Volvo C202
#21

Noh kuramus, siis müts maha ja edu elukaga.

MB 260E W124
G3 GTI
Nissan Qash Ai-Ai
Vasta
#22

Võtab aega mis ta võtab. Auto aga unustatud pole ja erinevalt paljudest saab see ka uuesti sõitma pandud. Paraku tehti keretööd alla igasugust arvestust ja millalgi saab auto uuesti üle tehtud. Seekord võibolla siis ise.
Vasta
#23

5a pole kirjutanud midagi, aga ega suurt muutunud polegi. Peale on läinud uus karpa koos sisselaskega. Kasutusel siis Weberi karbuss volvo P1800 pealt. Tekitatud on pidurid koos Audi A4 pidurivõimendi ja peasilindriga. Töösilindrid on Landroveri küljest. Esisilda lähevad loodetavasti veel mõne kuu jooksul uued laagrid. Tegemist on palju ja aega väga, nagu ikka. Järgmisel suvel tahaks külge leiutada roolivõimendi ning ehk ka ketaspidurid.
Vasta
#24

vägev asi. Ise olen sellisega üsna ohtralt kokkupuudet omanud: http://classicunimogs.com/volvo_tgb1111_softop.html. Siinse teemapüstitaja oma noorem sugulane ilmselt. Maastikul minek nagu loomal.

aeg-ajalt võib üht vana must-valge värvikattega KAVZ-i teedel liikumas nähaSmile

K.G.B.- Keel Gergelt Behme
Vasta
#25

Auto ikka seisab Big Grin Kool, töö (mis asub pealinnas) ja kehva ilm pole lasknud midagi teha. Kodus on ootamas roolivõimendi, esirattalaagrid koos simmeritega ja rummulukud. Uurin ka mõnede pukside saadavust. Eks kui toimetama hakkan, proovin pilte klõpsida Big Grin Tahaks sügiseks ülevaatuse ära teha ikka. Saaks vahepeal metsas käia.
Vasta
#26

Aeg läheb edasi aga arenguid suurt pole. Hetkel otsin treialit, kes mulle ühe pisikese vidina treiks. Siis saaks roolivõimu ehk külge. Võtsin ka kunagi pandud alumiinium plaadid põrandalt ära ja seal all haigutavad suured augud. Järgmise aasta plaani tuleb võtta uue põhja ehitus. Arvatavasti teen selle roostevabast materjalist. Sel aastal mingeid erilisi plaane ei ole. Tahaks kaitsmekarbi välja vahetada ja mõned elektri kalad veel likvideerida. Selleks sai tellitud veidi pudinaid millest mõned on kohal, teised veel saabumas. Täna sai korraks käivitatud ja õnneks täitsa töötab veel.
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne