Kui vanalt alustasite?
#1

Tehnikaga tegelemist,sõitmist,remontimist,jne?
Vasta
#2

IMO suht mõtetu teema..sest hakatakse läbustama...ma võin öelda, et 0,3. a. istusin audiroolis...aga kes usub ??? ok tegelikult olin 9 kui esimest korda ise sõitsin
Vasta
#3

ma olen ikagi alates 7-8 aastaselt isal järel käinud ja kõikvõimalikke küsimusi küsind ja nina pannud vahele kui isa oma autot parandas või muud säärast tegi... ma ika küsisisn kohe niipalju et isal viskas üle ja siis ootasin oma tunnikese ja jälle küsimiused küsimused.. autorooli ilmselt kümneselt aga mopeediga sain vist nati varem sõita ka... ja siis muidugi pärast automoto avastamist päävas keskmiselt vähemalt paar korda oma teadmisi täiendamas... tänan siiralt automoto inimesi kes pärast minu isa on suurimaks infoallikaks minu elus... ( see siis väemalt tehnika valdkonnas... )

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]
Vasta
#4

Mina kündsin 6 aastaselt T 25 põldu koos isaga, tegime vahetustega. 8 aastaselt olin ziguli roolis, 14-15 aastaselt hakkasin mootorratta Pannonia T5 - ga tegelema ja umbes aasta hiljem ka bagiga.
Vasta
#5

mina olin umbes seitsmene, kui maal naabri aiast kuuri tagant äsja seisma jäetud võrri enda hoovi lohistasin. kui riist oma aias, läxin ka yldaednikelt luba kysima Big Grin
sellest sai alguse minu armastus sisepõlemismootoritega masinate vastu.

Pots ja postivahe.


Vasta
#6

sünnist saati raua keskel elanud Smile
Vasta
#7

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Tziklivend
\"25\"-ga põldu künda:o isegi \"40\"jääb lahjaks natuke........

Oleneb, mitmehõlmaline ader on, ka MTZ 82 jõud kannatab teatud piirini...

Hobusega võib ju ka natuke sonkida Wink - kõik sõltub.

Mis küsimusesse puutub, siis ka sünnist saati tööriistade ja rauakola keskel elatud.

Täisiseseisev omanik - mehhaanik sääreväristajale 9-aastaselt, 125cm3 asjale 11-aastaselt jne.
Vasta
#8

Austini sain siis kui 16,5 vana olin, isa syles keerasin rooli umbes 5 aastaselt, iseseisvalt söitsin esmakordselt kui olin 15 aastane Toungue 8 päeva pärast saan 19, et parem arvestada oleks Smile ja 7 päeva pärast näen oma kapremonditud Austinit, mis 2,5\'st omamisaastast 1,5 remondis on olnud Big Grin
aga pisik tehnikaga tegelemiseks on alates teadvuse tekkimisest ning ka esimesed öpitud sönad olid autoteemalised

uku
/vahest on hea niisama mula endast ka kirjutada/

Facebook @accelerista
Instagram @accelerista
www.accelerista.com
Vasta
#9

T-25 annab põldu künda küll, isegi kahehõlmaline oli, muidugi oleneb adrahõlma suurusest ja, mis maad künda, too oli söötis maa. MTZ 80 jaoks oli kolmehõlmaline, probleeme ei olnud. Siiski venelane jääb venelaseks ja lääne traktoriga ikka ei võrdle, kuid asja ajas ära.
Vasta
#10

hmm...mul see perekonnaviga vist...ema sõitis noorena ühe java jumala rondiks ikkaToungue
nüüd kui tsikli häält kuulda, või veel parem näha...siis läheb ikka veri tõeliselt keema :rull:bounceCool
Vasta
#11

Ärge nüüd kividega loopima hakake aga...
1 eluaastast kuni 10nda eluaastani saadik vanemate mootorratta korvis kõigil matkadel kaasas.
Autoga õppisin sõitma umbes 5 aastaselt, oma esimese mootoriga kaherattalise ehitasin ja hakkasin sellega ringi sõitma 6 aastaselt.
Vasta
#12

Mina olin esimest korda isa süles autoroolis 4 aastaselt oli vist Datsun 100A
Esimene võrr on praegu.Big Grin
Vasta
#13

Kuskil 5 aastaselt esimest korda sigulli roolis, onu süles. esimene võrr sai 11 aastaselt podisema pandud ja gaz 21 sai 13 aastaselt minu kätt tunda. külamehed naersid ikka et võrrilt volgale.

Miks need puud alati vale koha peal on?
Vasta
#14

esimene mälestus meenub moskvich 403 all hooratast vaadates ja siis ma olin 5 aastane ja praegu olen 17 ja mul on juba m408,vaz2101,gaz22, ja ikka tahaks veel käsi õliga määrida.
Vasta
#15

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Tziklivend
.....Tehnikaga tegelemist,sõitmist,remontimist,jne?

Soojendus hakkab tasapisi ehk ühelepoole saama, tirts veel ja siis alustan!!Big Grin

loll on loll olla.
Vasta
#16

3-selt esimest korda \"Kubanetsi roolis\"(tõsi,ema süles,sest jalad ei ulatunud pedaalideni:lol),10-selt sai naabripoisi isa M-i \"ärandatud\",et kinno minnaWink ja 12-selt täditütre M2140ga mõned korrad limpsi järgi käidud. Praegu liigun aga kondimootoriga:lol:lol:lol
Vasta
#17

Rooli on 5 aastatselt küll keeratud aga ise (üksi) hakkasin sõitma 16a. Praegu olengi 16 Big Grin. Olen sõitnud ca nuh 4 kuud ja juba offroadi Cool .Iga mägi tuleb kohe järgi proovida. Ja pidurid-mis need on? Mul pole neid elusees olnud. Autol miskit kulunud. Ega ma ei sõida kah 100 metsas aga alati ilma pidurita hakkama saanud. Kässerit kah pole.
Vasta
#18

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: laplander
Rooli on 5 aastatselt küll keeratud aga ise (üksi) hakkasin sõitma 16a. Praegu olengi 16 Big Grin. Olen sõitnud ca nuh 4 kuud ja juba offroadi Cool .Iga mägi tuleb kohe järgi proovida. Ja pidurid-mis need on? Mul pole neid elusees olnud. Autol miskit kulunud. Ega ma ei sõida kah 100 metsas aga alati ilma pidurita hakkama saanud. Kässerit kah pole.

Kurat ku Saaremaa miis oled, saad ju iga sõidu peale jube märjaks, kui pidurid ei vunksi. Oleks parem ehk ikke kombe panna, vähemalt enne jääminekutBig Grin
Tervisid. Ivar

loll on loll olla.
Vasta
#19

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Tziklivend
\"25\"-ga põldu künda:o isegi \"40\"jääb lahjaks natuke........

No aga äkki oli 1 hõlmaline ader
Vasta
#20

esimese võrri ostsin 9 aastaselt siis hakkasin sõitma ja siis teise kah pool aastat hiljem. 10 aastaselt hakkasin iseseisvalt isa vana zigulliga sõitma ja siis ostsin ka 2 zigulli (olin 11) ja nüüd kui olen 13 on mul jälle uus zigull ja muhk kah ja oskan üpris hästi sõita (isegi isa laseb vahel maanteel sõita ikke) ja minski,muravei ja dnepriga (M-iga)sõitmine pole ka mingi probleem
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne