Kolmerattaline
#61

Mul siin kõrvalkülas on ühel tegelaselhoovis kolmerattaline.Ma pöle julgend lähemale minna, juhtusin ligidal olema,kui käima aeti ja silmanurgast piilusin ohutust kaugusest.. Mölin oli üle küla ja isegi liikus natuke. Kaugelt ei saand aru, mis komponentidest asi koosnes, aga juhuse avanedes võin minna piiluma. Esihark on igatahes mingi motika oma ia igavesti lai...


Vasta
#62

JaakH: Edu ikka tarvis!

Tift: Kui juba piiluma lähed, siis võid pildimaterjali ka teha. Big Grin
Vasta
#63

Oli mul vennal ka kunagi ammu ( ca 10-15 aastat tagasi) kolmerattaline monstrum, mina peale matsu sellega enam ta selga ei roninud.

Teie lahkel loal pistan siia ka pildi:

[Pilt: 43936-3.jpg]

Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#64

Igati eht relv ju. Smile


Oma pillile sai aga nüüd kett koos talla ja rulliga külge pandud. Talla vahetan ka välja, kuna sai valesti arvestatud ning kett hakkab seda jubedalt sööma, selle asemel tuleb siis ka rull. Ketirullideks kasutan ma rula rattaid, mis tunduvad sobilikud asjad olema. Big Grin
Pilte ka väheke:
[Pilt: 098712743a57f3.jpg]

[Pilt: 098712749fc359.jpg]

[Pilt: 09871275159b2d.jpg]

[Pilt: 0987127418d27e.jpg]
Vasta
#65

Asendasin, siis selle talla ka rulliga:
[Pilt: 098835095ce70a.jpg]

Nüüd teen selle ülemise rulliku ka ümber, nimelt tuleb alumiiniumi asemel ikkagi raud. Alumiinium tundub selline õrn olema. Big Grin

Lisan paar pilti veel kolmekast:

[Pilt: 098835055b4f7f.jpg]

[Pilt: 0988349854041f.jpg]

[Pilt: 0988349433f3df.jpg]

[Pilt: 098835075067b5.jpg]
Vasta
#66

Kui plaanis ka miskit (vedamis)tööd asjaga teha, siis ehk peaks mõtlema suuremale tagumisele hammakale? Praegu tundub küllaltki ühte mõõtu originaalrattaga ja töö tegemiseks on rolleri ülekanne ilmselgelt liiga kiire.
Vasta
#67

Eks ta kunagi tulevikus tuleb välja vahetada küll, kuid esialgu vaatan, et kuidas ta sellega toimetama hakkab.
Vasta
#68

Nonii, väike probleem käima saamisega. Iseenesest käima läheb, aga...
Probleem, siis selles, et masin läheb käima, käib mõned sekundid ja sureb välja. Küünalt maha võttes selgub, et küünal märg.
Oskab keegi aidata, et mis viga võib olla?
Karpaga mingi jama, et uputab üle?
Või on mingi probleem sädeme/süütega?

Vasta
#69

Alustame sellest, kui käima saad. Anna kohe tuure peale ja lase mootor soojaks, kui siis ka sureb välja on järgmised etapid:

Mina tegin oma atv'ga nii

1. Võtsin karpa ära , puhastasid düüsid vasktraadiga , sellise peenikese.
panin kokku tagasi ja proovisin käivitada. Läks käima, käis kauem kui algul.

2. Vaatasin üle oma juhtmestiku ja süütevõtme pistiku, klemmid jm.

3. Lasin mootori soojaks ja töötas perfektselt!

vaata need asjad üle..
Vasta
#70

Need asjad juba üle vaadatud.

Asi selles ei või olla, et düüs liiga suur?
Mitmene düüs Tuulale käib?
Muidugi võib see probleemne koht olla ka süüde, kuid seda olen proovinud juba igale poole keerata, kontakti vahet suuremaks ja väiksemaks teinud, ikka ei midagi.

Mõned sekundid käib, siis ka paugub ning möliseb. Big Grin
Vasta
#71

Pane summuti külge(originaal sellele mootorile) ning vaata siis - 2taktilisel on tagasisurve väga tähtis korralikuks töötamiseks.
Vasta
#72

See võib isegi täitsa õige olla.
Kui leegitoru ostin, siis sain ka originaal sumpa kaasa, eks proovin.
Vasta
#73

Ega see summuti sellel mootoril niipalju ka ei mõju, et kohe täis jookseb.

Pigem ikka karpaga mingi häda. Ujuki tase näiteks kõrge, segunõel liiga kõrgel ujukinõel ei pea kõige paremini, düüs liiga suur, segu kruvi valesti.

Võib olla ka küünla häda.
Harvem konde või süütepool.

Düüsi suurust pean uurima. kohe peast ei mäleta ja ega seda tea kas ta on üle puurimatta.

Ei ole ka välistatud kusagilt natuke hõre olemine.
Osad 2T mootorid kipuvad täis jooksma kui kolb kulunud.

Kui sa vahepeal piltidest erinevalt õhufiltri panid, siis see võib olla liiga tihe.

ise sai kunagi sellisega maanteid põletatud    
Vasta
#74

Homme, siis üks vaba päev ka vahepeal(vähemalt hommikul). Eks siis proovin Teie nõuanded järgi.

Aga ksf karviku riistapuu ju igati eht aparaat, muidugi vähe kangem asi ka, kui minu pill. Smile

Käima ajan, siis tuleb liikuvat pildimaterjali ka. Cool
Vasta
#75

Nonii, sai uuritud ja puuritud, kuid käima ikkagi ei saanud. Tegelikult asi selles, et isegi ei proovinud, põhjus, siis selles, et kodus pole grammigi bensiini. Big Grin
Aga ega ma seda aega, siis nii sama raisku ei lasknud. Sel ajal sai ehitatud taha kast ning ette tuli koos süüteluku jms aretatud.
Pilte ka:
[Pilt: 0990126537fb86.jpg]

[Pilt: 099012681cbb53.jpg]
Vasta
#76

Näeb päris põnev välja.
Mis sa istmeks paned? mingi vana autoistme aluse? lõikad noaga parajaks ja paned paika Big Grin

Nüüd siis jooksuga lähimasse tanklasse.
Vasta
#77

Välimus meeldib endal ka. Cool
Istmeks tuleb ehk mingine vene mootorratta vedruiste.

Küte olemas, homme siis katsetan uuesti. Big Grin
Vasta
#78

Katsetatud?

Tahaks näha liikuvad pilti, kuidas mootor töötab jne Big Grin
soov näha kuidas masin töötab...
Vasta
#79

Mõned meetrid isegi täitsa proovitud. Liikuvatpilti pole veel teinud, kuid millalgi tuleb ka see. Big Grin
Oleks vaja uus kontakte, vanad nii kulunud ning sädelevad nagu säraküünal. Seepärast ka paugub. Arvan vähemalt nii. Big Grin

Tegelikult on lood ültse sellised, et viimased kaks nädalat ei ole kolmeka jaoks ültse midagi teha saanud. Kool, autokool ja töö rikuvad kõik ära. Smile

Nüüd ehk hakkab asi taas vaikselt arenema.
Vasta
#80

Kontaktid ei hakka sädelema mitte vanaduse tõttu, vaid seepärast, et kondensaator on halva ühendusega/hoopis katki.

Tarkus ei tule alati aastatega, mõnikord tulevad aastad üksi ka.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne