K-55 taastamine.
#41

Aga kes oskab rääkida, kuidas neid dokumente on võimalik muretseda(isegi siis kui näiteks on registri nr olemas aga omaniku ei tea v midagi sellist!?)
Vasta
#42

Võimalus on saada arvele. 18.01.12 Autolehes on väike artikkel selle kohta. Peab tegema ARK-s avalduse ja seletuskirja. Iga juhtumit käsitletakse erandkorras ja otsustatakse, kas ja mis!

Jawa 350OHV, Jawa Jawetta Standard/Sport, Jawa 550/555/typ 20/Mustang, Jawa Robot, Jawa Perak, Jawa 175/356, Jawa 250/353/559/Super Sport, Jawa 257A, Jawa 350/354/360, Jawa 634/638,  Velorex 16,  2x Riga, ET-600, Moskvits 2140 '79 ...
Vasta
#43

tere ja ilusat päeva....!
pole küll minu teema aga ei taha jätta mainimatta, et täna sai üks K-55 "uue hingamise"





Vasta
#44

Tsoss-klapile pead eraldi hoova panema, teeb majandamise lihtsamaks. Või on aja jooksul lihtsalt rändama läinud sealt?
Vasta
#45

Tuleks moodustada miskine alternatiiv - meeste motojõuk ehk klubi, kavrossimeeste gäng vms. Ja Kovrovi linn Türi valla sõpruslinnaks. Cool
Vasta
#46

terre,no juba parem hingamine ka mul,hea et on väiksekubatuurilisi mõttekaaslasi,eile sain Taalinast,päris mitu orriginaal asja,kõikse tähtsam-kogu originaal-alalisvoolu kupatuse,muidugi remontivajava,aga on luukere kuhu liha saab külge kasvatada. Leidsin ka oma kola hulgast orginaal esilaterna,all-pool aint üks auk kuhu täis-pool-tule juhe sisse käis,üks küsimus tekkis ka;oli sellel mudelil ka park tuli.
Vasta
#47

Kusjuures peaks mainima,et kuigi ma pole elupõline mootoratta inimene siis Moskva tundub vägagi sõidetav. Kuigi nagu videost näha oli siis tänane ilm oli kõike muud kui ideaalne.

Moskva juures mind just üllatas kergus ning mootori alumine "ots" . Kiirust taga ajades tuli ikka meelde,et 125cm on 125cm. Üldiselt oli sõiduelamus väga positiivne kuigi natukene on veel tarvis tehnilist poolt viimistelda.


Vasta
#48

Tere, siin on detailid millest eelenvalt juttu.(pildid)
[Pilt: 093187983a8cc3.jpg]
[Pilt: 093187699e4b26.jpg]
Vasta
#49

(26-01-2012, 19:07 PM)kass Kirjutas:  Tuleks moodustada miskine alternatiiv - meeste motojõuk ehk klubi, kavrossimeeste gäng vms. Ja Kovrovi linn Türi valla sõpruslinnaks. Cool

Mõte on hea,mina toetan seda.


Vasta
#50

(26-01-2012, 21:31 PM)näkisepp Kirjutas:  Tere, siin on detailid millest eelenvalt juttu.(pildid)
[Pilt: 093187983a8cc3.jpg]

Vanatehnika.ee-s on teema isevalmistatud tööriistadest..... Selle terasharja kallal on keegi käinud....Big Grin Ega mitte vana sepp ise?Smile
Vasta
#51

terre,peaaegu kõik tööriistad mis ma kuskilt ostan-soetan,teen ma oma tarbeks ringi,sest praegune tarbimis maailm on ju loodud selleks,et sa lõpmatult ostaksid-ostaksid jne,muruniitjate,el-geneka jne käivitus nöörid ma vahetan kohe uuest peast vastupidavamate vastu jne.
(26-01-2012, 19:07 PM)kass Kirjutas:  Tuleks moodustada miskine alternatiiv - meeste motojõuk ehk klubi, kavrossimeeste gäng vms. Ja Kovrovi linn Türi valla sõpruslinnaks. Cool

homseks sigineb uus L.A.A.A.A.A.R 98%-ist ja hakkame seda mõne asjatundjaga degusteerima,küll siis ka GOVROVI klubi põhikiri valmis idaneb.
Vasta
#52

küsimus teadjamatele "K"-meestele... kas selline "K-175" on ka kuskilt pidi sugulane eelmainitud "K-55" -le
[img][Pilt: K-175__1_.JPG][/img]
[img][Pilt: K-175__4_.JPG][/img]
[img][Pilt: K-175.JPG][/img]
äkki lellepojadBig GrinBig GrinBig Grin




Vasta
#53

Lellepojad ei tohiks olla, ühest perest pärit küll. Kuigi mulle need Kovrovi 175 ccm tsiklid eriti ei meeldi, siiski peab ütlema, et ilus komplektne varajane K - 175, kas aastast 1957 või 58?
Vasta
#54

(26-01-2012, 23:11 PM)kass Kirjutas:  Lellepojad ei tohiks olla, ühest perest pärit küll. Kuigi mulle need Kovrovi 175 ccm tsiklid eriti ei meeldi, siiski peab ütlema, et ilus komplektne varajane K - 175, kas aastast 1957 või 58?
... tundub, et 1958, aga kui ei ole suur saladus siis miks ei meeldi...?
[img][Pilt: Koopia_uksusest_teh.pass.JPG][/img]


kas "tšornõi" = sinine või on mu vene keel nõrga võitu???Big Grin
ja teadmiseks "K" sõltlastele, et see 175 otsib uut kosilast....
... loodan, et teemaalgataja ei pahanda, kui kasutame temale väljastatud "öist eetriaega" vahel ka omakasupüüdlikult Big GrinBig GrinBig Grin




Vasta
#55

Nagu tavaliselt ikka, teemasse kipub tulema "hargnemisi" teistesse, asjaga lõdvemalt seotud suundadesse, a´la ..aga meie kassil on pojad... jne...
aga esiteks on ksf! Näpi Sepp rahvamees nagu ta kolleeg Ivan Oravgi ning ei pirtsuta ega kirtsuta selle peale... ja teiseks on need muud asjad ka ikkagi otsapidi pealkirjas tooduga seotud.

Vastan siis 175 ccm kohta - tegu puhtalt minu subjektiivse suhtumisega, aga minu silmis pole neil ei nägu ega tegu, kuid ma ei suru seda arvamist kellelegi peale. Üldse olen ma rohkem selline 30-ndate aastate ihaleja, st armsad on asjad ajastust kui me Adolfiga alles noored täisjõus mehed olime.
Iseenesest see sinine või must K-175 on küll enem - vähem vastuvõetav ka minu peenele rikutud maitsele. Tsikli ja dokumendi värvuste erinevus on küll huvitav, kas tegu näpukaga või oli kavas doki väljaandmise ajal pill hiljem mustaks plätserdada. (omal ühe auto registrerimise ajal sai sellist varianti kasutatud, auto küll jäigi värvimata ja peale dokide muud alles pole, mootori koht ka lahtine, sest mootorit peal polnud ja otsust ka polnud).

Tsiklisepale endale aga esilaterna kohta, et ikka parktuli peab ka olema, sest enamuse aega selline tsikkel pargibki ja aku olemasolu lausa teeb parktule põhivarustusse kohustuslikuks. laterna mark peaks olema FG-7A, mitu auku põhja all on, seda ei tea, ei pääse enda laternale ia ligi, aga kuna seal laternas on ainult 2 lampi sees, siis ega neid auke seal ka vast peale 1 ei pea olema ka.
Vasta
#56

terre ööd,lisan siia laternate leiud,veel ka üks huvitav mootori leid ja muidugi valmidus kovroovi-teemade aruteluks.
[Pilt: 093203903731c1.jpg]
[Pilt: 093203747094f5.jpg]
[Pilt: 09320399315e2d.jpg]
[Pilt: 093204091f0010.jpg]
[Pilt: 093204163d7ed1.jpg]
[Pilt: 0932042656f7da.jpg]
Vasta
#57

(28-01-2012, 01:26 AM)näkisepp Kirjutas:  ....muidugi valmidus kovroovi-teemade aruteluks.

[Pilt: 0932042656f7da.jpg]

ja terviseid kovroovi-teematajateleBig Grin





Vasta
#58

[Pilt: Koopia_uksusest_teh.pass.JPG][/img]



...ja teadmiseks "K" sõltlastele, et see 175 otsib uut kosilast....
... loodan, et teemaalgataja ei pahanda, kui kasutame temale väljastatud "öist eetriaega" vahel ka omakasupüüdlikult Big GrinBig GrinBig Grin

[/quote]
...uus päev ja uued tuuled.
K-175 leidis uue omaniku, usun et sai headesse kätesse.




Vasta
#59

(28-01-2012, 01:26 AM)näkisepp Kirjutas:  [Pilt: 0932042656f7da.jpg]
tere, tere... "teematajad"
mul siinse teema abil "kavross" müüdud... tänaseks juba rahadki läbi...
jäänud on "kassiahastus" ja "K55" , ootan suure "huviga" teema jätkumist
[Pilt: hangover.jpg]




Vasta
#60

Jah, uskuge ja õppige, kassi jutt on sulatõsi!
Aga mis teema jätkumist , kas selle viimase - vaikelu kala, sibula ja kirvega? Rolleyes
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne