Kas tõesti nitrol liikuv CZ?
#1

Vasta
#2

ma usun et ennem on amortide jaoks see sest ma ei näe kuskil nagu seda torusid mis läheks õhupuhastisse ?
Vasta
#3

Lihtne vastus: see on mitmepäevasõidu jaoks kohandatud CZ. Sellises balloonis oleva õhuga pumbati kumme.

Asp
Vasta
#4

jah nitro see kyll ei ole!
Vasta
#5

aga teoreetiliselt saaks vist panna nitrot vene kahetaktisele?
Vasta
#6

ma ei tea kas nitro töötab 2T peala aga ta lööb sul mootori laiali ju ? kui järsku pöörde läheb Big Grin
Vasta
#7

kuulge mehed, aga see lööks laineid küll, kui petteks üks nitro makett peale panna mõnele vene kaherattalisele.

ja siis veel ka mõni rõhunäidik suurelt spidoka kõrvale:eureka
Vasta
#8

aga miks mitte see võib olla nitro kuna tal teiselpool silindripea ka mingi jura.....vaadake (arvan) ning survenäiduk on lenksul.....ega nitro õhupuhastisse lähe:lol..see läheb otse silindrisse
Vasta
#9

mees ära aja ajama, kõigil tsehhi endurodel oli õhuballoon, nitro jaoks ei leidunud ühtki tarka meest... Smile
Vasta
#10

hmm
oled sa ikka kindel et otse silindrisse ? kas autodel puuritakse mootori plokki auk sise ? ikka kollektorisse läheb ju ? ja karpa pillidel otse karpa ja sisselaske kollektori vahele ..vot nii
Vasta
#11

IMHO nitro peaks teoreetiliselt 2-taktilisel tõõtama küll, aga ilmselt suht väike laks on võimalik ilma purunemiseta peale lasta ning lühiajaliselt ka (kuumenemine). Sidur pole ka vast rõõmus.

Edit: http://www.mpsracing.com/products/NOS/no01n.asp

Tsitaat:The Adjustable, Direct Port Nitrous System
It doesn\'t matter whether you are on the track or on the dirt. Touch the button and fast becomes \"hang on.\" You can add pushbutton horsepower quickly and simply with the NOS Fogger™ kits for 2-stroke and 4-stroke motorcycles or ATV\'s. And, the fully adjustable Fogger™ lets you choose how much is just right. With the jets included in each kit, you can expect to see a 30% to 40% increase in horsepower and torque. Plus, the Fogger™ can be adjusted for even more (or less) power by simply changing jets if your engine is modified.
Vasta
#12

Siin mõni komplekt ka. http://www.mpsracing.com/products/NOS/no01n.asp

[quote]Complete Fogger Systems for 2-Stroke Motorcycles Part Number
Description
Racer Price

3-03200-oznos NOS Nitrous Kit 1-Cylinder, up to 100cc $623.01

3-03100nos NOS Nitrous Kit 1-Cylinder, up to 250cc $630.12

3-03101nos NOS Nitrous Kit 1-Cylinder, over 250cc $630.12

3-03102nos NOS Nitrous Kit 2-Cylinder, from 250cc to 500cc $696.74

3-03103nos NOS Nitrous Kit 2-Cylinder, over 500cc to 750cc $696.74

3-03104nos NOS Nitrous Kit 3-Cylinder, up to 500cc $755.37

3-03105nos NOS Nitrous Kit 3-Cylinder, over 500cc $755.37
Vasta
#13

Hehh...ma igatahes tahaks seda kino näha, kui selline komplekt mõnele vene kahetaktilisele peale pannakse Smile

Avanev pilt on vist sarnane juttudega Jupiteri mootoriga Estoniatest, mis stardis seistes oma kolvid vedelale kujule viisid. Smile

Asp
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne