Siduriketta mõõdud?
#1

Tere!

Tahaksin soetada omale ühte siduriketast, mis peaks kuuluma mossele.
Küsimus on, et kas pakutav siduriketas on ikka mosse oma ja mis võiks olla selle siduriketta keskava läbimõõt nuudi põhjast nuudi põhjani?

Tahaksin seda ketast oma traktorile soetada, aga kuna traktor on omamoodi kompott valmis tehtud, siis ei ole ma kindel, et mul just mosse siduriketas on. Väidetavalt on mu traktoril M401 mootor. Käigikast ja tagasild vist gaz51 oma. Pildi järgi oleks nagu sama. Minu kettal on siseava läbimõõt 25mm.
Osta.ee müüa ei ole mu küsimusele vastanud ja seepärast küsingi Teie käest.
Kuulutus ise asub siin: https://www.osta.ee/22497419

Muidugi, kui kellelgi on teemaks olevat siduriketast pakkuda odavamalt , siis kiri postkasti. Ketas võib olla ka kulunud. Mul just seda sisemist nuudiosa vaja.

Terv. Marco
Vasta
#2

Kui kast 51 oma siis sul ju 51 ketta südamikku vaja ja see siis mosse kettaga kokku klapitada kui korv ja hooratas mosselt pärit on.Neid aretusi on igat masti tehtud-iga mees tegi sellest mida parasjagu kätte sai.Kui neid mõõte vaja helista homme-lähen garaazi ja mõõdan,mosse ketas peaks olemas olema.
Vasta
#3

Tänud vastamast!
Juhtus nii, et see osta.ee müüa vastas siiski mu küsimusele mõõtude kohta.

Vasta
#4

Ammustel aegadel sai TSK SPRINT õppe mossele alla aretatud GAZ 24 käigukast ,kuna see mosse kuliss ei pidanud õpilaste survele vastu ja sisse läks mosse ketas aga sidurivõllil sooned tuli tsipa sügavamaks käiata ja asi toimis ,

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne