UAZ Kastikas

Väike õhtune nokitsemine  Big Grin
[Pilt: IMG_20150211_174335.jpg]
[Pilt: IMG_20150211_174400.jpg]
Nüüd lõpuks sain oma igapäevaauto tagasi enda valdusesse ja saab Villisega mõned nokitsemised ette võtta mis mitmeks päevaks auto seisma jätmist nõuavad, näiteks on ammu olemas uus kaitsmekarp et uus juhtmestik teha. Samuti võib pakkuda roostevaba summutipütti, all olev 69 originaalpütt on omadega läbi  Smile
Vasta

See x maailma vägevamaid pille.Tolle kapote alla sobiks rohkem mõni tahedam tk.R 6 Wink
Vasta

Iga kord, kui ma seda teemat vaatan, siis on ikka mõte, et see on üks ägedamaid "värdjaid", mis 69 baasil tehtud. Mõjub isegi stiilsemalt kui 69 ise.

Nissani diisel pole küll minu arvates õige lahendus, aga kui praktikas toimib siis... peaasi, et masinal eluvaim sees.
Vasta

Kui juba ropendamiseks läks, siis minu valik oleks jebunaator GC aistevahelt 2.7 mersudiisel koos sildade- ja kastidega. Päris naljaka asja saaks kokku - roniks hästi, veaks hästi ja ehmataks igasuguseid kloune ka poolvigaseks dünaamikaga.

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta

Tänan heade sõnade eest, eks üritan autot ikka sama uhkena hoida  Big Grin

Uue mootori paigaldusest koos kastide ja sildadega olen ka ise mõelnud aga miks mitte siis juba ka doonorauto raami kasutada? Ja miks siis selle jaoks võtta selle komplektse Villise küljest kabiin ja kast ära kui samahästi võiks sinna mõne teise kabiini pista ja uue kasti väänata?  Big Grin Tegelikult eks mul on ka igasuguseid plaane olnud aga hetkel pole rahalisi ressursse ega kohta kus teha et kapitaalset ümberehitust ette võtta. Keda huvitab miks selline mootorivalik on tehtud siis võib maanteeameti lehele auto numbri sisse lüüa. 

Muidugi ei välista ma tulevikus järgmisi suuremaid ümberehitusi kui selleks võimalused avanevad. Hetkel plaanis uus elektrisüteem, väljalaskesüsteem ja mõningad värviparandused. Talvel sõitmine ja kehvade materjalidega teostatud värvieeltöö ei moodusta just head kooslust  Smile
Vasta

(12-02-2015, 18:08 PM)Mart Laanelepp Kirjutas:  Uue mootori paigaldusest koos kastide ja sildadega olen ka ise mõelnud aga miks mitte siis juba ka doonorauto raami kasutada? 

Grand Cherokeel näiteks ei ole raami, samas on talasillad ja oma raha eest tänaseni üks parimad nelikveosüsteeme üldse.  Ja see 2,7 mersu masuudipress on piisavalt tsiviliseeritud jõuallikas.

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta

Samas milleks korralikku asja nii põhjalikult ümber ehitada? Töö tegemiseks võiks ju moodsamaid kastikaid saadaval küllalt olla. Mugavamad, ökonoomsemad, vaiksemad... Vanake on rohkem hobi ja silmarõõm ju.
Vasta

(18-02-2015, 16:02 PM)Mahno Kirjutas:  Samas milleks korralikku asja nii põhjalikult ümber ehitada? Töö tegemiseks võiks ju moodsamaid kastikaid saadaval küllalt olla. Mugavamad, ökonoomsemad, vaiksemad... Vanake on rohkem hobi ja silmarõõm ju.

Täpselt nõus! Mina oleks üldse originaaltehnika või äärmisel juhul Volga kone jätnud. Mootori hääl ja bensiiniving on selle masina "aura" juures üsna olulised komponendid minu meelest.

Aga vanakooli diisel on kahtlemata praktilisem.
Vasta

Eks ma samale järeldusele olen ise ka jõudnud. Kui mina auto sain, oli juba peal SD22 ja passis ka kirjas. Tagasi passi muutma ei tahtnud hakata, kui oleks bensukas olnud ei oleks hakanud ilmselt diisliks tegema. Hetkel olen diisliga igatahes rahul ja minuarvates sobib sellisele autole diisel paremini.
Vasta

Kas keegi saaks anda Gaz 53 elektriskeemi? Endal ei tule vene keeles googeldamine hästi välja  Smile
Vasta

(13-03-2015, 12:52 PM)Mart Laanelepp Kirjutas:  Kas keegi saaks anda Gaz 53 elektriskeemi? Endal ei tule vene keeles googeldamine hästi välja  Smile

Google tõlk aitab. Ja siis edasi pildiotsing. Tulemus:
http://автоэлектрик.net/wp-content/uploa...aprinc.jpg
Vasta

(12-02-2015, 01:19 AM)DevilDeVille Kirjutas:  Kui juba ropendamiseks läks, siis minu valik oleks jebunaator GC aistevahelt 2.7 mersudiisel koos sildade- ja kastidega. Päris naljaka asja saaks kokku - roniks hästi, veaks hästi ja ehmataks igasuguseid kloune ka poolvigaseks dünaamikaga.

See on ikka väga rõve ropendamine arvestades kui tihedalt just need 2,7sed remondis käivad. Pole just väga harv nähtus kui meil tööl kõigil tõstukitel ripuvad just need samad värdjad. Mootor ise on kõva aga kõik muu mis sinna ümber on punutud ei kõlba kuskile. Pigem juba mopari enda mootoriga ja vanem variant. "Uus" 4,7 mootor minus ka erilist empaatiat ei tekita.
Vasta

Paar nädalat tagasi sai ette võetud töö mida mitu kuud olen edasi lükanud  Smile

Mootoriruumi tulemüürile kruvisin sellise karbi:
[Pilt: 2015-03-28_14.47.53.jpg]
Kabiinis oli korralik ussipesa, siin juba vana juhtmestik välja kakutud ja enam väga hull ei ole Big Grin :
[Pilt: 2015-03-28_14.48.23.jpg]
Päris lõpptulemusest pilte pole aga siin poole pealt üks üldvaade:
[Pilt: 2015-03-28_14.47.35.jpg]
Kogu autol said siis kõik juhtmed välja vahetatud (välja arvatud tagatuled), kapoti all kõik "ussinaha" sisse aetud, kaitsmekarp lisatud ( varem ei olnud autol ühtegi kaitset) ja tuled käivad nüüd läbi releede. Tulelüliti oli uus varutud aga tänapäeva "suurepärase" kvaliteediga Venemaalt pärit lülitil murdus klemm ära kruvi keerates ja vana oli mstiliselt oma töölepingu vahepeal lõpetanud, seega asendasin tulelüliti kahe astmega tumbleriga- ühel pool gabariidid, teisel pool tuled+gabariidid. Kaotasin küll armatuuritulede reguleerimise aga ei näe sellel väga suurt mõtet niikuinii. 
Vasta

Nägin autot Vastseliina Maarahva laadal parkimas. Rõõm näha, et autot sihipäraselt kasutatakse. Tahtsin ise sama kohapeale samamoodi risti parkida, kuid kraavi nähes mõistsin, et see oleks minu masinale fataalselt mõjunud. Aga sina tegid ära. 
Vasta

Ega siis parkimisruumi raisata pole  Big Grin
[Pilt: 11638124_1071328912895257_1057704825_n.j...e=55902770]
Kui suursõit Võrus käis roostest Villist ka näitamas, päris paljud ütlesid et nad on Foorumist teemat jälginud, tänan kõiki heade sõnade eest ja luban et kunagi kaotan rooste (uuesti) ära Big Grin
Vasta

Tuttaval jääb üle Uaz`i puitkast. Sai heal ajal, kui Nuias kuudialla minevatel Uazidel kastid maha võeti ja need laiali haihtusid, ka omale üks toodud. On küünis aastaid puki otsas loomade jahu all. Nüüd majapidamine lõpetatud. Ilus pleekimata tehasevärv ja õige nõrk hiirepissi lõhn man. Om kiski huvitet?
Vasta

Tere!
Kas teemaalgataja ei taha omale furgoon UAZ-d?  Ühe massinaga asjad juba selged,nüüd paras aeg järgmine ette võtta... Wink Mul käis külas üks onkel ja pakkus..... Kui on huvi siis juhatan.
Vasta

Väga tahaks aga hetkel on järjekorras Roheline Mosse, siis vaja korda teha Kuldne Mosse, siis järgmiseks suveks tahaks veel Villise roostesed kohad ära kaotada, vahepeal on vaja veel igapäevaautole põhjalikum pidurite ja vedrustuse remont teha, ühesõnaga aja, raha ja ruumipuudus on. 

Minu esimesed Villisemälestused on vanaisa furgoonist mille kuudis sai poes jäätist ostmas käidud. Eelmine suvi sattusin maanteemuuseumisse ja seal Villise kuudis istusin tükk aega, sõin kõrsikut ja tuletasin lapsepõlve meelde, väga sarnane oli minu vanaisa endisele. Üks säilinud pilt ka sellest:
[Pilt: DSC_7296_copy.jpg]
Kui keegi just seda konkreetset masinat pakuks siis vist veaks maale tagasi küll. Hetkel aga üldiselt tahaks kõiki olemasolevaid autosid tiptop korda saada enne kui juurde mõne muretsen. Pealegi olen ma ammu lubanud et aitab küll vene masinatest (enne viimase Mosse ostu muidugi Big Grin ), mujal maailmas on ka küllalt huvitavaid autosid toodetud mis kõik on veel järgi proovimata  Smile

Muide minu Villise esimene mootor (SD22) on pärit selleltsamalt roheliselt, vanaisa tõstis mootori ümber kui kastika kere sai. Roheline jäi heinamaa peale vedelema kuni keegi huviline õuepeale sõitis ja ära osta soovis. Olevat kuhugi Karula kanti mingisse turismitallu külaliste sõidutamiseks läinud. Kas ka sõitma sai, seda ei tea.

UAZi kasti müügikuulutuse soovitan lisada 4x4 foorumisse, seal nendega tegelejaid ikka on ja enamustel nendel kastid läbimädanenud.

Ahjaa, räägin Kollase Peletise käekäigust ka, suvel jäi mingihetk paariks nädalaks seisma, kuna ülevaatus lõppes ja rooliotsad nõudsid vahetust ja pidurid sättimist. Peale seda läbis ilma probleemideta ülevaatuse. Mingiaeg suvel sai tagavaraks mootor+käigukast ka toodud härra Luige käest, all olev käigukast undab metsikult maanteel sõites. Muidu sõidab nagu ikka, hea abiline kodutöödel, sügisel põllutöödel, kartulikorjamisel, puude vedamisel ja mujal. Suvel saab hädapärast murutraktori ka kasti ära toppida kui luuk lahti jätta. Ükspäev tuli meelde et kirjutasin odokanäidu ka üles pärast mootorivahetust, eelmisest sügisest saadi 3300 kilomeetrit maha põristanud Big Grin
Igasugust nokitsemist on muidugi palju veel mis tahaks teha ja aretada, eks annan teada kui midagi huvitavat toimub Smile
Vasta

Auto on hetkel Motoshowl hobiautode väljanäitusel, kellel huvi tulge uurima. Hommikusel kruiisil aga juhtus selline asi et käiguvahetustross puruks ja hetkel on ainult kolmas käik. Kui keegi täna Tartus kuidagi aidata saab siis helistage 56215290. Kasutusel 97 a Galandi trossid.
Vasta

Pean kontrollima aga mul vist 93-96 galandi trossid olemas. Kui huvi siis saad omale.
Asuvad Tartu küljeall
Martin
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne