Metallivargad viisid ära ZIM-i tehnika
#21

Kadunud Liiva- Jussi Zis 110 mootor? Ennenägematu, imepikk kaanetihend oli maha jäänud. Kas majja ka vaatasid- seal oli huvitav MTJ aegne raadiojaam, ikka kirjutuslaua suurune. See raadiojaam päästis mu äiapapa kinniminekust- poisijunana jäi metsanorm täitmata. Kohtukutse tuli alles siis, kui radistidekursusele õppima oli saanud. Kirjutas Karotammele ja vastus käskis õppimist mitte takistada!
Vasta
#22

(28-01-2012, 20:45 PM)pen.skar Kirjutas:  Kadunud Liiva- Jussi Zis 110 mootor? Imepikk kaanetihend oli temast maha jäänud. Läks ikka nagu Tartu poole. Kas majja ka vaatasid- seal oli huvitav MTJ aegne raadiojaam, ikka kirjutuslaua suurune.

Ei ma mäleta täpselt ... ennemalt oli see nimi Madis ja kui Tommiga kohale jõudsime olid aknad eest läind ja uksed pärani ning korralik rüüste kõigest üle käinud... teil seal Mulgimaal on ka hea arusaam, et ma pean kõike vana mäletama, tead penskar, käi ise oma naabrimehel külas ja küsi järele, see 3km pole miski maa .... kui ma poiskene olin, siis mehed rullisid selle maa maha ... tõsi küll kihlveo peale aga see pole oluline, oluline on, et mulgid on nii ülbed, et ei viitsi enam naabrimehele külla minna vaid peavad kaugelt nurga mehi kiusama läbi interneeduse Toungue

Ja et mingid lambad jälle ei arvaks, et me Tommiga seal vargil käisimie, siis võin kinnitada, et Tommi otsis pärijanna üles ja maksis kuumpea mootori kinni.

Dad.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne