O: Stats mootori UD-2 saaled
#1

Ning küsimus selle kohta, et kas sobivad nt sapaka omad. Kusagilt lugesin et sapaka mootori baasil on see tehtud.
Vasta
#2

Selle mootori õnnetus on see, et saalesid ei olegi, kepsu alumise pea sisse valatakse kiht babiiti, mis vormindatakse laagriliudedeks treimise ja saaberdamise kaudu. Seda tööd oskavad meistrid on punases raamatus ja looduskaitse all, lihtne neid leida ei ole.

Tarkus ei tule alati aastatega, mõnikord tulevad aastad üksi ka.
Vasta
#3

Saalesid seal tõesti ei ole. Kuid on oskajal mehel võimalik kepsu pea läbi puurida (või freesida, või treida) ja sinna saale sobitada. Ühel analoogsel mootoril olen sellist meetodit kasutanud ja toimib küll. Kahjuks on selle töö teostaja läinud parematele jahimaadele. Kui muidugi see kepsu alumine pea ikka on nii suur, et saab sinna saale pesa tekitada. Vene tehnikal üldiselt metalli kokku ei ole hoitud.
Vasta
#4

MTZ-05 mootorile paigaldasin Honda Civicu raamsaaled 0,5 rem. Mitte küll kepsu sisse.Äkki abiks.

Pobeda Pickup .....
My other favourite toys have tits...
Vasta
#5

Asi on selles et UD vedas ringi mul kreissaagi. Oli küll tükk mässamist enne kui käima läks aga kuiva saarepuud ja vahtrat lasi läbi nagu võid.
Eks ma uurin ühe remondimehe käest, kas ta võtab ette või ei. Kui ei võta läheb siia motokoski ta ülesse, ehk keegi tahab.
Vasta
#6

(23-01-2012, 14:35 PM)Bardu Kirjutas:  Asi on selles et UD vedas ringi mul kreissaagi. Oli küll tükk mässamist enne kui käima läks aga kuiva saarepuud ja vahtrat lasi läbi nagu võid.
Eks ma uurin ühe remondimehe käest, kas ta võtab ette või ei. Kui ei võta läheb siia motokoski ta ülesse, ehk keegi tahab.
Kui mootor lammarisse läheb, siis pretendeeriksin süütemängule, eriti jagaja kaanele ja rootorile. Omandasin kah suvel sellise mootori, aga käima pole saanud, kuna eelpoolmainitud vidinad ilmselt õhtul. Magneetost tuleb sädet nii, et tapab pool küla maha, aga jagajast välja ei tule enam midagi.
Kuna mul seda mootorit enam eriti vaja pole, siis võiksime ka teistpidi kaupa teha, mootor sulle. Aga nagu öeldud, käima pole saanud ja konditsioon seega teadmata. Kuusakoskist on ta igatahes juba ühe tiiru läbi käinud. Oskan öelda ainult niipalju, et õli oli sees ja ringi käib. Käega keerates ei kolise.
Miks sa kreissaele elektrimootorit ei pane? Kolmefaasilist voolu pole?

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta
#7

Ohoo!!!! Hea pakkumine teilt Basilio oleks tõesti huvitatud sellest mootorist. Ja miks see kreissae peal on. Vastuseks - puudub jah 3 faasiline vooluühendus.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne