K-55 taastamine.
#61

(29-01-2012, 14:42 PM)kass Kirjutas:  ............... kas selle viimase - vaikelu kala, sibula ja kirvega? Rolleyes

... ei, ei, minu ettepanek oli jätkata taastamist, nii tervise kui ka "K55"-e





Vasta
#62

Vaadake et te Kovrovis jogastena valest uksest sisse ei trügi, jääte pärast näppepidi sahtli vahel... Näidis ZiD toodangust- 12 mm Kord: [Pilt: 1] Tsikleid paistab et tehakse veel vaid Hiina mootoritel- niipalju vene keelest aru sain.
Vasta
#63

... ühest "K"-st sain lahti, mul teine ju veel ja kui kellelegi meeldima hakkas, siis las minna... ja mul polekski tast kahjuBig Grin , nii et kosilased,
olete kõik oodatud!!! K-55 kosja
[img][Pilt: K-55__14_.JPG][/img]
siinkohal jälle vabandused "eetriaja" omakasupüüdliku kasutamise pärast. aga nagu vanasti oli kombeks öelda: " Rodina ne sabudet"
Pakkumised, mida võib ka lammastes teha paluksin teha PS-i




Vasta
#64

(29-01-2012, 14:53 PM)attrassid Kirjutas:  
(29-01-2012, 14:42 PM)kass Kirjutas:  ............... kas selle viimase - vaikelu kala, sibula ja kirvega? Rolleyes

... ei, ei, minu ettepanek oli jätkata taastamist, nii tervise kui ka "K55"-e

terre,täna es tule tsikli taastamisest kohe midagi välja,tösi ta on,tuleb tervisega ja selle sõnavara õpetusega tegelda,mis eila Kovroovi teemadel sai õpitud ja tarvitatud,uued tsikli osade nimed,mis osadele tsikli markidele teada saime olid zukad ja pliinid,kohe ka küsimus,et kas need zukad olid sumbutaja veniv-detailid vä ja pliinid praeti normist ülejäävast õlist vä.



oi,oi kas mo k-55 on tõesti kosilasi oodata,no siis peaks ju tittesid ka varsti tulema. meie kassil pojad,meie kassil pojad, loodame et ei tule poegade hulgas K-asemel M- tähega poegi.
Vasta
#65

On щука ja on сука ja on bazuka, aga selle tsikli külge ei käi neist ükski. Asi kipub üle võlli minema, ei tohi sellise robina ja traatharjaga kohe masinale kallale karata! Sad
Vasta
#66

Ei taha ebaviisakas olla aga kas see teema juba natuke liiga offtopicu alla ei lähe? Jutt peaks olema siiski Näkisepa K-55 taastamisest ikkagiRolleyes


Vasta
#67

(29-01-2012, 19:28 PM)meli666 Kirjutas:  
(29-01-2012, 18:55 PM)Maz500 Kirjutas:  Ei taha ebaviisakas olla aga kas see teema juba natuke liiga offtopicu alla ei lähe? Jutt peaks olema siiski Näkisepa K-55 taastamisest ikkagiRolleyes

Annaks ka oma hääle selle poolt.
Ksf "attrassid" võiks oma postitused üle vaadata, kuidagi liiga palju K-55 mittemeenutavaid pilte on siia teemasse sattunud ja värviliste suurte tähtedega kirjutamine ka kuidagi imelik.
Avatari võiks ka üle vaadata, selgelt ju öeldud, et animeeritud avatari palutakse mitte kasutada.

Big Grin
ma kustutaksin kohe omad postitused, kui need märkused oleks tehtud teemaalgatajalt.
Aga küsin Teilt kutid, kas Te mitte liiga tõsised ei ole, minu meelest vähe huumorit ja lõbu ei tohiks ju väga häirivad olla ja kas foorumi looja on mingil teisel põhjusel andnud võimaluse kirjutada värviliste ja suurte tähtedega... vot nüüd kiskus küll teemast vägagi välja... Ma ei väsi kordamast, et elu on ilus i budem šit drušnaBig GrinBig GrinBig Grin




Vasta
#68

(29-01-2012, 20:35 PM)attrassid Kirjutas:  Big Grin
ma kustutaksin kohe omad postitused, kui need märkused oleks tehtud teemaalgatajalt.
Aga küsin Teilt kutid, kas Te mitte liiga tõsised ei ole, minu meelest vähe huumorit ja lõbu ei tohiks ju väga häirivad olla ja kas foorumi looja on mingil teisel põhjusel andnud võimaluse kirjutada värviliste ja suurte tähtedega... vot nüüd kiskus küll teemast vägagi välja... Ma ei väsi kordamast, et elu on ilus i budem šit drušnaBig GrinBig GrinBig Grin

Ma lootsin,et see teema tuleb tõsine taastamise teema aga ma vist lootsin liiga palju aga lõppsõna on siiski alati administraatoritel.
Kuni neil,midagi selle teema vastu pole siis ilmselt las ta olla edasi nagu on.Rolleyes

PS! kodanik MAZ paneb nüüd suu kinni ja läheb oma Degtjarjevi K-58 romu edasi ehitama.


Vasta
#69


[Pilt: 09326493780d23.jpg]
tere taas,rahu ainult rahu,muidugi väike huumur aitab vahel ka teemas püsida,aga noh oleks mul taastada juba tõsisem tsikkel,näiteks füürer Aadu leibkonnast,siis vist oleks nuttu rohkem kui nalja,aga proovime edaspidi tõsisemalt teemas püsida,esialgu äitäh nii manitsejatele kui ka huumuri elustajatele. Vedasin ennast õhtaks ikka tsikli manu ja mõned asjad sai korda aetud,jällegi küsimus,mis mudelitel 125 m3,just peale sõja-aegsetel tekkis siduri kaane külge käivitus ja käiguvahetus hoova juurde tihend.
Vasta
#70

Nendel 3 - käigulistel vast sellist tihendit tehasest külge ei tekkinudki, justkui rohkem "sepatöö"?[/u]
Vasta
#71

(29-01-2012, 23:17 PM)näkisepp Kirjutas:  tere taas,rahu ainult rahu,muidugi väike huumur aitab vahel ka teemas püsida,aga noh oleks mul taastada juba tõsisem tsikkel,näiteks füürer Aadu leibkonnast,siis vist oleks nuttu rohkem kui nalja,aga proovime edaspidi tõsisemalt teemas püsida,esialgu äitäh nii manitsejatele kui ka huumuri elustajatele. Vedasin ennast õhtaks ikka tsikli manu ja mõned asjad sai korda aetud,jällegi küsimus,mis mudelitel 125 m3,just peale sõja-aegsetel tekkis siduri kaane külge käivitus ja käiguvahetus hoova juurde tihend.

No nii..., tere jälle "herr teemaalgataja näkisepp" ja ka muidugi teised osalised!!!
vahepeal hulga vett merre voolanud, ka minul K55 uude perre saadetud,
mõtlesin, et uurin... tasa ja targu... kuidas teemaalusel K55. ka seisud on??? Kas mootor on juba "tuksuma" pandud või...???




Vasta
#72

terre,tegevus toimub ja arvan,et suvepäike särab uuelt värvilt rõõmlalt vastu,aga kommenteerida enam ei soovi,sest kohe on kellelgi tõrva,et sind sellega üle valada,edu taastajatele.
Vasta
#73

kahju et nii mõtled, .... ma just sain , need suured ja värvilised tähed selgeks... aga tule siis vahel nädalalõpudel minu teemadesse "läbustama"
.... mul jõudsid just S-11 Jawa mootori jupid Tšehhist kohale... ma küll ise seda mootorit kokku panna ei oska, aga seda oskab minu "raha" tehaBig GrinBig GrinBig Grin




Vasta
#74

(22-02-2012, 09:39 AM)näkisepp Kirjutas:  terre,tegevus toimub ja arvan,et suvepäike särab uuelt värvilt rõõmlalt vastu,aga kommenteerida enam ei soovi,sest kohe on kellelgi tõrva,et sind sellega üle valada,edu taastajatele.

Aga kust me siis nalja saame, kui ise ei tee? Muidugi kipub asi tihtipeale ainult selle naljategemisega piirduma, asjalik iva jääb lihtsalt juurde panemata ja nii ta läheb.
Aga ära põe, elu ongi ju selline - kes oskab, see teeb, kes ei oska, see kommenteerib ja kes kommenteerida ka ei oska, see tõrvab!

Vasta
#75

Aga kust me siis nalja saame, kui ise ei tee? Muidugi kipub asi tihtipeale ainult selle naljategemisega piirduma, asjalik iva jääb lihtsalt juurde panemata ja nii ta läheb.
Aga ära põe, elu ongi ju selline - kes oskab, see teeb, kes ei oska, see kommenteerib ja kes kommenteerida ka ei oska, see tõrvab!


[/quote]

...jutt jumala õigeBig Grin
ja kuna mina ei tea tsiklitest mitte maad ega mütsi siis ongi minu asi niisama "muliseda"Toungue .... "võtke heaks või pange pahaks"Cool





Vasta
#76

Äitäh,head ksf-sed ja kamraadid,on hea kui on siin maamunal veel olemas tervet mõistust ja toetavat tuge,aga jah mootori sain kätte ja tegelen sellega,ehmatas ära kruntvärvi hind punase tänava värvipoes,aga kui tahad kvaliteeti- siis panin sendid kokku ja ostsin äää,korra tekkis mõte,et kui palju võib ühe tsikli küljes olla detaile,nagu seda tegi ksf Valdo jalgrattaga,aga pole ruumi kuhu need paigaldada ja siis ei leia õigeid asju enam üles,nii et tegelen ühe esemega algusest lõpuni va. värvimine mille teen kogu komlektile korraga.
Veel kord tänud toetuse eest.
Vasta
#77

(22-02-2012, 12:49 PM)näkisepp Kirjutas:  Äitäh,head ksf-sed ja kamraadid,........................
.......................,nagu seda tegi ksf Valdo jalgrattaga,..................
Veel kord tänud toetuse eest.

...... kasutan omakasupüüdlikult ära Herr Näkiseppa teemasse tekkinud pausi ja küsin küsimuse, millele olen ammu juba tahtnud vastust saada.
Mida tähendab lühend ksf??? eks mul ole selle kohta ka oma versioon aga ei saa olla kindel...Toungue




Vasta
#78

KaasFoorumlane ehk KSF/ksf jne Big Grin.

Almost Again
Vasta
#79

(16-03-2012, 00:06 AM)Necro Kirjutas:  KaasFoorumlane ehk KSF/ksf jne Big Grin.

.... aga tänud !!! ksf Necro-le Big Grin




Vasta
#80

(23-01-2012, 13:41 PM)MAZ Kirjutas:  
(23-01-2012, 11:35 AM)näkisepp Kirjutas:  tere taas,see jah iz-i karp ja eelmine nädal ma omanikuga isegi vestlesin,aga soov oleks just K-55 originaal karpi.

Aga, K-125M,K-55 süütekarp on ju sama,mis Iž-49l? Seega ma ei mõista,miks see karp siis ei sobi?

K-125(M) ja K-55 sobib süütekarp П-35 või П-35K aga see oli П-37, mis sobib generaatoriga Г-36М.

Meeldib sõita 19''-ga
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne