ÄA: naistejalgratas
#1

Äiad-ämmad andsid koos muu koluga ära sellise jalgratta Kuusakoskisse saatmiseks:
               
Kuna asi on komplektne, kuigi veits roostene, siis hakkas kahju. Äkki on mõnel meite kollektsionääril just selline puudu?
Kuna ta ka vanarauana suurt ei kaalu, siis 2 purki energiajooki oleks minu jaoks vastuvõetav hind, kummagi ratta eest üks! Toungue
Kosilane võiks soovitavalt ise järele tulla. Kusagile Kapa-Kohilasse või Taga-Indiasse ei viitsi seda risu ise vedama hakata.
Ah jaa, stoori ka rattal. Kuulus nimelt lapsepõlves minu abikaasale ja rippus aastakümneid kuuriseinal. Nii et kuskilt pihta pandud pole.
Asub Pärnumaal, Sauga alevikus.
Tel. 53021345.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta
#2

Ilus ratas.
Valdole oleks vist patt seda pakkuda?
Ise ma sellele paraku kasutust ei leia - 120 kg (keha-)kaalu Big Grin aga vanarauda ära sa seda nüüd küll vii, kindlasti leidub mõni kosilane.
Vasta
#3

Mul on oma erakogus üks selline Krežgute tegelikult olemas ja heas korras. Kuna ma püüan endale teha kollektsiooni, mitte ladu, siis heameelega näeksin, et see ratas leiaks endale uue elu kellegi teise (kollektsionääri) erakogus.

Samas, kui on olemas reaalne oht, et see läheb vanarauda või ribadeks lõhkumiseks, siis olen põhimõtteliselt muidugi nõus a oma erakogusse lisaks võtma... ka nõukaaegne tehnika on ju väärt säilitamist.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#4

heh, ereliukase naistekas. nooruses seukest eriti ei trehvand. või noh, tavalist erekatki ei saand omale, vanematel oli palk pisike, pidin kõrge vanuseni skolnikuga sõitma ja teiste ilkumist kannatama.
kui kellelgi hädasti vaja pole, siis võin samuti ladustada, emexisse tõesti pole mõtet viia.
Vasta
#5

Kui oleksin tahtnud vanarauda viia, oleks ta juba ammu seal. Mõte ongi selles, et uus elu anda. Kuna paar kosilast juba on, siis loodetavasti nii lähebki. Tänud kõigile, kes vastasid!

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta
#6

(28-11-2011, 15:55 PM)diesel Kirjutas:  nooruses seukest eriti ei trehvand. või noh, tavalist erekatki ei saand omale

No mõni mees ikka ereka saiBig Grin...vähemalt nooruses ?

Suur Kombinaator
www.tsiklitall.ee
Vasta
#7

Nonii, ratas on uue omaniku poole teel. Läheb taaskasutusse, ehk siis järgmiseks kevadeks loodetavasti kordatehtuna ühele tüdrukutirtsule maale sõita. Soovime tüdrukule ohutut sõitu ja minu poolest võib teema lukku panna.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne