esiratta peal sõitmine
#1


tekkis mul selline kysimus, vaadates igaseid extremist-tsiklistide videoid, et kas idaploki ratastega, eelkõige nendega mil ikkagi trummelpidurid, on võimalik saavutada esimese ratta peal sujuvat pidurdamist taguots õhus. või on trummlid liiga abitud selliseks aktsiooniks? mitte et ma sellist asja proovida tahaksin. aga lihtsalt teoreetiliselt? ja muidugi ka praktiliselt Smile?

Pots ja postivahe.


Vasta
#2

arvestades venelase kaalujaotust ja amorte ja pidureid..tekib sügav kahtlus..isegi tagarattal on venelasega raske sõita Sad
Vasta
#3

Enda jawa tõstab küll nokka päris edukalt, kui järsult kohalt võtta
Vasta
#4

aga ma usun et päris nii sa taga sõita ei saa nagu bikeidega tehakse ?
Vasta
#5

Esirattale vene asjaga on küll raske saada (endal pole õnnestunud Toungue ). Tagarattal sõita pole midagi erilist kui tasakaal käes (üle ei lase).

Tagarattal saab sõita küll 1-> 2 käiguvahetusega (mitte kuigi pikalt, üldiselt ennem 1. käiguga alustades).

Vasta
#6

need vähesed sentmieetrid mis ma olen esirattal sõitnud on lõppenud ootamatult kraavis tsikkel tagurpidi...:lol
Vasta
#7

ise ma mõtlesin ka et huvitav mis juhtux kui hakkax oma planetaga seda harjutama.. esitex arvan et trummlitega ei õnnestuks see nii hästi ja kui ka õnnestuks, lõpeks see arvatavalt uue tsikli ostuga.. aga taga ratta peal sõitus ma täitsa usun. isegi enda omaga saaks ehk hakkama. tagarattale rebib kyll..

Pots ja postivahe.


Vasta
#8

izil vajub esikahvel kokku Big Grin
Vasta
#9

ex ta pikapeale niimoodi olexks jah Sad

Pots ja postivahe.


Vasta
#10

Küsimus pole ainult pidurites. Pole küll kuulnud (näinud), et peale bikide mingite teiste rattastega sellist trikki tehtaks, kuigi kõigil teistel on samuti ketaspidurid. Asi ikka rohkem selles et bike tüüpi ratastel raskuskese rohkem eesotsas ning juhi sõiduasend kah selline rohkem kõhuli esiratta peal - raskuskese ees. Samuti tsiklite esiratas on juhil rohkem kõhu all
Vasta
#11

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: riho
Küsimus pole ainult pidurites. Pole küll kuulnud (näinud), et peale bikide mingite teiste rattastega sellist trikki tehtaks, kuigi kõigil teistel on samuti ketaspidurid. Asi ikka rohkem selles et bike tüüpi ratastel raskuskese rohkem eesotsas ning juhi sõiduasend kah selline rohkem kõhuli esiratta peal - raskuskese ees. Samuti tsiklite esiratas on juhil rohkem kõhu all

no krossika ja enduroga saab ka vabalt(eriti tehakse selle esimesega)
Chopper ja cruiser jne nendega ei teha :lol
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne