D4,D5 mootorite tootmise aja tuvastamine.
#1

Tere!Kas keegi annaks infot kuidas tuvastada antud isendite tootmise aeg.(võib olla on seda teemat juba käsitletud,aga ma ei leidnud seda üles.)


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
           
Vasta
#2

See keskmine plekist birkaga variant (d4) võiks olla umbes aastast 1958.
Vähemalt hiljuti sattus näpu vahele samasugune millel süütemängu osadel olid kenasti loetavalt aastaarvud "GOST-52. 1958g."

Suur Kombinaator
www.tsiklitall.ee
Vasta
#3

Kahtlustan,et see keskmise pildi peal olev spilkaga mootor võiks olla vast 60 ndate aastate oma. Sest mul endal 58 aasta B 902 -l (mootoril) on veel vanem spilka.
Vasta
#4

(01-11-2011, 14:42 PM)pegasopeep Kirjutas:  Tere!Kas keegi annaks infot kuidas tuvastada antud isendite tootmise aeg.(võib olla on seda teemat juba käsitletud,aga ma ei leidnud seda üles.)

Kui Sa keskmise foto juures teed udupildi asemel korraliku pildi, siis võib sealt midagi ehk väljagi lugeda. Makrofunktsioon on soovitav niisuguste väikeste detailide pildistamisel sisse lülitada.


Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#5

Tere jälle! Keskmise mootori sildi peal on näha ainult number .L 5322(L muidugi vene).
D5 mootori remondi juures tekkis küsimus ka ujuki ja ujukikambri kaane kohta .Kas karbussis K34B oli algselt kasutusel korgist ujuk?


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne