Ümmarguse ninaga LAZ bussid Eestis?
#21

Sääne woltustega oli poolteist aastat tagasi suht korralikus olekus alles Raplamaal.Kui oleks kaasatulijaid võiks seda mõnel näddaliwahhetusel kambaga kaema minna?
Vasta
#22

Läänemaal Rõude LAZ kah alles veel. Täna nähtud.
Kellele see seal kuulub? Eraisik? Mis tast edasi saab?

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta
#23

Aga sääl Raplamaal ehe kumera taguotsaga LAZ.Sõber Regardman tegi tollest pilte ka ja määris end neid tehes poriga kokku.See selleks,loodan ,et need pildid alles on .
Vasta
#24

On küll ja minupärast võiks sinna kasvõi homme minna.
Ja määrisin ennast vist hoopis lehmasitaga kokku ?? Big Grin
Vasta
#25

PETSS Kirjutas:Sääne woltustega oli poolteist aastat tagasi suht korralikus olekus alles Raplamaal.Kui oleks kaasatulijaid võiks seda mõnel näddaliwahhetusel kambaga kaema minna?

PETSS, olen tulija kui lähed. Ütle ainult millal ja mina olen käsi/ ( jalg) Wink

Vajad enda autost pilte ? Saame kokkuleppele ! Küsi varajasemaid töid.
Vasta
#26

ma ise igapäevaselt raplamaalane,kuid kui minekuks läheb,lööks minagi kampa
Vasta
#27

Aga läheks siis näiteks järgmisel näddaliwahhetusel.Eelnewate postituste järgi juba mul autos kohad täis.Väljapoolt Tallinna tulijad muidugi oodatud aga lepiks siis sobiwusel mõne aja ja kokkusaamis koha suhtes kokku.
Vasta
#28

Üks LAZ Valgamaal



Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       
Vasta
#29

aberwarum Kirjutas:Üks LAZ Valgamaal
See on LAZ-695M, Rapla MK on see õige LAZ-695E.
Vasta
#30

Regardman Kirjutas:
aberwarum Kirjutas:Üks LAZ Valgamaal
See on LAZ-695M, Rapla MK on see õige LAZ-695E.
Aga wähembalt tore ,et selliseid veel säilinud on.Paraku selle Walga isendi päästmiseks jääb jõudu väheseks.
Vasta
#31

Kui kunagi seda Rapla maakonnas Laz 695 E waatamas sai käindud oli ta enamwähem koplektne.Istmed sees ,juhipoolne edeklaas katki,tagumine mootoriluuk asus wist salongis.Nüüd selles ajast hulk aeg möödas aga plaan seda kaema minna.Kui joppab ehk õnnestub sellele bussile parem koht leida?Muidugi kui oleks weel huwilisi.
Vasta
#32

Kus kandi peale see Rapla buss jääb? Ise nagu kohalik ja oleks kah asjast huvitatud. Kui on mingit väärt infi jagage ikka! On omalgi miskit pakkuda kuid veel hetkel mitte fotograafilisel kujul. Tean kus seisab paar Ikarus Lux tüüpi sõidukit aga veel hetkel kahjuks pilte neist ei oma, kuigi needki siinsamas Rapla kandis.
Isegi oman täiskomplektsuses KAVZ tüüpi liikurit a'la aastast 89 kuid mootor on õhtal, muidu nii enam-vähem.

It's nice to be important, but it's more important to be nice!
Vasta
#33

EdR Kirjutas:Läänemaal Rõude LAZ kah alles veel. Täna nähtud.
Kellele see seal kuulub? Eraisik? Mis tast edasi saab?

Tere ka minupoolt! Rõude Laz-ist siis niipalju, et buss ei kao sealt kuhugi.
Kuulub see buss siis minu onu Kaljule. Mäletan kui sai seal väiksena bussijuhti mängidaToungue Nüüd see lihtsalt seisab ja roostetab vaikselt. Ise olen Rakverest aga käin igal suvel onu juures tööl. kui vaja võin temaga rääkida, et ta bussist huvi tuntakse.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne