21011 Uksetihendid + Varuosakättesaadavus
#1

Tere!

Kahjuks ei saanud ma enda auto komplektsena. Nüüd kokku panekul tekkis üks huvitav punkt kus on mul abi vaja. Kahjuks ei loe varuosakatalogist välja kuidas se asi olema peab.

Nimelt on üleval uksetihendiraam kereosa ju 90°. Asub mul seal kohas ka üks must plekk detail, mis läheb ka sissepoole ja on mingil määral salongivalgustuse all. Nüüd minu küsimus. Kas ma pean uksetihendid seal kohas 90° murdma/vääname ja paigaldan tihendi selle plekki peale? V6i on äkki tihendi ühenduskoht hoopis seal üleval? On see plekk seal ültsegi vajalik ja originaal?

Sammuti tekkis ka küsimus varuosade kohta, pigem kust neid saada. Volga Kauplus ja VAZ Pood Veerenni tänaval on küll olemas, ja m6nda asju seal ka leidub, aga kahjuks mitte palju.

Tean ühte saksaleht lada-hamburg.de (kahjuks väga mahukad hinnad, m6ned asjad maksavad kolm korda nii palju kui meil eestis)

Leidsin ka ladaparts.ru tellisin seal lehepeal, aga kahjuks ei ole vastust saanud (raha pole veel üle kantud) Sellel lehel on t6esti suur valik ja m6istlikud hinnad.

Mul on vaja varuosi mida ma eesti poedest ei leidnud. Kas teab keegi äkki mingit välisma aadressi kust saab internetist tellida?

Üks näidis, läheb mul vaja k6ikide aknaplekkliiste. Eestis mainiti et neid asju ei ole, ja ei sa ka kusagilt. Ma veidi uurisin, ladaparts.ru maksavad need 27$ ja Saksas 44€. Et on ikka saadaval :-)

Loodan et keegi saab mind aidata.
Vasta
#2

90 kraadise nurga juures on tihend pooleks lõigatud ja see plekk detail asub tihendi peal ja hoiabki tihendi otsi kinni.

Veerenni lada pood on kõige parem Eestis varuosade kättesaadavuse poolest.

Ja mis asjad on akna plekkliistud 21011-l?

Mõtled liistu tihendi sees? siis see on Veerennis vabalt rullis saadaval.
Vasta
#3

Need plekkliistud asuvad nii väljas kui ka sisepool. Material on roostevaba läikiv. Profiilplekk mida lükkatakse uste sisse. Pikkad liistud.
Vasta
#4

Žiguli juppe võid küsida Tartust Ülo Ärist. Ma mõned aastad tagasi leidsin sealt omale tutika pagasniku luugi tihendi. Teine koht on veel. Ülejõe linnaosas, oli see nüüd Jaama või Puiestee tänaval, targemad ehk aitavad. Igatahes peaaegu loomakliiniku kõrval.

Puruks ja pool pööret tagasi!
Vasta
#5

OK varuosadega siis Eestis veidi kitsad lood.

Kas on kellegil äkki üks pilt kuidas uksetihendid koos plekkiga on paigaldatud? Hetkel ei oska täitsa ette kujutada kuidas see välja paistma peab.

Ette tänades.
Vasta
#6

Tervist!Ülejõe linnaosas on tõesti selline pood olemas,asub Jaama tn.52 ja tel.740-2488.Juhataja tel.51-55205, 51-55210.Avatud E-R 9.00-18.00 ja laupäeviti 10.00-15.00.Meie oleme poja Nivale kõik jupid sealt saanud,kui pole kohapeal siis tellivad.Edu otsimisel.
Vasta
#7

(27-12-2011, 20:00 PM)Kihutaja Kirjutas:  Tervist!Ülejõe linnaosas on tõesti selline pood olemas,asub Jaama tn.52 ja tel.740-2488.Juhataja tel.51-55205, 51-55210.Avatud E-R 9.00-18.00 ja laupäeviti 10.00-15.00.Meie oleme poja Nivale kõik jupid sealt saanud,kui pole kohapeal siis tellivad.Edu otsimisel.
jah, seda poodi julgen ka soovitada, hinna-kvaliteedi suhe paigas ja Igoriga asjaajamine korrektne ja kiire.
Ülo äris rohkem selline business, et too odavalt komisjoni ja osta ise hingehinnaga teadmata kvaliteediga kaupa, valik on küll olemas ...
Teised Lõuna-Eesti vene juppidega kauplejad jälle lihtsalt kõrgema hinnatasemega ja valik olematu ning ooteajad pikad
Vasta
#8

kui ma õigesti mäletan, siis 011 oli tõesti ,et uksetihendil oli nurgakohas väike nurk välja lõigatud ja siis moodustus sinna ukse nurka ilus täisnurk ,millele pandi see plekk peale ja siis hiljem salongivalgustusetuli järgi. Paraku olen viimasel ajal näinud müügil natuke teistmoodi tiihendit. Kunagi endal ma selle plekiga ei viitsinud jamada ja painutasin lihtsalt ta sinna nurka. Originaaltihendi kinnitusriba on suht kõva võrreldes uuema aja toodanguga.
Vasta
#9

Tere!

Tellin varuosad avtopasker.ru käest. Vajalik on küll üks aadress venemaal, aga ka seda leiab. Hinnavahe on METSIK! Saan ühe Saksa poega v6rrelda kes ka sealt tarbib, ja hinnavahe on koos tolliga ligi 4 korda.

Oleks ikkagi tänulik ui keegi viitsiks mule ühe pildi teha kuidas tihend seal kohas siis ikkagi on.

Vasta
#10

Nojah Viljandis on selline pood nagu Auto Moto. Seal on küll Lada osi. Aadress ka: http://www.carmoto.ee/

Veel pole maha löödud
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne