Uunikute 11. Talveralli 2012, STARDIJÄRJEKORD!!!

tore, siis saab krazi ajada kusagil upakile - on vähemalt keegi, kes üritab sirgeks vintsida Toungue

raske lapsepõlv, rauast mänguasjad...
www.keelutsoon.ee
Vasta

Ekipaaz nr 124 annab korralduskomiteele teada et tekkis väike muudatus osalejate arvus, nimelt eelnevalt mainitud 4 asemel tuleb seekord 3 lõbujanulist seiklejat.
Kahjuks ei saanud teenekas kaardilugeja seekord osaleda ja seega on veelgi elamusterohkema seikluse tagamiseks kaardilugemine usaldatud naispere hooleks Big Grin

Osalustasud on üle kantud ja numbrid võib juba sooja pannaWink
Vasta

Ekipaaz nr. 26 teateb, et kleepsud käes ja rublad "kuhu vaja" üle kanditud Smile Stardis näeme rsk Smile
Vasta

(13-02-2012, 22:33 PM)keelutsoon Kirjutas:  tore, siis saab krazi ajada kusagil upakile - on vähemalt keegi, kes üritab sirgeks vintsida Toungue

Mul Saanjal ka vints ja muu vajalik olemas, nii, et ega kraz kraavi jää Smile
[Pilt: large_26375927_0lsR.jpg]
Vasta

Oi, taustal minu maja. Nüüd siis tean, et külas elab konkurent. Smile
Vasta

Makstud ja opel valmis lahinguks Big Grin
Vasta

Hei, mul poleks ka midagi selle vastu kui mõni kaardilugemis (arvutus) oskustega siresäär märku annaks Smile ma kraavis ei kavatse sõita, seega musklit pole vaja. Aga jah kui on huvilist vb sporti teha, kuulaks hea meelega sooviavaldusi.

Mamba is Black where ever you go! few Fords!
Vasta

(15-02-2012, 23:45 PM)Patrick Kirjutas:  Oi, taustal minu maja. Nüüd siis tean, et külas elab konkurent. Smile

Kas nüüd kohe siis konkurent.
Ikka lahingukaaslnae Smile
Vasta

Meil käivad ka ettevalmistused täiel rinnal.
Eile sai päev läbi garaazis volgale teibituuningut tehtud.
Nipet näpet veel siit sealt, siis peaks auto konditsioonis olema.
Kleidid on ka triigitud ja kõpskingad poleeritud.

Stardis näeme!

GAZ 24; VAZ 2103; ZAZ 965; Iš
Vasta

Tuletab talverallitajatele meelde, et osalustasude maksmise lõpptähtaeg on homme saabumas! Se aasta on asi kuidagi venima jäänud ja hetkel peaagu pooltel ehk ~200 esimeses postituses kirjas oleval tegelasel asi tasumata, loobumisest teatamata, maksetähtaja pikendus palumata jne. Aga ma pean ära ütlema sööjate hulgad nii lõunaks kui õhtuks. Ja see on pool IGA osaleja kulust! Põhimõtteliselt on ju ka teine pool "eelarveliselt" juba ära kulutatud, küll veel mitte kõik füüsiliselt aga... Numbrid on trükitud, Legendiraamatud trükitud, auhinnad tellitud ja neid on vaja juurde soetada, bänd tellitud ja kulu teada etc, etc. Edasi saame vaid kulusid kärpida ehk eelarvet mitte täita loobudes paljudest "asjadest", mis tähendab automaatselt igavamat ja kehvemalt tehtavat rallit. Aga vaat seda ju ka ei tahaks!
Nii et kiirustage või andke võimalikult konkreetselt teada PS kaudu plaanidest! Vastasel korral summa ei muutu aga süüa Te ei saa! Me tõesti ei võta 3000-eurost riski. Ma tegelikult vihkan südamest igasuguseid rahalisi tehinguid ja nende üle arvepidamist aga ilma selleta 21.sajandil ka ei saa...

Lisaks on hetkel veel 4 Ladat ja 1 AZLK, kes pole mulle teadaolevalt eelkvalifikatsiooni läbinud ega ka muul moel "suurt tahet" üles näidanud. Võidelge!
Vasta

Priit,
Selle 1 AZLK võid ma usun vabalt maha kriipsutada,kuna tean,et konkreetne kodanik ei kavatse osavõtma hakata. Teiste osas kommenteerida ei saa midagi.


Vasta

Tsitaat:111. 4X4 72 Andre Luman Range Rover 1981 2 0

Täpsustaks, et tegelikult on auto väljalaskeaasta 1986, 1981 hakati tootma neljaukselist mudelit ja 1970 kaheukselist. Algses postituses ka nii kirjas, ju jäi kiiruga vale aastaarv silma korraldajale.

Ja kui lubatakse, siis lisaks ühe spordimehe juurde, ehk kokku 3 osalejat, 0 ööbijat.

Kui kõik sobib, maksaks tänaõhtul ära.
Vasta

Minu teada Veiko Valk ka ei osale ja pole seega kvalifikatsiooni läbinud.
Uskumatu jah,et üle 50-ne reganud ekipaazi pole veel raha majandust korda ajanud,äkki neile PS-id saatma ,et mis saab.
Endal kleepsud käes,ja üks pill stardivalmis,teisega veel tegemist.

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983
Vasta

eks paljud jätavad viimasele minutile (ka mu endine kaardilugeja, kes nüüd sohver, uuris täna mis peab maksmise selgituseks panema jne), samas paljud on ka vanad olijad kes niikuinii tulevad
Vasta

Kohatu lugu jah. Samas ise pidin Priidule eraldi meelde tuletama, et pangu mind roheliseks ikka Smile

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta

sry, Priit, homme ommiku teen ülekande, asi on venind kuna, mõni meie kaas kompanjon pole näole andnud. Endiselt pretendeerime kõige rohkem aeganõudva projekti peale:d



Vasta

Ülekanne tehtud, võibolla võtab veidi aega, kuna tegin swed panga kaudu.
Jõudu teile ja loodame, et ka ülejäänud hilinejad ärkavad...



Vasta

Vabandused makse viimasele päevale jätmise pärast, kuid nüüd on see tehtud(4 pritsumeest, auto nr 112)!
Vasta

Aitüma Teile, asi on kohe oluliselt ilusam ja selgem! Ehk hetke seisuga on täies mahus toimumine kindel, kindel on ka see, et bändi saab kinni maksta ja mõne üksiku auhinna juurde soetada. Aga auhinna eelarvet 1000 eur kõik klassid kokku hetkel küll kuidagi täita ei saa...
Järgi on jäänud peaaegu eranditult "vanad kalad", keda ma saan vajadusel isiklikult füüsiliselt noomida (kui vaja) ja kelle puhul ma juba "kujutan ette", et need millaski ärkavad... Arvata-"loota", et tiim a'la Märt Karu koos Pika-Tommi ja Teearuga puuduks, on ju pehmelt öeldes lapsik Wink

Hetkel siis 294 võiduajajat 100% kindald sööjad-pidutsejad + Kohtunikud, kokku praeguse hetke seisuga juba 312 tegelast. Puudu on veel inff minu tabeli järgi 148 tegelase kohta aga seegi teeb absoluutset otsest kulu 2220 eurorubla ainult söökidele, mida on karjuvalt palju. Venitamisega teete teiste, juba maksnud võiduajajate, elu "raskeks"!!!

Nagu ka eelnevatel aastatel, ei tee ma "saladust", mis ja kuipalju Talveralli orgunnil maksab ja palju aega ning kilomeetreid kulub. Ma ei arva, et see inff peaks olema salastatud - Teie usaldate meid ehk Laekurit, meie Teid.

Mõned kulunumbrid: Legendid 2,15 eur/tk. Numbrikleepsu paar 3,13 eur/tk. See siis per eelregatud jõuvanker trükikulu 5,28.
Edasi arvutus 400 võiduajajaga aga nii, et arusaadavalt tuleb neil kinni maksta ju ka Kohtunike kulu kütusele, söömine ja ööbimine pluss auhinnad. Ja see otsene kulu 400 maksunud osalejaga arvutades on täpselt 20,09 eurot!
Kui ma jagan 400 peale ära ka Legendid, numbrikleepsud, ajavõtu, rajad, märgistused, lindid ehk must be veel eelarvelised kulud täiemahulise Talveralli toimumiseks, teeb see täpselt 22,65 eur per võiduajaja. Kuid siin sees ei ole meie kulu kahe ralliraja tegemisele bensiinist auto lagunemiseni, otsesed sidekulud "laekuvate" mobiiliarvetena etc ega reservi a'la lumetorm, mis näiteks tollel tormirallil viis radade kulud täiesti lakke ära.
Hetkel on Sitikale otseselt radade tegemisega juurde kerinud 3000 km ja enne järgmist laupäeva kerib kindlasti sinna juurde veel vähemalt 500. Asjaajamise kilomeetrid täpselt ei tea, neidki tuleb lõpuks mõnisada. Koos nende kuludega üliöko autoga sõites ning ilma remondikuludeta (õnneks aga sumps on vaja alla lörinavabalt tagasi panna, sai ikkagi radasid tehes kannatada) teeb see 400 võiduajajaga arvutades täpseks 100% kindlaks kulunumbriks 26 tugrikut molu kohta.
Töötunde ei oska aga öelda, neid on sitaks palju ja Talveralli lõpuks koos Kohtunike omadega koguneb neid meeletu hulk...

Tõesti, numbrid eelarves ja Laekuri kontol on hirmuäratavad ning ainult tänu sellele me saame "määrata tingimusi" aga 26.veebruari hommikuks ei jää sellest mitte midagi järele. Samas on kuradi mõnus see teadmine, et Uunikute Talveralli saab tänu Teile neid tingimusi määrata, me kõik koos saame sirge seljaga nõuda kasvõi Viru Hotellilt garantiikirja ja isegi tahtmisel deposiiti, mitte vastupidi. See on isegi päris naljaks, kuidas seekord Teie Roosta mõne esimese aastaalguse päevaga totaalselt umbe lõite! Kurask, me kõik kokku oleme Eesti oludes ikkagi Tegijad ja ühtedena väga vähestest massiga lööva vaba aja veetmise vormidest mistahes suurusega äriettevõttele öelda "Võta või Jäta!". Ainult väga loll ei võta suurt käivet... aga lolle Eestis leidub Wink

Ahjah, mulle meeldib vana hää Eesti kroonl, see on ajule ikka veel veel ülevaatlikum. See siis arvutus 400 võiduajaja/150 jõuvankriga.
Ehk läbi Laekuri jagame me kõik koos Eestis laiali ~188 000 eek.
Paneme juurde Teie personaalsed kulud ~125 000 eek ööbimised koos hommikusöögiga.
Spetsiaalne jõuvankrite ettevalmistus ainult Talveralliks, no ütleme keskmiseks 50 eur per jõuvanker ehk siis ~115 000 eek. Mis see tegelikult olla võib...
Bensiin/diisel Talveralli läbimiseks keskmise kuluga 10 toopi sajale liitrihinnas 1,4 eur ja keskmine kogu Talveralli pikkus odomeetri järgi kodust-koduni 500 km, kokku ~165 000 eek.
Paneme veel juurde mingi "joogikulu" ~7000 eek ja saame KOGU Uunikute Talveralli kui sellise minimaalseks kogukäibeks 600 000 eek / ~38 500 eur. See on ikka väga julm päevakäive Cool
Muuseas, Riik teenib läbi maksude ühe päevaga vähemalt 150 000 krooni ehk ~10 000 eur!!!
Vasta

Naised Nr 19 makstud.Üks liige langes ära,jäi alles siis 2 sõitma ja 2 ööbima.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne