpide vahetamiseks ja pohja keevitamiseks ideaalne.Kallutab umbes 45 kraadi. Kui tostukiosa on pikem,saab kallutada kuni 85 kraadi.   Raskema auto puhul kasutan tagasillast tostmiseks latt-tungrauda.
Voin ka rentida. Hind kokkuleppel.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne