Võrride võidusõit

koht on jah see.
Esimene võistlus on võimalik ka kohapeal registreeruda
Vasta

Kaart Delfis: Rahula
Vasta

Kas paneme etapp 1 pildid siia, või teeme uue teema?
Katsuks täna pildid ja paar videoklippi netti panna...........

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta

isandpauk Kirjutas:Kas paneme etapp 1 pildid siia, või teeme uue teema?
Katsuks täna pildid ja paar videoklippi netti panna...........

Tee ehk uus teema? See päris pikk juba....
Tahaks näha, kuidas teil läks seal Smile Olid kõik registreerunud
ka kohal ning kes siis võitis?
Vasta

annaks oma hääle sellele, et jääks sellesse teemasse....
kuhugi võiks ka tulemused ülespanna alates eelsõitudest.. kui üles ei panda siis paluks mailida maripuu@hot.ee


muidu üks igati vinge üritus oli..
ei tea millal järgmine etapp on toimumas??
Vasta

Tegelt võiks ültse sellise lehe teha kus kõik sõidud ja pildid üleval ja osalejad ja kõik muu nagu mingi klubi moodi werk ,aint ,et kel viitsimist oleksSad
Vasta

viitsiks küll ,ainult et oskustest tuleb nati puudu
Vasta

Millal toimub teine etapp ning kus?
Äkki oskab keegi seletada ka reegleid?
Nimelt on küsimus selles, et kui peab olema tehasesilinder, kas siis hülssi võib vahetada?
Või oletada, et mis pole keelatud on lubatud?

Irmus palu küsimärke sai nüüd.....


Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta

kõik reeglid on siin kusagil ühel lingil ära toodud...otsi üles ja loe läbi
Vasta

lõhkuja Kirjutas:kõik reeglid on siin kusagil ühel lingil ära toodud...otsi üles ja loe läbi

Olen nendega juba tutvunud. Seal kirjas, et peab olema tehase silinder.
Ja siis tekkiski küsimus:

Kui peab olema tehasesilinder, kas siis hülssi võib vahetada?
Või oletada, et mis pole keelatud on lubatud?

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta

kuna forsseering on vaba, siis see, mis Sa silindri sees teed on tõesti vaba..... kas paned uue hülsi või modid olemasolevat.

Tehase karteri ja silindri nõude mõte on lihtsalt see, et visuaalselt võrrimootori välimus säiliks.
Vasta

kle oldmoped aga kus ma ennast kirja panna saan tahax kah sellest võrrivõistlusest osavõtta palun anna tead mulle ex kuidas olex see võimalik.mu msn on bigdog1227@hot.ee
Vasta

ise tulex ma rajale põhimõtteliselt originaal võrr riga 13-ga millega ma sõidan iga päev 3km ringrada.nii et kindlast aita mul on suur huvi selle astu ja kindlasti soovix osavõtta võistlustest.ette tänades fanaatik
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne