Taket "out of business"??
#1

Ei vasta täna hommikul ükski telefon, koduleht ka miskit ei kirjuta ... läksid Lätti raha välja võtma?

Dad.
Vasta
#2

peamaja on kinni ja pime ja mingit liikumist ei toimu.
seega võib siis arvata, et pealkirja lõpust võib küsimärgid ää võtta.
kurb. Sad
Vasta
#3

Ei ole asi nii hull! Ärge nüüd siin "Lätit" tegema hakake. Lihtsalt aastalõpp läheneb ja "jõulupeod" koos sellega...
Vasta
#4

Tere.
Taketil 20 nes sünnipäev ja pidu peetakse Venemaal...Big Grin
Õnnitlused.

Tel. +372 56477273. e-mail. metall73@hot.ee
Vasta
#5

Tore firma ... oleks siis väike infokillukegi, et näete meie joome see nädal ja teie remontige oma autod konkurentide juures....

Peaks ka panema sildi ukse peale "Tõmmake NA**I ...keerake oma EUR-id rulli ja pistke PE**E ... mina joon täna!"

Dad.
Vasta
#6

näädsa, siin juba selgus majas. no mul ei and vahepeal süda rahu ja käisin ukse taga oma silmaga kaemas. kiri väljas, et 12 ja 13 suletud. seega siis ülehomsest uue hooga ja pohmas peaga. Smile
Vasta
#7

no ma ei tea, mina töötan taketis ja juba ca 2 nädalat tagasi panime sildid välja, et 12 ja 13 dets oleme kinni, ja minu teada sai lepingulistele klientidele meile ka saadetud, vahest tuleb rihm lõdvaks ka lasta, ega me pole robotid, aga no rööm kuulda, et meie pärast muredsetakse

PS lätis ei käinud, peterburis olime
Vasta
#8

mina põle ühtki kirja saand.
minevi nädali ostmas käies kiri uksel ka silma ei hakand.
a no ma olen üsna pime ka muidugi, vanadus, mis teha.
Smile
Vasta
#9

(13-12-2011, 13:55 PM)diesel Kirjutas:  mina põle ühtki kirja saand.

Sama siin, kuigi teema juba "out of time" Smile
Märkasin küll varakult Tellimiskeskuses seda kuulutust, aga kirja pole küll saanud.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne