Võrride võidusõit
#41

tehnilisemat rada on täiesti võimalik ka ise teha. suuremaid asfaltplatse leidub ja ka kastitäie kumme peaks saama. omanikuga tuleb ainult ühine keel leida.
Vasta
#42

hmmm.....rapla ei tea kas ma sinna saax siis ei ole just kõige parem varjant sõita tln ast raplasseja siis võidu ja tagasi kui ma saax sinna võrriga.....ja muide kui seal siis wist tulen niimoodi.....kui just bussi ei saa kustkilt
Cool
Vasta
#43

aga sõitke tabasalu kardirajal
Vasta
#44

Tehke näiteks ralliplats raadi lennuväljal või viljandi lennuväeplatsil.Tahaks ise ka punti lüüa,aga kahjuks vahemaa on suur-sõit toimub Tallinnas? kas võrrile võib jahuti installeerida?-keelatud?Muidu jooseb varsti kokku........:smug-Äge rallisõit võib küll tulla.Cool
Vasta
#45

võix olla hoopis et 1tallinnas 1tartus 1pärnus.....jne olex ju põnew kokkuvõttes tulex ka eesti meister jne.....ux sõit aint ei ole nii hea warjant minu arust siis ei saa kõik kaasa lüüa asi ikka võimalikult põnevaxCool
Vasta
#46

andeks et OT aga võrrile sund jahutus ? paned ventika või ? Big Grin Big Grin
Vasta
#47

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Raigo
andeks et OT aga võrrile sund jahutus ? paned ventika või ? Big Grin Big Grin

Arvuti ventikas,12v väike aku,dioodiaretus,mähis ümbertehtud süütepoolijaoks,paar sahker-mahkerit veel ja laeb kaWink
jahutab küllCool
Vasta
#48

kuumeneb iga mootor üle,koguaeg gaas ju põhjas ja sõita tuleb mitu-mitu km.
Vasta
#49

Enamus õhkjahutusega masinaid kipub üle kuumenema just liiga aeglasel sõidul - ei ole piisavalt õhu liikumist...
Näiteks on võrril manuaalis kirjas, et alla 25kmh ei ole soovitav...
Vasta
#50

paar küsimust:
1) kui erinevad saavad olema rajaprofiilid? kas peale asfaldi on muud ka plaanis. raami tahaks uue teha, sellest sõltub ju palju.
2) kas tegu on meeste või siklite võidusõiduga? pean silmas seda, et kas poolelt hooajalt võib sõiduriista vahetada ka.
3) kas naistele on eraldi klassi ka mõeldud? mul siis üks kibeleb...
Vasta
#51

ma lään omme raame piiluma 3tk yx ise keewitatatud krossisarnasexToungueaga kas wastu puab:???
Vasta
#52

Eks igaüks tea ise, millise masina teeb.
Alustaks ikkagi ringrajavõistlustega- st asfalt või betoonrada. Eks ajapikku tahaks ka offroadi ja jäärajani jõuda.

Ja loomulikult on tegu sõitjatevahelise võistlusega... ehita või kümme masinat ja treeningus proovi milline antud rajale paremini sobib. Ainult võistluse käigus ei tohiks enam masinat vahetada, kui üks ära kooleb.

Ei teeks diskrimineerimist sugude alusel - naised ja mehed võik ikka koos ühes täiskasvanute klassis sõita. Teeks näiteks nii, et naistele see miinimumstardikaalu piir ei kehti. Muidugi, kui tuleb (nais) võistlejaid rohkem kui 5 siis saab ka lahku lüüa... aga ise arvan, et ei ole vajadust...
Vasta
#53

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: oldmoped

Ei teeks diskrimineerimist sugude alusel - naised ja mehed võik ikka koos ühes täiskasvanute klassis sõita. Teeks näiteks nii, et naistele see miinimumstardikaalu piir ei kehti. Muidugi, kui tuleb (nais) võistlejaid rohkem kui 5 siis saab ka lahku lüüa... aga ise arvan, et ei ole vajadust...

oh jah, mul siis üks sõiduk vaja rohkem teha...Sad
Vasta
#54

aga palun siiski.. oldmoped näiteks pane siis rataste järgi kah mingi klasside nimekiri... et kas nagu võib mopeediga ka kohale tulla?

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]
Vasta
#55

Sellega on ikkagi nii, et toimub \"võrride võidusõit\". St d4-d8 mootori baasil masinad jne...
(täpselt loe esmastest tehn ting.)
Klasse kaks - noored ja täiskasvanud.

See, kas kunagi juurde ka \"mopeediklass\" ja \"50cc vaba\" tekivad on juba võistlejate huvi küsimus. Aga esimese hooaja teeks ikkagi võrridega ja eks siis edaspidi paistab.
Vasta
#56

okei siis tuleb odavalt kuskilt saada üks
AITÄH!

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]
Vasta
#57

Samas olen seda küsimust juba 100 korda küsinud, aga pole nagu õiget vastust saanud.
Kas tuleb ka stock klass (95%) org.Raam, mootor, rehvid jne orignaal.
Vasta
#58

Vöistlus vöiks töesti toimuda kardirajal. Ja algul vast piirdute vaid asfaldiga.
Kui kunagi karti söitsin, siis punkti süsteeme oli kaks:
1) kvalifikatsioon, 1. söit, 2. söit. Stardikohad siis vastavalt eelmisele söidule, löpptulemus viimasest söidust.
2) kvalifikatsioon, kus stardikohad 1. söidu jaoks, ning siis kolm söitu punktide pääle, millest kahe parema tulemusega (iga mehe kohta eraldi) söidu punktid liidetakse kokku ning sealt löppjärjestus. Kui kellelgi satub olema ühepalju punkte, siis parema koha saab see, kellel 2-e parema söidu pääle rohkem paremaid kohti, kui need ka samad, siis koht viimase ühise söidu järgi.
Mulle meeldis 2) variant rohkem, sest siis kui 1 söit pesse läks mingil pöhjusel, ei olnud ju miskit hullu, tuli teised kaks korralikut söita.
Kahjuks ise vörride vöidusöidus kaasa lüüa ei saa, kuna ehitan autot ja see vötab kogu vaba aja. Aga vaatama tulen vöistlust kindlast, kui just maailmalöpp vahepeal segama ei tule.

Arrogance diminishes wisdom ! 
Vasta
#59

rääkisite siin rajaprofiilist ... Rapla kardirajal on ju nüüd mõlemad olemas - kruus kui ka asfalt Wink

tehti siin ju seda Supermotor ... kui õieti mäletan siis pidi kruusalõik lausa 500m olema :o (vahepeal tehti lühike jupp, siis pandi tükk veel otsa) asfaldi pikkus peaks olema 1013m (suvel pandi uus kate)
ja raja kõrval on ka suur asfaltplats, kus saaks siis mis iganes teha :yes
Vasta
#60

Algmaterjal on täiesti olemas ainult putitama pole jõudnud hakata veel. Plaan on täiesti olemas.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne